Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2008 o 13:55, Zero Hunter napisał:

W ogóle, za 2 razem jak będę grał łucznikiem, to będę zły;]


heheh Wiesz wstąpienie do MB nie jest wcale takie złe nie jesteś od razu ''ZŁY'' robiąc dla niech zadania nie ma się problemów jakichkolwiek ja bynajmniej nie miałem, ale nie każde zadanie dla nich jest łatwe :D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 14:02, Zero Hunter napisał:

Ale ja nie chcę z nimi mieć nic wspólnego, nie obchodzi mnie co i jak, chcę wiedzieć
jak się ich pozbyć.


No i raczej nie masz z nimi nic wspólnego w tej chwili... Jak już Cię nawiedziła zjawa podczas snu to po prostu rób dalej swoje a do nich nawet nie podbijaj. Bo nawet do nich jeszcze nie nalezysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 14:02, Zero Hunter napisał:

Ale ja nie chcę z nimi mieć nic wspólnego, nie obchodzi mnie co i jak, chcę wiedzieć
jak się ich pozbyć.


W momencie, kiedy przyjdzie do Ciebie Lucien Lachance by Cię zrekrutować możesz go po prostu zaciukać. Ja dostałem wtedy wpis, że nigdy już nie będę mógł dołączyć do DB i quest poszedł do zakończonych. The End.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam problem z patchem polonizującym do obliviona kupiłem grę zainstalowałem spolszczenie z płyty i ku mojemu zdziwieniu mam tylko przetłumaczone menu i napisy podczas filmiku reszta jest po angielsku odnośnie do opisów klas itp tak jest u wszystkich czy tylko u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 19:05, driv4r napisał:

...


Masz wersję Game of the Year? Jeśli tak to instalowałeś wszystko po kolei, tzn. podstawka, dodatki, patch?? O ile pamietam to ja miałem podobnie i reinstall pomógł. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 20:32, Wojtas94 napisał:

> ...

Masz wersję Game of the Year? Jeśli tak to instalowałeś wszystko po kolei, tzn. podstawka,
dodatki, patch?? O ile pamietam to ja miałem podobnie i reinstall pomógł. ;]



Wyjściem z sytuacji było zaznaczenie pewnego pliku w ''''pliki danych'''' :D wpadłem na to po kilku minutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 18:21, Zero Hunter napisał:

A co zmieniłeś bo też mam GOTY a mam tak samo?


Jak włączasz gre to masz taakie okienko i tam jest ''''Gaj'''' niżej jest ''''Pliki danych'''' wchodzisz w to i tam zaznaczasz !oblivion_PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 12:40, driv4r napisał:

Mam pytanie, jak można zabić zjawy? Wiem że zwykła broń na nie nie działa i nie wiem
czego spróbować.

Spróbuj czarami ognia, lub zaklętą bronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 12:40, driv4r napisał:

Mam pytanie, jak można zabić zjawy? Wiem że zwykła broń na nie nie działa i nie wiem
czego spróbować.


Srebrny, daedryczny lub zakety oręż, najlepiej taki który zadaje dodatkowe obrazenia np.: od ognia. Jak znasz się troszeczke na zniszczeniu, to użyj podatności na jakis żywioł i tym zywiołem go dobijasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomiast jeśli chodzi o łuki i strzały, to wystarczy by jeden z przedmiotów miał potencjał do rażenia stworzeń eterycznych. Jeżeli masz łuk np. daedryczny, to strzały moga być nawet z żelaza, a i tak zadasz obrażenia. Odwrotnie też: łuk może być żelazny, ale jeśli korzystasz ze srebrnych strzał, to też zrobisz kuku. :)
Ja na eteryki biorę zawsze łuk. Z dala łatwiej się je zabija, bo choć zadajesz niższy damage, to masz szansę unikać ataków magicznych oraz prób uszkodzenia atrybutów. No i potężniejsze upiory nawet mieczem potrafią przyrąbać, że hoho. Inna sprawa, że strzały w eteryki się nie wbijają, tylko przez nie przelatują, więc masz 100% odzyskiwalność o ile masz na tyle dobre oko, żeby je potem znaleźć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 16:44, Zero Hunter napisał:

Gdzie kupię dużo wytrychów?


Normalnie nie mozna ich kupić w pierwszym leprzym sklepie, chyba trzeba dołączyc go gildi złodzieji i tam za kilka monet sie dostaje wytrych. Ale nie lepiej dostać klucz uniwersalny od Nocturnal? Niezniszczalny i daje +40 do umiejetności zabespieczeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 16:44, Zero Hunter napisał:

Gdzie kupię dużo wytrychów?


U paserów. Uzyskasz do nich dostęp w momencie kiedy dołączysz do gildii złodziei. Kolejni paserzy będą odblokowywać się stopniowo jak będziesz wykonywać misje gildii złodziei. Ale najlepiej będzie jak zdobędziesz Wytrych uniwersalny za zadania dla daedry Nocturne (chyba, nie pamiętam już). Nigdy się nie łamie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 16:44, Zero Hunter napisał:

Gdzie kupię dużo wytrychów?

U paserów?
EDIT: Ops, chyba nie zauważyłem ostatniego posta albo coś... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować