Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka Gold

311 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2007 o 17:07, xbit71 napisał:

Również wcześniej skomentowałem, ale takiej słodkiej małpki - nie postawię. Bo uważam, że takie
dawkowanie informacji wzbudza w czytelniku apetyt na omawianą rzecz. ;)


Nawet gdyby nie było reklamy to co za różnica podać tytuły dzisiaj czy jutro ? albo za dwa dni ? Tylko mi nie mów że mniej osób wtedy kupi grę bo to będzie bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 17:04, ciejma napisał:

Na pewno będzie Władca Pierścieni : Powrót Króla w eXtra Klasyka GOLD

Nooo...
Na bank będzie jeśli:
a) uda ci się ją wydębić od EA, bo przecież wiadomym jest, że ta firma oddaje za bezcen swoje gry konkurencyjnym wydawcom,
oraz
b) jeśli poczekasz jeszcze kilka lat, aż gra stanie się PRAWDZIWYM klasykiem - a do tego nie dojdzie, gdyż takie rąbanki bez głębszego sensu rzadko nabywają ten status.

No i...

@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyśmy tego nie wiedzieli... Mam też nadzieję, że ta seria nie zakończy się na tych dwóch tytułach i trafi tam więcej legendarnych gier. Ciekawy też jestem kiedy pojawi się następca Fajnej Ceny. :) Z CDA wiemy też o Constantine, jednak na gram.pl informacji nie ma.

@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kpiny!!! CDP to ma być śmieszne? Przez ostatni miesiąc straciliście u mnie cały kredyt zaufania. Składacie obietnice bez pokrycia. Ukrywacie oczywiste informacje. I po co to? Tracicie wiarygodność porządnej firmy... WSTYD!

@ (!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 17:07, bartek_kawa napisał:

Jakby to nie Evil Khan napisał o małpce, a jakiś nowy użytkownik, to byście go zjechali za
spam.... ;P


Zdaje mi się, że jednak nie...

Dnia 10.07.2007 o 17:07, bartek_kawa napisał:

A mnie też denerwują te podchody, ale małpki nie postawię...


A to jest co najmniej dziwne... Czyli jesteś za, a nawet przeciw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm to fajnie, chcialem se kupic ID2, po pierwsza czesc juz mam(noo gralem, ale gdzies zgubilem, moze kupie :P).
A Baldurs Gate to juz przymus, swojego tez gdzies zgubilem(dlaczego tak wszystko gubie? Moze ktos mnie okrada :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 17:08, GuzikTheGreat napisał:

no nie... pierdoly jakies wydaja...
a moze czas na ROME z dodatkami ? jak nie tu to w Platynie !!!


No właśnie - z ust mi to wyjąłeś - KIEDY... "ROME TOTAL WAR" w PLATYNIE?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"> Również wcześniej skomentowałem, ale takiej słodkiej małpki - nie postawię. Bo uważam, że takie
> dawkowanie informacji wzbudza w czytelniku apetyt na omawianą rzecz. ;)


Owszem, wzbudza apetyt, ale tylko wtedy, kiedy nie jest to nadużywane, a dzielenie informacji zdarzyło się już parę razy w przeciągu ostatniego miesiąca (niekalendarzowego) i po prostu zaczyna irytować.
"

Moim zdaniem ten news to jest po prostu kpina. Raz, że z dawkowaniem informacji po prostu przeginają, to jest oczywiste. Jednak można jeszcze to przeboleć. Ale czy oni w obrębie jednej firmy nie wiedzą, że przecież w najnowszym CDA jest reklama tej serii, w której wyraźnie jest podane, że będzie to BG i IwD (łącznie z wizualizacjami pudełek)?! Z całym szacunkiem do CD Projektu, ale to jest śmieszne.

@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 17:17, Sth`Devilish napisał:

"Bogate materiały dodatkowe" trochę mało mi mówi... Co to będzie - muzyka z gier, mody, concept
arty czy co?


Ach żeby tak do "Baldura drugiego" dali... spolszczone mody:)))
Ale mam marzenie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 17:18, Jedi Master_MODED napisał:

Fajnie by było, gdyby wydali Sagę Freespace z jakimś dodatkiem....

Z tym kalekim polskim tłumaczeniem, gdzie jedynie głos dowództwa dało się jakoś znieść? I z wyciętymi mówionymi briefingami?
Nie, dzięki. Obydwa Freespace''y były w polskiej wersji tak zmasakrowane polonizacją, że znieść się tego nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, jak najbardziej pozytywne zaspoczenie ;) Oby więcej takich serii, bo wtedy ludzie napewno będą kupowali więcej gier (to chyba oczywiste :])...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 17:17, bartek_kawa napisał:

Robi nam się tu taka lewica i prawica


Daleki byłbym od porównywania tego, co się tu dzieje do polityki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować