Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Albo jakieś problemy z konfiguracją. Zobacz w panelu sterowania czy wszystkie urządzenia chodzą poprawnie... i ściągnij najnowsze sterowniki do czego się da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w końcówce wątku głównego. To jest straszne! Muszę pozamykać wszystkie Wrota Odchłani, bo inaczej nikt mi nie pomoże. A to jest takie liniowe, że aż boli. Robię sobie 1-2 dniowe przerwki na NWN 2, bo inaczej bym Obka znienawidził. Mam nadzieję, że misje poboczne są o wiele ciekawsze... Początek był bardzo dobry, a końcówka... 3/10. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 21:56, lewak napisał:

Właśnie jestem w końcówce wątku głównego. To jest straszne! Muszę pozamykać wszystkie Wrota
Odchłani, bo inaczej nikt mi nie pomoże. A to jest takie liniowe, że aż boli. Robię sobie 1-2
dniowe przerwki na NWN 2, bo inaczej bym Obka znienawidził. Mam nadzieję, że misje poboczne
są o wiele ciekawsze... Początek był bardzo dobry, a końcówka... 3/10. ;(


no nie wszystkie tylko te przy miastach a to już coś:)A co do misji to polecam na odprężenie Mroczne Bractwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 21:58, Gall historyk napisał:

no nie wszystkie tylko te przy miastach a to już coś:)A co do misji to polecam na odprężenie
Mroczne Bractwo:)


Właśnie robię co chwilę jakieś zadanie poboczne, bo zamykanie Wrót jest bardzo frustrujące.

PS Sorry za błąd w poprzednim poście - powinno być Otchłań, a nie Odchłań. ;) A nie chciałem spamować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 21:56, lewak napisał:

Właśnie jestem w końcówce wątku głównego. To jest straszne! Muszę pozamykać wszystkie Wrota
Odchłani, bo inaczej nikt mi nie pomoże. A to jest takie liniowe, że aż boli. Robię sobie 1-2
dniowe przerwki na NWN 2, bo inaczej bym Obka znienawidził. Mam nadzieję, że misje poboczne
są o wiele ciekawsze... Początek był bardzo dobry, a końcówka... 3/10. ;(


Mnie też to całe zamykanie wrót otchłani wkurzało, chyb najbardziej irytującym moment gry (poza wywalaniem się Obka do windy ;) Powiem Ci że teraz zamknięcie tych wrót otchłani może być nudne, ale ostatni moment głównego questa jest świetny ^^
Swoją drogą trochę żałuje że zniszczyłem kryzys otchłani. Nie uzbierałem wszystkich otchłannych kamieni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę dołączyć do gildii zabójców i aby mnie zauważono muszę zabić niewinną osobę. Wybrałem sobie Jamene (czy jakoś tak), no więc zakradam się w nocy i zaczynam ja okładać, ale najpierw ucieka, a później traci przytomność. W żaden sposób nie mogę jej zabić. Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 09:21, rick90 napisał:

Chcę dołączyć do gildii zabójców i aby mnie zauważono muszę zabić niewinną osobę. Wybrałem
sobie Jamene (czy jakoś tak), no więc zakradam się w nocy i zaczynam ja okładać, ale najpierw
ucieka, a później traci przytomność. W żaden sposób nie mogę jej zabić. Jak to zrobić?


Najwyraźniej jest ważną postacią związaną z zadaniem. Dlatego aby gracze nie narzekali, że kogoś tam zabili i nie mogą wypełnić questa, wiele takich postaci jest nieśmiertelnych. Poznasz to, że po najechaniu na nie kursorem pojawia się korona. Takiej postaci nie zabijesz, co najwyżej straci przytomność. Musisz sobie znaleźć inny niewinny cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedawno nabyłem Obliviona i tu nasuwa się moje pytanko, czy da się jakoś znacząco poprawić jakość tekstur w oddali? Przy maksymalnych ustawieniach na rozdzielczości 1600x1200 wyglądają po prostu brzydko :/ Nie pogardził bym też innymi modami, czy też łatkami poprawiającymi ogólnie cały wygląd Obka. I jeśli to możliwe proszę o konkretne działające linki :) Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w Obku można się wzbogacić? Jestem w końcówce wątku głównego i nie mam nawet 1000 sztuk złota. :D A domek kosztuje tysięcy paredziesiąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 10:45, Marko Pele napisał:

Witam. Niedawno nabyłem Obliviona i tu nasuwa się moje pytanko, czy da się jakoś znacząco poprawić
jakość tekstur w oddali? Przy maksymalnych ustawieniach na rozdzielczości 1600x1200 wyglądają
po prostu brzydko :/ Nie pogardził bym też innymi modami, czy też łatkami poprawiającymi ogólnie
cały wygląd Obka. I jeśli to możliwe proszę o konkretne działające linki :) Z góry dzięki.


Poprawa tektur Ayleidzkich ruin:
http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=OblivionMods.Detail&id=2546

Poprawione tekstury:
http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=OblivionMods.Detail&id=2363

Jeszcze większa (i chyba lepsza) widoczność:
http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=OblivionMods.Detail&id=2420

Ładniejsza magia:
http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=OblivionMods.Detail&id=2434

Lepsze tekstury jaskiń:
http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=OblivionMods.Detail&id=2423

Lepsze tekstury kanałów:
http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=OblivionMods.Detail&id=2381

Lepsze nocne niebo:
http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=OblivionMods.Detail&id=381


To w sumie te najważniejsze teksturowe mody, zachęcam do zajrzenia na tą stronkę i poszukanai też czegoś na własną rękę, można znaleźć wiele ciekawych rzeczy. :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 14:00, lewak napisał:

Jak w Obku można się wzbogacić? Jestem w końcówce wątku głównego i nie mam nawet 1000 sztuk
złota. :D A domek kosztuje tysięcy paredziesiąt...


Plądruj jaskinie, zbieraj wszystko co się da i potem to sprzedawaj, z pokonanego wroga zbieraj wszystko co się da, wykonuj questy, walcz na arenie itp. ;) Ja mam tyle kasy że nie mam co z nią robić, a zdobyłem ją uczciwie :D

Sorry za jednego posta pod drugim, ale post Lewaka pojawił mi się dopiero gdy mój pierwszy wstawiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 14:06, Bodasz napisał:

/ciach/
To w sumie te najważniejsze teksturowe mody, zachęcam do zajrzenia na tą stronkę i poszukanai
też czegoś na własną rękę, można znaleźć wiele ciekawych rzeczy. :)
Pozdrawiam


Bardzo bardzo dziękuje :) Z pewnością zajrzę na stronkę nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 14:14, Marko Pele napisał:

Bardzo bardzo dziękuje :) Z pewnością zajrzę na stronkę nie raz.


Proszę bardzo :)
Tego moda co ogólnie poprawia tekstury niestety nie używam, komp by rady nie dał ;)
Jest tam chyba gdzieś jeszcze mod na polepszenie tekstur twarzy i postaci, ale uznałem że to już takie ważne nie jest. Polecam jednak takie dwa, ale działające na Argonian, świetne wykonanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 14:00, lewak napisał:

Jak w Obku można się wzbogacić? Jestem w końcówce wątku głównego i nie mam nawet 1000 sztuk
złota. :D A domek kosztuje tysięcy paredziesiąt...


prosto:)zacznij robić misje w gildii złodzieji tam można nieźle zarobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 16:20, Gall historyk napisał:

> Jak w Obku można się wzbogacić? Jestem w końcówce wątku głównego i nie mam nawet 1000
sztuk
> złota. :D A domek kosztuje tysięcy paredziesiąt...

prosto:)zacznij robić misje w gildii złodzieji tam można nieźle zarobić:)


A jak będziemy wykonywać te questy, to będą to przestępstwa? Jak tak, to będzie trzeba odsiedzieć kilka razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, że wrzuce screena mojej uber-pro- super postaci, khe,khe.

Ostrzegam - imie jest niecenzuralne, osoby poniżej 16 roku życia proszone są o wstrzymanie się od oglądania. <;

20070919215232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 21:55, ad0 napisał:

Ostrzegam - imie jest niecenzuralne, osoby poniżej 16 roku życia proszone są o wstrzymanie
się od oglądania. <;


O! Czyli w Obku rasy zwierzęce mogą już nosić hełmy, czy może korzystasz z moda jakiegoś?

Druga sprawa. Czy u Was również zdarzają się takie bugi, że możecie szybkim klikaniem zebrać trzykrotnie jednego Sigil Stone''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 21:59, Splocky napisał:

O! Czyli w Obku rasy zwierzęce mogą już nosić hełmy, czy może korzystasz z moda jakiegoś?

Z modów, owszem , korzystam, ale tylko na poprawienie wyglądu traw i wyglądu Argonian. Nic innego nie dawałem. <;

Dnia 19.09.2007 o 21:59, Splocky napisał:

Druga sprawa. Czy u Was również zdarzają się takie bugi, że możecie szybkim klikaniem zebrać
trzykrotnie jednego Sigil Stone''a?


Mnie się nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować