Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Mam pytanie, czy da się zrobić jakiś reset statystyk? Potrzebuje czegoś takiego bo namieszałem mocno i nie wiem czy zaczynać od nowa nie chce mi się nadrabiać tych 17h ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 22:07, driv4r napisał:

Mam pytanie, czy da się zrobić jakiś reset statystyk? Potrzebuje czegoś takiego bo namieszałem mocno i nie wiem czy zaczynać od nowa nie chce mi się nadrabiać tych 17h ;(


Dokładnego sposobu nie znam, ale możesz to zrobić tak: włączasz konsolę i wpisujesz ShowRaceMenu. Tym sposobem możesz edytować swój wygląd zewnętrzny, nazwę i rasę - oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie zostawienia wszystkiego tak, jak jest obecnie. Teraz wystarczy tylko kliknąć na Ok (lub Done, nie pamiętam) i viola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem Oblivion+KotN+SI. Powiem szczerze, że po SI spodziewałem się czegoś lepszego: myślałem, że to będzie taka psychodelia, że weźmie mnie przeżuje i wypluje spowrotem oszołomionego, a czułem się, jakbym wrócił do Morrowinda (eksteriory) z Tribunalem (interiory:

Spoiler

non-stop łażenie a) po takich samych, kamiennych podziemiach, b) po takich samych, bionicznych tunelach

). Serio, od połowy MQ grałem już siłą rozpędu, lub też "kiedy-koniec mode". Wielki plus to wysyp nowych itemków, architektura Crucible i bestiariusz.
Spoiler

No i jeszcze świadomość bycia p.o. Króla Szaleństwa z przywilejami i obowiązkami.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 22:18, DJ Szlafrok napisał:

> Mam pytanie, czy da się zrobić jakiś reset statystyk? Potrzebuje czegoś takiego
bo namieszałem mocno i nie wiem czy zaczynać od nowa nie chce mi się nadrabiać tych 17h
;(

Dokładnego sposobu nie znam, ale możesz to zrobić tak: włączasz konsolę i wpisujesz ShowRaceMenu.
Tym sposobem możesz edytować swój wygląd zewnętrzny, nazwę i rasę - oczywiście nic nie
stoi na przeszkodzie zostawienia wszystkiego tak, jak jest obecnie. Teraz wystarczy tylko
kliknąć na Ok (lub Done, nie pamiętam) i viola.


Niezbyt mi to pomogło. Nie chodziło mi o zmiane wyglądu tylko statystyk które rozdałem wiesz siła itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 22:41, DJ Szlafrok napisał:

> Niezbyt mi to pomogło.

Powiedz szczerze: spróbowałeś chociaż?


Tak, wyświetliło się okienko zmiany wyglądu postaci. A po co mi to jak ja chce poustawiać statystyki do siły wytrzymałości itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tak:
modpcs nazwa_po_angielsku liczba ta komenda dodaje punkty do wybranej umiejętności
modpca nazwa_po_angielsku liczba ta komenda dodaje punkty do wybranego współczynninka
player.setY X modyfikuje współczynnik lub umiejętność lub level gdzie Y to wsp. lub um. po angielsku a X to liczba
Polecam ostatnią komendę - sam jej używałem w takich sytuacjach
E: angielskie nazwy znajdziesz w słowniku;) ewentualnie popróbuj bo np nie wiem czy znajdziesz jak wpisać walkę wręcz (hand to hand czy może inaczej?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 00:36, krl.krl napisał:

Spróbuj tak:
modpcs nazwa_po_angielsku liczba ta komenda dodaje punkty do wybranej umiejętności
modpca nazwa_po_angielsku liczba ta komenda dodaje punkty do wybranego współczynninka
player.setY X modyfikuje współczynnik lub umiejętność lub level gdzie Y to
wsp. lub um. po angielsku a X to liczba
Polecam ostatnią komendę - sam jej używałem w takich sytuacjach
E: angielskie nazwy znajdziesz w słowniku;) ewentualnie popróbuj bo np nie wiem czy znajdziesz
jak wpisać walkę wręcz (hand to hand czy może inaczej?)


Już zacząłem grać od nowa więc to raczej niepotrzebne ale dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z patchem ShiveringIsles v.1.2.0416. Świeżo zainstalowany Obek + Knights + Shivering w wersji angielskiej. Zaczynam instalować patcha i kiedy pokazuje się okienko z paskami postępu dostaje błąd: "Old file not found. However, a file of the same name was found. No update done since file contents do not match"
I co mam teraz zrobić?
PS. Przygotowuję się do instalacji FCOMa i w instrukcji instalacji wyczytałem, że jeśli mam SI to muszę upatchować grę, a tutaj kicha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 18:26, audioslave2000 napisał:

/cut/

Powinieneś móc normalnie zainstalować patch (mimo tego komunikatu), ja zawsze mam taki
sam błąd i mogę spokojnie patche instalować.


Dziwne... U mnie po kliknięciu na OK program się wyłącza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - Mam ochotę na jakiegoś erpega a, że Oblivion na X360 kosztuje 60zł (czyli tyle ile aktualnie mam) to chyba zdecyduje się na jego zakup. I mam pytanko - czy ta gra szybko się nudzi? Czy nabijanie leveli jest przyjemne? Chce po prostu wiedzieć czy opłaca się kupić. Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra się nie nudzi, choć znam osoby, którym ta gra się nie podoba. Zresztą wysokie oceny w pismach branżowych mówią same za siebie, a biorąc pod uwagę, że wersja na Xboxa zawiera (chyba) oba dodatki to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: jaki handlarz bronią ma najwięcej forsy? Chodzi mi o to, gdzie najlepiej sprzedał drogie przedmioty zdobyte na różnych bandytach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 21:49, Ćpunek01 napisał:

Mam pytanko: jaki handlarz bronią ma najwięcej forsy? Chodzi mi o to, gdzie najlepiej
sprzedał drogie przedmioty zdobyte na różnych bandytach...

Najlepiej to sobie ściągnąć jednego z wielu modów który zwiększa zasobność handlarzy. Nie ma sensu opychać wartościowych rzeczy za 20 % ich wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po trzech dniach męczenia się z FCOM stwierdzam, że trzeba być jakimś cyborgiem, żeby sprawić by to wszystko razem działało. Wiem, wiem - pewny jestem, że to ja robię coś źle, ale instalowanie tego to hardkor dla masochistów. Czytając dokumentację tych modów stwierdzam jednak, że każdy z nich Z OSOBNA jest warty poznania. Teraz mam takie pytanie - czy jest możliwe użycie kilku modów(np. OOO + bob''s armory) bez bawienia się z plikami FCOM? A jeśli nie to który z nich jest najbardziej rozbudowany? Który daje najwięcej frajdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 01:06, audioslave2000 napisał:

FCOM? Co to konkretnie (rozwijaj jeśli to skróty, ja mogę jak coś sprawdzić mody, które
ci nie chodzą u siebie)?


FCOM to jest skrót od Francesco, Oblivion WarCry, Oscuros Oblivion Overhaul, Martigens Monsters Mod
Są to chyba największe mody do obliviona które rzucone samopas do folderu ''data'' za Chiny nie będą działać razem, ale jest takie coś jak FCOM które sprawia, że powinny działać razem. Największym problemem jest instalacja tych pluginów.
Dałem sobie jednak z tym spokój - wrzucę sobie świetnego(moim zdaniem) OOO, dodam bob''s armory(paczka z żelastwem - zbroje, broń, itd) i ewentualnie MMM, bo wyczytałem w readme, że można połączyć MMM i OOO bez strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować