HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

A ja polecma pokręcony i zamocny film pt: Crank albo ja kkto woli na polski "Adrenalina" fajna i ciekawa fabuła i Akcja :D oraz wspaniały aktor nie pamiętam imienia chyba Jason Statham :D z Transportera jak by ktos nie wiedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno wyszła kolejna część " American Pie 6 - Beta House " polecam ale teraz chciałem napisać o kolejnym świetnym(według mnie) filmu pt." Skarb Narodów : Księga Tajemnic " . Kontynułacja I części jednakże o nowym wątku,lecz ze starymi bohaterami jak i nowymi.Film jest jak zawsze ciekawy,posiada wiele zagadek,czy interesujących tektsów.Jest trudny do zrozumienia lecz ciekawy,chociaż dla mnie.Polecam ten film każdemu którzy obejrzeli poprzednią część jednakże nowym także się spodoba.

Kilka słów o filmie :

Benjamin Franklin Gates, po odkryciu tajemnicy templariuszy, został najbardziej znanym w USA poszukiwaczem skarbów, choć sam woli określenie „obrońca skarbów”. Tym razem z ojcem, Patrickiem, profesorem uniwersytetu, odnajdują osiemnaście zaginionych kart z dziennika Johna Wilkesa Bootha, zabójcy prezydenta Abrahama Lincolna. Okazuje się też, że przodek Gatesów, Thomas, był jednym z uczestników konspiracji, w skład której wchodził Booth. Przyjaciel Bena, techniczny geniusz Riley oraz piękna archiwistka i była dziewczyna, doktor Abigail Chase, wezmą udział w wielkim polowaniu na tajemniczą księgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ja tam nie lubię takich filmów ;)

Niech mi ktoś podpowie, jest taki film że koleś odbiera telefon w budce tel. i okazuje się że jeśli z niej wyjdzie to wybuchnie czy coś w tym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:26, Rumcajs52 napisał:

>
Ja tam nie lubię takich filmów ;)

Niech mi ktoś podpowie, jest taki film że koleś odbiera telefon w budce tel. i okazuje się
że jeśli z niej wyjdzie to wybuchnie czy coś w tym stylu ;)


Phonebooth z Colinem Farellem. I nie wybuchnie. Rozmowca zacznie strzelac do ludzi na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:26, Rumcajs52 napisał:

Niech mi ktoś podpowie, jest taki film że koleś odbiera telefon w budce tel. i okazuje się że jeśli z niej wyjdzie to wybuchnie czy coś w tym stylu ;)


Po prawdzie to nie wybuchnie, jeno snajper ma go na celowniku i ubije jak tylko ten spróbuje wychynąć na moment... A tytuł Telefon (w oryginale Phone Booth)

Czwartej Szklanej Pułapki nie widziałem jeszcze, niemniej obejrzawszy zapowiedź jakoś nieszczególnie mnie do kina ciągnęło... Dopiero co pisaliśmy tu o sequelach robionych na siłę, a w mojej ocenie tak to niestety wygląda... Krążyły już pogłoski o Zabójczej Broni 5, ale zarówno Gibson jak i Glover parkali śmiechem pytani o szczegóły...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:26, Rumcajs52 napisał:

Niech mi ktoś podpowie, jest taki film że koleś odbiera telefon w budce tel. i okazuje się
że jeśli z niej wyjdzie to wybuchnie czy coś w tym stylu ;)

Nie wybuchnie, a zostanie zastrzelony przez snajpera, który ma go cały czas na celowniku i rozmawia z nim przez telefon. Mi ten film bardzo sie podoba. Ciekawa fabuła, trzyma w napięciu oraz ma kilka nieoczekiwanych zwrotów akcji. Do tego Colin Farrell w głównej roli. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:33, Jester napisał:


Dzięki, o to chodzi, podoba mi się ten film ale tytułu nie pamiętałem ;)

Jeszcze jedno pytanie ;)
Film gdzie chyba T.Criuse porywał taksówkę i jeździł zabijać ludzi.
Coś w tym stylu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładnik. Tom Cruise w tym filmem wcielił się w rolę płatnego zabójcy, najlepszy film o płatnym zabójcy... zaraz po Leonie Zawodowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:46, PAPISHON napisał:


O dzięki ;)
Ostatnio chcę sobie pooglądać moje ulubione filmy, ale nazw tych które nie zaczynają się na STAR WARS zapomniałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był nawet nie głupi film na TVP2. Około 21 się zaczął. Opowiadał on o sparaliżowanym mężczyźnie, który jeździł na wózku inwalidzkim, i jedynąjego rozrywką było ''podglądanie'' sąsiadów z sąsiedniego bloku.
Nie za głęboki film, ale przyjemnie się oglądało po ciężkim dniu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 16:51, rafekx 12 napisał:

cześc czy warto isc od kina na Skarb Narodów 2 i czy warto isc do kina na Jestem Legendą?czy
polecacie te filmy?


Wystarczylo zobaczyc troche wyrzej i ujzysz moj post ;) Ale powiem ci tak naprawde warto,swietny ten film jest chociaz ja mam takie zdanie :}

Cytuje sam siebie
>"Kontynułacja I części jednakże o nowym wątku,lecz ze starymi bohaterami jak i nowymi.Film jest jak zawsze >ciekawy,posiada wiele zagadek,czy interesujących tektsów.Jest trudny do zrozumienia lecz ciekawy,chociaż >dla mnie.Polecam ten film każdemu którzy obejrzeli poprzednią część jednakże nowym także się spodoba.

>Kilka słów o filmie :

>Benjamin Franklin Gates, po odkryciu tajemnicy templariuszy, został najbardziej znanym w USA poszukiwaczem >skarbów, choć sam woli określenie „obrońca skarbów”. Tym razem z ojcem, Patrickiem, profesorem >uniwersytetu, odnajdują osiemnaście zaginionych kart z dziennika Johna Wilkesa Bootha, zabójcy prezydenta >Abrahama Lincolna. Okazuje się też, że przodek Gatesów, Thomas, był jednym z uczestników konspiracji, w >skład której wchodził Booth. Przyjaciel Bena, techniczny geniusz Riley oraz piękna archiwistka i była >dziewczyna, doktor Abigail Chase, wezmą udział w wielkim polowaniu na tajemniczą księgę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 16:51, rafekx 12 napisał:

cześc czy warto isc od kina na Skarb Narodów 2 i czy warto isc do kina na Jestem Legendą?czy
polecacie te filmy?


Słyszałem o nim że jest baardzo słaby, ale każdemu w sumie może się spodobać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 07:29, jakoktochce napisał:

Co wy tam wiecie... I Am Legend będzie na prawdę dobrym filmem... Jeszcze kilka dni i idę na
to do kina :)

Nie widziałeś a wiesz że dobry? Mój kumpel obejrzał trailer i sie zachwycił, obejrzał film i mu sie nie podoba. Mi po kilku minutach też nie przypadł do gustu, no ale moge się mylić w ocenie.

Dnia 10.01.2008 o 07:29, jakoktochce napisał:

Natomiast Transformers to był i jest bardzo dobry film. Wspaniałe efekty specjalne...
i jeżeli ktoś (tak jak ja =)) w dzieciństwie oglądał bajkę Transformers to film pełnometrażowy
jest spełnieniem marzeń ;D

Popularny i lubiany nie znaczy dobry. Nie lubię przerostu efekciarstwa nad fabułą. Dużo bardziej podoba mi się chociażby Fracture. Zero efektów specjalnych, ale fajna historia. Jesli komuś zależy tylko na efektownych walkach, szybkiej akcji nie wymagającej myślenia to może i fajne, ale jakoś mnie to nie ciągnie.

Dnia 10.01.2008 o 07:29, jakoktochce napisał:

> No ale mi na przykład podoba sie Elfen
> Lied które sporo osób uważa za totalny chłam =]
Ja nie mówię np, że ten film to chłam :) Ja powiem, że nawet o nim nie słyszałem :p

Bo to anime. Zapewne dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:01, zbysheck napisał:

Bo to anime. Zapewne dlatego.


To powiedz mi, czy warto włączyć Ergo Proxy? Dostałem w prezencie, a że fanem anime nie jestem (delikatnie rzecz nazywając) to i leży grzecznie na półce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to odpowiedni temat, ale mam problem:

gdy oglądam jakiś film na kompie to mam bardzo jasny ekran, zamiast czarnego, jest prawie biały. z góry dzięki, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 09:56, Wodzasty napisał:

> Bo to anime. Zapewne dlatego.

To powiedz mi, czy warto włączyć Ergo Proxy? Dostałem w prezencie, a że fanem anime
nie jestem (delikatnie rzecz nazywając) to i leży grzecznie na półce...


Mysle ze warto. Calkiem przyjemny serial aczkolwiek tak od polowy zaczyna sie troche psuc i do konca juz mu tak zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jestem pod wrażeniem "Czarnoksiężnika z Archipelagu". "Earthsea-Czarnoksiężnik z Archipelagu” -jest to pierwszy tom pięcioksięgu Ursuli K. Le Guin. Nastawiony byłem do tego filmu nie najlepiej, myślałem, że będzie to szczyt przeciętności, ale już po kilkunastu minutach filmu zrozumiełem, że mam do czynienia z rzeczą znacznie lepszą niż sądziłem. Dlatego polacam go jako rzecz naprawde godną uwagi, nie ma tu jakichś znakomitych i epickich scen batalistycznych jednak cały film nadrabia z nawiązką filozofią i tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się