HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2011 o 19:46, Tyler_D napisał:

The Thing

Obok Aliens i Terminatora 2 mój ulubiony film. Scena z testem krwi- scary as shit. Muzyka genialna i w ogóle cała ta arktyczna otoczka- super sprawa. Teraz takich horrorów już nie ma (wzdech) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 19:46, Tyler_D napisał:

/cut/


Do tej pory nie zdobyłem się na odwagę żeby obejrzeć ten film :(. Lubię klimatyczne horrory, ale jeśli są nazbyt krwawe/gore''y (czy jak to tam odmienić) to omijam szerokim łukiem. To nie dla mnie- chyba jakaś trauma z dzieciństwa, której dokładnie nie pamiętam xD.
No i jak przeczytałem na imdb opisy co niektórych scen to mnie odrzuciło jeszcze dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Widziałem już różne filmy i The Thing wcale nie jest jakieś wybitnie brutalne / obrzydliwe / gorszące / itepe. Poza tym nie spodziewaj się nie wiadomo jakich cudów pod względem realizmu czy wyżej wymienionego "ogólnego obrzydlistwa" - "Coś" ma już swoje lata choć nadal się to ciekawie ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2011 o 21:02, drblase napisał:

No i jak przeczytałem na imdb opisy co niektórych scen to mnie odrzuciło jeszcze dalej.


bardziej obrzydliwy niż "The Thing" był chyba nawet stareńki, transmutujący troll z "Willowa" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh szukam filmu, ni cholery nie pamiętam tytułu pamiętam tylko urywki trailera jak przez mgłę.
Mianowicie film był chyba o rozdwojeniu jaźni, facet żył w nim w wyimaginowanym świecie, mrocznym mieście, kontrolowanym przez władze, nosił maskę, wyobrażał sobie chyba, że jest zabójca jednocześnie w realnym świecie wpływał przez to chyba na wydarzenia, pamiętam tez dziewczynę na trailerze powiązaną z tym wszystkim... Wiem, że film ma jakiś krótki konkretny tytuł [jakaś nazwa, imię...]

Wszystko cholera pamiętam dosłownie jak przez mgłę, a naszła mnie ochota odszukać ten film [film z przed kilku lat, 2006-2008 ?!?]

Ktoś ma jakieś przebłyski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah trafiłeś =)
Ni cholery nie mogłem skojarzyć tej nazwy [kombinowałem coś koło Emanuel i tym podobne nietypowe imiona xD]
Podziękowania dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 21:22, Tyler_D napisał:

/.../

Grając w grę The Thing można znaleźć rozwaloną szopę z końcówki filmu z jednym ciałem. Tak więc jak ktoś nie zajarzył kto jest obcym podczas oglądania filmu, gra podaje mu pomocną dłoń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 11:47, Tyler_D napisał:

Hehe ... akurat na dniach powinna do mnie dotrzeć wspomniana produkcja. Ale po poście
Azry już jest wszystko jasne. ;-)

Moja stoi na półce i się kurzy... Ale chyba do niej powrócę, bo narobiłem sobie smaku :)

Widział już ktoś Sucker Punch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kerkas, ale tak szczerze - co Cię, jako dość wyrobionego kinomana, skłoniło do pójścia na ten film? xD


Dzisiaj jest chyba dzień adaptacji komiksów: 300, Liga niezwykłych dżentelmenów i Z piekła rodem, wowowo.
Ale uwaga, 300 w programie telewizyjnym zostało określone jako ''dramat historyczny'' - woda na młyn znawców kina, którzy znowu będą mówić, że film był tandetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 21:22, Tyler_D napisał:

/cut/

Cóż skoro tak stawiacie sprawę to obejrzę (a przynajmniej spróbuję) jak będą go puszczali w TV.
Jako, że nie śledzę na bieżąco programu TV, ale do tego wątku zaglądam to byłbym wdzięczny gdyby ktoś dał w temacie krótką notkę jak film będzie w TV. Ładnie proszę :).

@Daelor
Z tamtym radę dałem bez problemu więc chyba uda się z "The Thing" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 14:36, Malevyn napisał:

co to znaczy ze zakonczenie jest otwarte badz nie ? ;d


otwarte zakończenie to takie, które pozostawia wiele miejsca do interpretacji - nie jest powiedziane wprost, co stało się z bohaterami, jak zakończyła się historia itd. (przykładowo: zakończenie Incepcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wiele prościej jest założyć sobie konto na filmwebie, zaznaczyć to co chcemy sobie obejrzeć i raz na powiedzmy tydzień sprawdzać w odpowiedniej zakładce czy jakaś stacja tego nie puszcza. Jedna z niewielu przydatnych funkcji jaką oferuje fw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że niedawno powstała jakaś komedia z Johny Deppem (lub ma powstać). I tu jest problem, bo nie wiem czy coś sobie uroiłem czy tak naprawdę jest. Na filmwebie nie mogę się tego doszukać, oświeci mnie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 15:24, Ecko09 napisał:

Wydaje mi się, że niedawno powstała jakaś komedia z Johny Deppem (lub ma powstać). I
tu jest problem, bo nie wiem czy coś sobie uroiłem czy tak naprawdę jest. Na filmwebie
nie mogę się tego doszukać, oświeci mnie ktoś?

Może ta nowa animacja, Rango?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się