Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2009 o 18:08, Piterixos napisał:

Dzięki. A więc tak moja karta graficzna to NVIDIA GeForce 6600


Mogłoby być lepiej. Detale gdzieś pomiędzy niskimi, a średnimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 18:20, Splocky napisał:

> Dzięki. A więc tak moja karta graficzna to NVIDIA GeForce 6600

Mogłoby być lepiej. Detale gdzieś pomiędzy niskimi, a średnimi.


Aha. Szczeże mówiąc nie spowdziewałem się żadnych rewelacji. Niewiedziałem nawet czy gra odpali a o grze na średnich detalach nawet nie myślałem:-) Ale skoro będzie działać płynnie pomiędzy niskimi a średnimi detalami to jestem zadowolony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../

Próbowałem się zarejestrować, ale kiedy to zrobiłem to coś chciał z e-mail''em, że niby nie uaktywniłem konta, jak zrobilem to kilka razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 19:14, Splocky napisał:

Nie daję żadnych gwarancji. Opieram się tylko na tabelce dostępnej tu:

http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:System_Requirements

Widać też, że na tej stronie dopiero Semprona 2.0GHz uznaje się za rekomendowanego. Procesor
może więc byc prawdziwym wąskim gardłem.


Eeeeeeeeeeeeeeeeeeee.............Normalnie sam już nie wiem. Czy ryzykować czy nie, może spróbuje i jakby co to zagram sobie w obliviona na nowym kompie którego zakup planuje. A narazie zadowole się Morrowindem. Tylko żeby nie okazał się takim samym niewypałem jak Diablo 2 albo Dungeon Sieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno.
W tej tabelce pisało chyba że minimalne wymagania spełnia chyba każda wersja mojego procka? Więc gra powinna działać? czyż nie?
Jeśli się myle oświećcie mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 20:06, Piterixos napisał:

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeee.............Normalnie sam już nie wiem. Czy ryzykować czy nie, może
spróbuje i jakby co to zagram sobie w obliviona na nowym kompie którego zakup planuje.
A narazie zadowole się Morrowindem. Tylko żeby nie okazał się takim samym niewypałem
jak Diablo 2 albo Dungeon Sieg.


niewypałem jak Diablo 2? żeby czasem zażarci fani Cię za to nie ukamieniowali, wg. mnie D2 to b.dobra gra, ma swój klimat pomimo swojego wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 20:16, Blademasterz napisał:

> Eeeeeeeeeeeeeeeeeeee.............Normalnie sam już nie wiem. Czy ryzykować czy nie,
może
> spróbuje i jakby co to zagram sobie w obliviona na nowym kompie którego zakup planuje.

> A narazie zadowole się Morrowindem. Tylko żeby nie okazał się takim samym niewypałem

> jak Diablo 2 albo Dungeon Sieg.

niewypałem jak Diablo 2? żeby czasem zażarci fani Cię za to nie ukamieniowali, wg. mnie
D2 to b.dobra gra, ma swój klimat pomimo swojego wieku :)


Diablo nie spodobało mi się dlatego że wcześniej grałem w Titan Quest który jest świetną grą tego samego typu. A uważam że w gre którą wcześniej się zagra bardziej się lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 20:13, Piterixos napisał:

I jeszcze jedno.
W tej tabelce pisało chyba że minimalne wymagania spełnia chyba każda wersja mojego procka?
Więc gra powinna działać? czyż nie?
Jeśli się myle oświećcie mnie:-)


Zgadza się - minimalne spełnia, więc działać będzie. Nie wiadomo tylko, jak Twój słaby procesor będzie rzutował na wydajność. Możliwe, że oni testowali karty graficzne na mocniejszych konfiguracjach i będziesz musiał grać na niskich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 21:43, Splocky napisał:

> I jeszcze jedno.
> W tej tabelce pisało chyba że minimalne wymagania spełnia chyba każda wersja mojego
procka?
> Więc gra powinna działać? czyż nie?
> Jeśli się myle oświećcie mnie:-)

Zgadza się - minimalne spełnia, więc działać będzie. Nie wiadomo tylko, jak Twój słaby
procesor będzie rzutował na wydajność. Możliwe, że oni testowali karty graficzne na mocniejszych
konfiguracjach i będziesz musiał grać na niskich detalach.

Na niskich detalach moge grać. Ważne żeby gra działała płynnie. A skoro mój komp spełnia minimalne wymagania wszystko powinno być okej na min detalach(kto powiedział że mają być na max?) I jeszcze jedno może mi ktoś dać dwa albo trzy porównawcze screeny? Na jednym grafa na minimalnych detalach, na jednym na średnich, a na jednym na max detalach. Dzięki temu będe wiedział co strace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 21:48, Piterixos napisał:

Na niskich detalach moge grać. Ważne żeby gra działała płynnie.


Niczego nie mogę obiecać, bo wróżką nie jestem. Jeżeli zakup nowego komputera to tylko kwestia czasu, to możesz śmiało zaryzykować, bo gra jest tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 21:52, Splocky napisał:

> Na niskich detalach moge grać. Ważne żeby gra działała płynnie.

Niczego nie mogę obiecać, bo wróżką nie jestem. Jeżeli zakup nowego komputera to tylko
kwestia czasu, to możesz śmiało zaryzykować, bo gra jest tego warta.

Kupno kompa planuje tak za około 2 lata(to raczej najgorszy wypadek) ale sądze że przy odrobinie szczęścia zdołam na niego uzbierać jeszcze w tym roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugiego posta ale musze spytać: Da mi ktoś link do stronki, z której można ściągnąć poleskie demo Obliviona? Jeśli nie ma wersji PL od biedy ścierpie inny język(najlepiej angielski jakby co). Jak ściągne i zainstaluje demo to nareszcie będe wiedział czy gra mi zadziała.

PS. Prosiłbym też o link do stronki gdzie znajde demo Mrrowinda(najlepiej w wersji PL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 14:53, Piterixos napisał:

Sorry za drugiego posta ale musze spytać: Da mi ktoś link do stronki, z której można
ściągnąć poleskie demo Obliviona? Jeśli nie ma wersji PL od biedy ścierpie inny język(najlepiej
angielski jakby co). Jak ściągne i zainstaluje demo to nareszcie będe wiedział czy gra
mi zadziała.

O ile mi wiadomo demo do Obliviona nie istnieje. :)

Dnia 05.01.2009 o 14:53, Piterixos napisał:

PS. Prosiłbym też o link do stronki gdzie znajde demo Mrrowinda(najlepiej w wersji PL)

Do Morka także. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 15:26, Wojtas94 napisał:

> Sorry za drugiego posta ale musze spytać: Da mi ktoś link do stronki, z której można

> ściągnąć poleskie demo Obliviona? Jeśli nie ma wersji PL od biedy ścierpie inny
język(najlepiej
> angielski jakby co). Jak ściągne i zainstaluje demo to nareszcie będe wiedział czy
gra
> mi zadziała.
O ile mi wiadomo demo do Obliviona nie istnieje. :)
> PS. Prosiłbym też o link do stronki gdzie znajde demo Mrrowinda(najlepiej w wersji
PL)
Do Morka także. ;]


No poprostu ja to mam pecha.... ehhhh. Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 15:35, Piterixos napisał:

No poprostu ja to mam pecha.... ehhhh. Szkoda gadać.


Zawsze możesz popytać po znajomych i obejrzeć u nich jak Oblivion działa, to przecież nie jest taki kłopot dać komuś pół godziny pograć.
A Morrowind z oboma dodatkami coś koło 20 złotych kosztuje, więc majątku nie stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 17:27, Zero Hunter napisał:

Ale gra chodzi 20zł i w dół, więc to raczej nie problem wybrać się do sklepu;]


Za 20zł to można kupić tylko i wyłącznie Złotą Edycje Morrowinda, bo nowego i gołego Obliviona poniżej 45zł w zwykłym sklepie raczej nie kupisz (w internetowych jest niby taniej, ale dochodzą jeszcze koszty przesyłki i wychodzimy na jedno i to samo albo nawet gorzej). Nie ma jednak żadnych wątpliwości że dla "niedzielnych graczy RPG" Oblivione będzie zdecydowanie przystępniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sorry, nie dopisałem tego, ale miałem na myśli Morrowinda oczywiście,

Pytanie czy w misji szpiedzy trzeba się włamywać do tego domu?Bo mi się wytrychy skończyły a nie mam gdzie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 15:00, Zero Hunter napisał:

Pytanie czy w misji szpiedzy trzeba się włamywać do tego domu?Bo mi się wytrychy skończyły
a nie mam gdzie znaleźć.


Nie.

Spoiler

Jeżeli poczekasz w okolicy kamienia runicznego u podnóża wzgórza, na którym znajduje się Cloud Ruler Temple, to około 5 p.m. spotkasz tam jednego ze szpiegów. Kiedy go zabijesz znajdziesz w jego ekwipunku klucz do domu Jearl.



Spoiler

A wytrychy kupisz u faceta, który ukrywa się pod Imperial City. Ma na imię Shady Sam i ukrywa się kilkadziesiąt metrów w lewo od głównego wejścia przy stajniach, w zagłębieniu w murze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować