Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

co do tej pochodni to jest zagadka którą musisz rozwiązać a konkretnie robisz tak:

Napotkasz w tej sali o której mówisz zamkniętą skrzynię, trzy podia i rytualną pochodnię. Skrzynia jest zamknięta, a żeby ją otworzyć musisz szybko zapalić za pomocą pochodni (uwaga - nie możesz jej zabrać, tylko podnieść za pomocą klawisza ''z'') wspomniane już podia. Gdy już to zrobisz, otwierasz skrzynię i zabierasz amulet.

Co do rosy to hmm za bardzo niestety nie pamiętam :/ale może powiesz po co ci ta rosa to sobie przypomnę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież zdobycie czarciej rosy jest związane z pewnym zadaniem, a skoro tak to mamy strzałeczkę, która jest głupim uproszczeniem. Czy chodzenie za nią jest aż tak trudne?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, chciałbym się dowiedzieć gdzie zapisują się savy od gry. W moich dokumentach ich nie ma, w pliku gry ich nie ma...to gdzie są? :| Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 19:30, Gawełek napisał:

Dobry wieczór, chciałbym się dowiedzieć gdzie zapisują się savy od gry. W moich dokumentach
ich nie ma, w pliku gry ich nie ma...to gdzie są? :| Z góry dziękuje.

Są w "Moich Dokumentach", bodaj w pliku "My Games", ale mogę się mylić, nie mam w tej chwili dostępu do swojego komputera, nie mogę więc tego potwierdzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 19:30, Gawełek napisał:

Dobry wieczór, chciałbym się dowiedzieć gdzie zapisują się savy od gry. W moich dokumentach
ich nie ma, w pliku gry ich nie ma...to gdzie są? :| Z góry dziękuje.

Jeśli dobrze pamiętam to moje dokumenty-my games-oblivion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 17:22, kamceg napisał:

Przecież zdobycie czarciej rosy jest związane z pewnym zadaniem, a skoro tak to mamy strzałeczkę,
która jest głupim uproszczeniem. Czy chodzenie za nią jest aż tak trudne?;)


Moim zdaniem, strzałeczka jest bardzo pomocna... chociaż rzadko z niej korzystam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 21:16, lewak napisał:

Moim zdaniem, strzałeczka jest bardzo pomocna... chociaż rzadko z niej korzystam. ;)

Pomocna czy nie, zbyt bardzo ułatwia grę. Choć po części jej wprowadzenie do gry jest uzasadnione, gdyż NPC-ty w grze często się przemieszczają, więc dokładne określenie ich położenia bez strzałki byłoby trochę utrudnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 21:19, Bumber napisał:

> Moim zdaniem, strzałeczka jest bardzo pomocna... chociaż rzadko z niej korzystam. ;)
Pomocna czy nie, zbyt bardzo ułatwia grę. Choć po części jej wprowadzenie do gry jest uzasadnione,
gdyż NPC-ty w grze często się przemieszczają, więc dokładne określenie ich położenia bez strzałki
byłoby trochę utrudnione.


Właśnie wtedy z niej korzystam. W innych przypadkach jest niepotrzebna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie strzałka wkurza owszem jest pomocna ale dla bardziej ambitnych(proszę się nie obrażać) powinna być opcja jej wyłączenia.Oczywiście załatwiają to różne mody ale powinna być taka opcja od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 11:58, Gall historyk napisał:

dlatego mówię że powinna być opcja usunięcia jej lub włączenia na życzenie gracza


Wystarczy na nią nie patrzeć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest pierwsza klasa! Jeśli komuś się tnie to niech ściągnie se oldobliviona i już!! (Być może trzeba jeszcze będzie zmienić plik ini)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania :
1. Jak ponownie naładować magiczną broń ,gdy wyczerpie się jej moc ?
2. Jak dostać się do Dark Sanctuary ? (misia po zabiciu Rufio w Inn of Ill Omen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 13:52, Bartek Dudek napisał:

Mam 2 pytania :
1. Jak ponownie naładować magiczną broń ,gdy wyczerpie się jej moc ?
2. Jak dostać się do Dark Sanctuary ? (misia po zabiciu Rufio w Inn of Ill Omen)


Ad.1 łapiesz duszę do klejnotu duszy i używasz na broni, albo szukasz w gildi magów kogoś kto za opłata ładuje.
Ad.2 Najpierw musisz się przespac w łóżku i poczekać aż przyjdzie Lucjusz( czy jakoś tak nie pamiętam imienia), mówi ci on hasło do drzwi sanktuarium , idziesz wtedy do opuszczonego domu w chendichal, do piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 14:08, falcon33 napisał:

Ad.2 Najpierw musisz się przespac w łóżku i poczekać aż przyjdzie Lucjusz( czy jakoś tak nie
pamiętam imienia), mówi ci on hasło do drzwi sanktuarium , idziesz wtedy do opuszczonego domu
w chendichal, do piwnicy.


Zrobiłem to, lecz stoję przed drzwiami i nie wiem jak je otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 14:10, Bartek Dudek napisał:

Zrobiłem to, lecz stoję przed drzwiami i nie wiem jak je otworzyć.

Jak próbuje się je otworzycz powinny zapytac o hasło i wtedy wybierasz je w odpowiedziach, chociaż słyszałem też o bugu w grze który uniemożliwia ich otwarcie, może masz pecha i na niego trafiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 14:17, falcon33 napisał:

Jak próbuje się je otworzycz powinny zapytac o hasło i wtedy wybierasz je w odpowiedziach,
chociaż słyszałem też o bugu w grze który uniemożliwia ich otwarcie, może masz pecha i na niego
trafiłeś.

Próbowałem kilka razy ,lecz za każdym razem gdy naciskałem spację nic się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby otworzyć te drzwi musi do ciebie przyjść Lucien jakiśtam a przyjdzie on do ciebie gdy zabijesz niewinną osobę.Wtedy Lucien zleci ci zadanie;zaicie pewnego kolesia.Gdy je wykonasz Lucien da ci hasło do Sanktuarium i drzwi te stą otworem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sry że piszę 2 posty pod rząd ale trochę poczytałem i jeśli mimo tego drzwi są zamknięte to jest to bug którego usuwa patch do Obka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować