Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka Gold

311 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2007 o 18:10, Sarafan_Knight napisał:

To znaczy jest taka telegra, lecąca późno w nocy na jednej z popularnych stacji telewizyjnych
w Polsce, która potrafi BARDZO przyciągnąć uwagę... ;)


A widzisz :P

A propo tematu ja będę oryginalny i wydajcie Franko, Freda i Bermuda Syndrome (chyba tak się pisało:P) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jutro dowiemy się, że "pierwszą pozycją w eXtra Klasyce Gold będzie Saga ''Wrót Baldura''. Pierwszym ujawnionym elementem będzie produkcja z 1998 roku, prekursor dzisiejszych RPG - jedyny w swym rodzaju ''Baldur''s Gate''!".

Więcej szczegółów na temat Sagi ''Wrót Baldura'' za tydzień, we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Mam nadzieje, że Extra Klasyka Gold okaże się serią, w której wydawana będzie tylko klasyka, a nie, tak jak to ma miejsce w eXtra Klasyce Next, wszystkie gry po kolei, których już nie warto sprzedawać w wysokich cenach... Ale skoro to ma być elitarna seria tylko i wyłącznie klasyków, to może Blizzard zgodzi się na umieszczenie w niej Diablo II albo Warcraft III? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... "Oba nowe tytuły zostaną ujawnione już jutro"... Szkoda tylko, że w dzisiejszym CDA już jest reklama eXtra Klasyki GOLD (Saga Baldur''s Gate i Saga Icewind Dale). Jednak kto czyta CDA jest do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 18:26, Fomorian napisał:

Heh... "Oba nowe tytuły zostaną ujawnione już jutro"... Szkoda tylko, że w dzisiejszym CDA
już jest reklama eXtra Klasyki GOLD (Saga Baldur''s Gate i Saga Icewind Dale). Jednak kto czyta
CDA jest do przodu :D



Zgadzam się w całej okazałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 18:26, Fomorian napisał:

Heh... "Oba nowe tytuły zostaną ujawnione już jutro"... Szkoda tylko, że w dzisiejszym CDA
już jest reklama eXtra Klasyki GOLD (Saga Baldur''s Gate i Saga Icewind Dale). Jednak kto czyta
CDA jest do przodu :D

Akne w innym temacie ujawniła tę tajemnicę, że ogłoszenia do prasy wysyłane są wcześniej i jest to tym bardziej irytujące, że można wszystkiego dowiedzieć się z czasopism, a na gram.pl są prowadzone jakieś wielkie tajemnice...
@!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się już doczekać Sagi Balur''s Gate:) Posiadam 2(ach, te czasy, bodajże 120 zł:P) i bardzo chętnie zagrałbym w Tron Bhaala oraz 1 i Opowieści z Wybrzeża Mieczy(grałem u brata ciotecznego). Akurat wypełni lukę do Wiedźmina(jeśli nie będę grał w GW albo coś:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 18:30, spider88 napisał:

No to już zacieram rączki . Ciekawość , ahh ta ciekawość ;))

Hmm, a o czym w ogóle mówisz? :P Wiadomo jakie gry zostaną wydane jako pierwsze, chyba że chodzi ci o następne tytuły, które ukażą się pod szyldem eXtra Klasyka Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy w Sadze BG będzie bonus z płyty z Wydania Kolekcjonerskiego? Chodzi mi o dwóch dodatkowych sprzedawców w Athkatli.
Czy będzie w Sadze ID Trials of the Luremaster dodany??
Na bank kupię obie gierki, chociażby dla wygody, bo te moje dziesiątki płytek z tymi grami to mnie męczą troszkę ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować