HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

lekkostronniczych nie znam, ale...

Od siebie polece ''Przemyslenia niekrytego krytyka'' oraz "=3" (Ray William Johnson). To drugie moze troche w odmiennej tematyce (opisuje najgoretsze filmiki na youtubie w danym momencie), ale rownie fajne jak pierwsza pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kanały TheBeeczka (coś w stylu Krytyka czy RWJ lub wybuchające beczki K. Gonciarza, na którym są relacje z podróży i inne takie. Polecam też UncleMroowa - recenzje filmów, gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten facet od warszawskiego Spider Mana prowadzi chyba jakiś osobny vlog. Raz czy dwa mi się gdzieś przewinął, całkiem ciekawie o czymś opowiadał, ale zapomniałem nazwę jego kanału i przepadł w ciemną otchłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 00:08, ManweKallahan napisał:

Abstrahując od tego linku, widzę, że wróciłeś :)
Widziałeś nowego Bonda i Niezniszczalnych?

Witaj.
Tak wróciłem... tylko jeszcze wypadałoby jakbym dął jakiś wpis na GSie :P. W między czasie wpadłem i na Twój GS. Widzę, że nie próżnowałeś w filmach. Zostawię tam komentarz w najbliższym czasie ale teraz mam takie zap****l, że nie mam czasu przysłowiowej taczki załadować.
Co do nowego Bonda i Niezniszczalnych. Odpowiedź brzmi Nie, bo nie miałem zbytnio jak. Nie było sensu iść w Niemczech do kina bo i tak bym nic nie zrozumiał, ale utwór Adele "Skyfall" okupuje tamtejsze stacje radiowe jak i widzę również Polskie :P. Do kraju wróciłem ze 3 dni temu i na ten moment nie mam zbytnio czasu na kino... choć wiem, że bycie kinomanem/maniakiem/kinofilem skłania nas do różnych wyrzeczeń to jednak nie ma zmiłuj w tym przypadku. Ale bez wątpienia "Niezniszczalnych 2" must "łacz". Powodów nie trzeba wymieniać. jednym z nich jest chociażby Chuck Norris ;-)

@Tyler_D

Dnia 22.11.2012 o 00:08, ManweKallahan napisał:

Niespecjalnie mnie to ruszyło a i nawet nieco zaciekawiło.

Właśnie... dlatego "Hmmmmm" do tego pasuje jak najbardziej :-P

@Temat
Pamiętacie jak swego czasu [no conajmniej ze 3-4 miechy wstecz] jakiś z gramowiczów zapodał to:
http://www.youtube.com/watch?v=hWnAqFyaQ5s
Widzę, że już to w kinach zapodają i w telewizji reklamują oraz wszelakich radiach jak to zwykle bywa.
Film mnie ciekawi na cud "must watch" Sam trailer trwa dosyć długo nigdy tak długiego trailera nie widizałem. Był ktoś z zaglądających w ten wątek na tym filmie jakim jest "Atlas Chmur" ??

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 16:20, Braveheart napisał:

ale utwór Adele "Skyfall" okupuje tamtejsze stacje radiowe jak i widzę również Polskie :P.


Hype na Bonda był olbrzymi przed premierą, zdziwiła mnie jego skala, tak btw - ktoś pamięta czy przed QoS albo innym Bondem też tak to wyglądało?
A co do piosenki to powiem, że w filmie podobała mi się bardziej niż gdy ją słyszę w radiu.
A Niezniszczalni dają więcej powodów do obejrzenia niż tylko Chuck :) Dwójka dla mnie o wiele lepsza niż jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 20:32, zerohunter napisał:

Pytanie, jak w Kodzie Nieśmiertelności

Spoiler

koleś stworzył swoją rzeczywistość, mimo jego
śmierci?


Spoiler

Byl półżyw. Wsadzili go do tej maszynki, no nie?

Wybacz, ze nie udzielam konkretniejszych informacji, ale dawno tego filmu nie widziałem. Ale podobał mi się, bardzo. Nie był tak czarujący jak porpzedni film tego reżysera - Moon - ale jak na dwa filmy jaki stworzył, to z niecierpliwością czekam co jeszcze pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim, którzy myśleli o seansie w najbliższym czasie, Atlas Chmur. Nie patrząc na to pod bzdurnymi względami religii, orientacji seksualnej (choć jestem przeciwnym "odchyłom" to w filmie pokazano to naprawdę pięknie) i doszukiwaniem się nieprawidłowości film jest niesamowitym połączeniem sześciu gatunków. Wybierajcie się do kina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 11:38, Bithda napisał:

Polecam wszystkim, którzy myśleli o seansie w najbliższym czasie, Atlas Chmur.
Nie patrząc na to pod bzdurnymi względami religii, orientacji seksualnej (choć jestem
przeciwnym "odchyłom" to w filmie pokazano to naprawdę pięknie) i doszukiwaniem się nieprawidłowości
film jest niesamowitym połączeniem sześciu gatunków. Wybierajcie się do kina:)


Ja właśnie zamierzam. O ile do kina nie chodzę i najbliższym filmem, na który w przyszłości chcę pójść jest Django Unchained, tak Atlas Chmur na tyle zainteresował mnie treścią, że dodałem go sobie do mojej krótkiej listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To może być ciekawy political fiction, niech tylko scenariusz napisze Tom Clancy, a prezydenta zagra Brad Pitt, bo jak już naginać fakty, to na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem przed chwilą w TV film "Bobby" z 2006r (o Robercie Kennedym). Zaskoczony byłem, że w tak mało reklamowanym filmie grała taka plejada czołowych gwiazd filmu amerykańskiego. Co chwilę ze zdziwieniem zauważałem nową znaną twarz. Aby nie być gołosłownym, grali tam - z kobiet: m.in. Sharon Stone, Demi Moore (miały dłuższą scenkę razem), Helen Hunt, Lindsay Lohan, a z mężczyzn: m.in. Anthony Hopkins, Emilio Estevez, Christian Slater, Martn Sheen, Elijah Wood, Ashton Kutcher, Laurence Fishburne (może mniej znane nazwisko ale na pewno nie twarz).
Porównywalne nagromadzenie gwiazd było chyba tylko w "O jeden most za daleko" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 11:38, Bithda napisał:

Polecam wszystkim, którzy myśleli o seansie w najbliższym czasie, Atlas Chmur.


Ano prawda, z tych kilkudziesięciu filmów, które widziałem w tym roku w kinie, ten był zdecydowanie najlepszy. Niezwykle umiejętnie pod banderą jednej ideii łączy różne wątki, różne postaci i różny czas. Autentycznie mamy kilka filmów w jednym, dobrze, że film jest długi (ponad 160 minut?) i wszystkie wątki są należycie rozwinięte. No i ten soundtrack! Cudny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mniemam chodzi o dobre filmy w tym gatunku? ;-)

To może hmm ... The Towering Inferno? Threads? Alive: Dramat w Andach? No i w sumie The Road też się chyba nada. Ewentualnie możesz zerknąć na The Divide.

Dość ciężko jest znależć coś co by było dobre, warte uwagi ale też w miarę realne i nie cuchnące badziewiem i patosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się