HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2012 o 15:48, Tyler_D napisał:

Dość ciężko jest znależć coś co by było dobre, warte uwagi ale też w miarę realne i nie
cuchnące badziewiem i patosem.

Heh wielkie dzięki, taa przypomina mi się Pojutrze i 2012. Wielka katastrofa, a pod koniec zaczynają nawijać o dobru, sprawiedliwości i Amerykańskim Stylu Życia... ani słowa o walce o przestrzeń życiową, jedzenie i zasoby jaka się rozpęta XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 12:57, Braveheart napisał:

http://www.youtube.com/watch?g%20l=PL&v=85JFmwWrAso

To na serio było wczoraj :-)
Ahh ta Nowa Zelandia... Nam pozostanie jeszcze trochę poczekać....

Gollum 2GD :) Myślałem, że ten dźwięk jest w sporym stopniu zasługa obróbki, a tu takie miłe zaskoczenie.
Coraz bardziej się nakręcam, a Polacy jak zawsze na szarym końcu stawki. Ktoś wie czym to jest spowodowane, przecież to nie jakiś średniak. Na szczęście 28 też ma swoje pozytywy, takie świąteczny prezent^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2012 o 15:53, Hubi_Koshi napisał:

Heh wielkie dzięki, taa przypomina mi się Pojutrze i 2012. Wielka katastrofa, a pod koniec
zaczynają nawijać o dobru, sprawiedliwości i Amerykańskim Stylu Życia... ani słowa o
walce o przestrzeń życiową, jedzenie i zasoby jaka się rozpęta XD


W "Marsjanie atakują" ocalały bohater proponuje budować tipi, bo są tanie i trzeba gdzieś mieszkać po zniszczeniu świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś tytuł filmu komediowego w którym głównymi bohaterami jest dwóch amerykańskich policjantów - nieudaczników, którzy myślą, że są świetni w tym co robią, wczuwają się itd.?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 15:31, Hubi_Koshi napisał:

Miałbym taką małą prośbę. Moglibyście mi polecić jakieś filmy katastroficzne?


Twister (1996)
Ostatni brzeg (1959)
Port lotniczy (1970)
2012 (2009)
Pojutrze (2004)
Nazajutrz (1983)
Alive - Dramat w Andach (1993)
Trzesienie ziemi (1974)
Jądro Ziemi (2003)
Rój (1978)
Epidemia (1995)
Cudowne lądowanie (1990)
Tunel (1996)
St. Helens (1981)
Pompeii: The Last Day (2003)
Andromeda znaczy śmierć (1971)
Chinski syndrom (1979)
Skrzyżowanie Cassandra (1976)
The Devil at 4 O''Clock (1961)
Na wschód od Jawy (1969)

wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 19:45, kerkas napisał:

> Miałbym taką małą prośbę. Moglibyście mi polecić jakieś filmy katastroficzne?

Twister (1996)
Ostatni brzeg (1959)
Port lotniczy (1970)
2012 (2009)
Pojutrze (2004)
Nazajutrz (1983)
Alive - Dramat w Andach (1993)
Trzesienie ziemi (1974)
Jądro Ziemi (2003)
Rój (1978)
Epidemia (1995)
Cudowne lądowanie (1990)
Tunel (1996)
St. Helens (1981)
Pompeii: The Last Day (2003)
Andromeda znaczy śmierć (1971)
Chinski syndrom (1979)
Skrzyżowanie Cassandra (1976)
The Devil at 4 O''Clock (1961)
Na wschód od Jawy (1969)

wystarczy ?

O tak. Wielkie dzięki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 19:15, ManweKallahan napisał:

http://www.filmweb.pl/news/Oficjalnie+Magneto+i+Profesor+X+w+kolejnych+%22X-Menach%22-91005

Cóż, po świetnej Pierwszej klasie, kolejni X-Meni również zapowiadają się bardzo dobrze.


A niech idą za ciosem :D. Jak ma być Patrick Stewart i Sir IanMcKellen to ja jestem ZA!. Zapowiada się całkiem ciekawie.
Co do filmów i kontynuacji... to mam coś dla fanów 007. Po ogromnym sukcesie kasowym jaki przyniósł "Skyfall", Producenci i reszta również postanowili iść za ciosem. Mają już pierwsze pomysły na kolejne dwie części z Craigem w roli głównej, gdzie sam aktor podpisał już nawet kontrakt.

Z innej beczki ;-)
Bondy, srondy i inne TDKRy czy Niezniszczalni.. To już praktycznie za nami. Rok 2012 jest dość owocnym rokiem jeśli chodzi o filmy jakie mogliśmy w tym roku zobaczyć w kinach.
Teraz została ta jedna wiśnia kinowa mego "kinowego tortu". No bo jak tego filmu nie nazwać wisienką ? :>
Mianowicie mowa tu o zbliżającej się wielkimi krokami premierze "Hobbita" Petera Jacksona.
Już czuję tą magię w kinach i te ogromne kolejki..

http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+2+%28polski+interaktywny%29-28904
Oglądam te interaktywne trailery i jestem pod ogromnym wrażeniem. Poziom detali i szczegółów [ o kostiumach już nie wspominając ] taki sam jak w LOTR - Perfekcja, jednak to było do przewidzenia :P. Cate Blanchett jako Galadriela <3
Wygląda niesamowicie wręcz porażająco =).
Nie pozostaje nic innego jak czekać i odliczać dni.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym powiedział, że mnie to nie zdziwiło, zainteresowało to bym skłamał ;-)

http://www.filmweb.pl/news/David+Fincher+za+kamer%C4%85+si%C3%B3dmej+cz%C4%99%C5%9Bci+%22Gwiezdnych+Wojen%22-91117.

A odnośnie nowych SW jakie w przyszłych latach zapewne powstaną.

"Jestem wielkim fanem "Gwiezdnych Wojen". Po prostu uważam, że kręcenie siódmej, ósmej i dziewiątej części to stąpanie po cienkim lodzie. To całkiem nowy eksperyment mitologiczny, który z chęcią obejrzę, ale wymaga masy roboty."

Zack Snyder

Jakby mi to wyjął z ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 14:53, kedzior141 napisał:

Znacie jakieś dobre filmy survivalowe/przygodowe? Akcja mogłaby dziać się np. na arktyce/antarktydzie,
albo w dżungli.


Wszystko za życie (eng. Into the Wild), film o chłopaku co postanowił zostawić wszystko w cholerę i ruszył stopem w kierunku Alaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szybko kojarzę Alive: dramat w Andach, 127 godzin [ tu słyszałem sprzeczne opinie o tym filmie ] a z kolei szczerze odradzam oglądanie Grey [ Przetrwanie ] - jedna z większych słabizn tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 14:53, kedzior141 napisał:

Znacie jakieś dobre filmy survivalowe/przygodowe? Akcja mogłaby dziać się np. na arktyce/antarktydzie,
albo w dżungli.


Pierwszy "Predator", "Nożownik" (Z Tommym Lee Jonesem), "Szkoła przetrwania" (z Hopkinsem), stare "Coś". Może jeszcze "Siedem lat w Tybecie" i "Rescue Dawn" z Balem (ale ten ostatni mi w ogóle nie podszedł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może oglądał ktoś z Was film "P.S. I love You". Relacje między facetem a jego babką były tam świetne, bardzo swobodne, ale mimo wszystko byli mocno ze sobą związani. Znacie inne filmy, niekoniecznie melodramaty czy komedie romantyczne, chociaż zapewne większość będzie właśnie z takich, w których związki postaci w nim występujących wyglądały podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 21:23, CreateYourself napisał:

Być może oglądał ktoś z Was film "P.S. I love You". Relacje między facetem a jego babką
były tam świetne, bardzo swobodne, ale mimo wszystko byli mocno ze sobą związani. Znacie
inne filmy, niekoniecznie melodramaty czy komedie romantyczne, chociaż zapewne większość
będzie właśnie z takich, w których związki postaci w nim występujących wyglądały podobnie?


Całkiem spoko filmem jest "To właśnie miłość" czy polski cover - "Listy do M."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się