HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Ja niemoge sie doczekać jednego horroru, a mianowicie Wrong Turn 2 ( bardziej znany jako Droga bez powrotu 2, albo Zły Skręt 2), zapowiada sie naprawde dobrze. A polecam pierwszą część Droga bez powrotu naprawde dobry film grozy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co było w tej cholernej paczce?!? (Cast Away)
Kurde, się zawiodłem trochę zakończeniem. Myslałem, że pokażą co było w tej paczce a tu nic. Niemniej fajny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj byłem w kinie na Państwo Młodzi: Chuck i Larry - świetna komedia. Świetna dla mnie nie wiem, jak dla was. Zrobiona w typowym stylu US(i)A, czyli przynajmniej u mnie jest tak, że przez cały film się uśmiecham, fabuła mnie zaciekawia, ale żadnych mega hasełek, które potem się znajomym sprzedaje nie ma - ja bardzo, bardzo lubię takie filmy. No i Adam Sandler - genialny komediowy aktor. Po prostu filmy z nim przyjemnie się ogląda - szkoda, że ostatnimi czasy gra mniej. Kevin James też gra dobrze - dla kogoś kto nie kojarzy gra w serialu Diabli Nadali (taki polski tytuł - oryginalny jest całkowicie inny). Obsada bardzo dobra, bo jest jeszcze Jessica Biel, Ghostbuster, czyli Dan Aykroyd, Ving Rhames, czy Steve Buscemi. Mówię: jak ktoś lubi takie lekkie komedie to szczerze polecam - mnie film bardzo przypadł do gustu - 9,9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że film był skazany na suckes... to za sprawaą genialnej gry aktorkiej Toma Hanksa (mój ulubiony aktor) i pana Zemeckisa (który również nakręcił Forresa Gumpa- mój ulubiony film). Według mnie film Cast Away jest doskonały, jeden z lepszych jakie widziałem w życiu. Wszystko zrobione jest w nim super, scenariusz i wogóle. Ale i tak Forresta Gumpa nic nie przebije ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 01:50, A-cis napisał:

No a jak interpretujesz zakończenie? Co on zrobił na tym rozdrożu? Pojechał za tą dziewczyną?
(ja bym tak zrobił) Czy raczej ruszył swoją drogą?


Właśnie zakończenie mnie troszkę zdziwiło. W pierwszym momencie jak się okazało, że jednak nie będą razem ze swoją byłą narzeczoną (a tego byłem pewny, jak za nim pobiegła, za samochodem), drugi raz jak pozwolił odjechać tej drugiej.
Lepiej byłoby pojechać za dziewczyną - też bym tak zrobił - ale patrząc w przeszłość pojedzie swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 02:04, Długi18 napisał:

Ja niemoge sie doczekać jednego horroru, a mianowicie Wrong Turn 2 ( bardziej znany jako Droga
bez powrotu 2, albo Zły Skręt 2), zapowiada sie naprawde dobrze. A polecam pierwszą część Droga
bez powrotu naprawde dobry film grozy ;)


Też oglądałem ten film i muszę powiedziec, że jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacje może film gdzie Tom Hanks grał role strażnika więziennego, nie pamiętam dokładnie tego filmu ale wiem że
skazywałno ludzi na śmierć pamiętacje tytuł tego filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 12:56, tok20 napisał:

Pamiętacje może film gdzie Tom Hanks grał role strażnika więziennego, nie pamiętam dokładnie
tego filmu ale wiem że
skazywałno ludzi na śmierć pamiętacje tytuł tego filmu

"Zielona mila" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 12:57, sodolis napisał:

> Pamiętacje może film gdzie Tom Hanks grał role strażnika więziennego, nie pamiętam dokładnie

> tego filmu ale wiem że
> skazywałno ludzi na śmierć pamiętacje tytuł tego filmu
"Zielona mila" ;-)


To jest naprawdę dobry film. :) Szczególnie jak już jest ten murzyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 02:04, Długi18 napisał:

Ja niemoge sie doczekać jednego horroru, a mianowicie Wrong Turn 2 ( bardziej znany jako Droga
bez powrotu 2, albo Zły Skręt 2), zapowiada sie naprawde dobrze. A polecam pierwszą część Droga
bez powrotu naprawde dobry film grozy ;)

Ostatnio chciałem obejrzeć ten film, ale słyszałem, że z horrorem nie ma on nic wspólnego... Cały czas tylko litry krwi, flaki, odpadające kończyny itp. To jak to w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2007 o 14:11, Igor FCBayern napisał:

Ostatnio chciałem obejrzeć ten film, ale słyszałem, że z horrorem nie ma on nic wspólnego...
Cały czas tylko litry krwi, flaki, odpadające kończyny itp. To jak to w końcu jest?


Wiesz, to zależy jaki typ horroru lubisz> Wkońcu to jest film o kanibalach niby, więc wiadomo, że chodzi im tylko o kończyny człowieka! Ja osobiście bardzo film polecam, obejrzyj a nie pożałujesz! ;P

Ps. Jak juz sie zdecydujesz na ogladanie, to napisz pózniej wrazenia z filmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 14:15, Długi18 napisał:

Wiesz, to zależy jaki typ horroru lubisz> Wkońcu to jest film o kanibalach niby, więc wiadomo,
że chodzi im tylko o kończyny człowieka! Ja osobiście bardzo film polecam, obejrzyj a nie pożałujesz!

Pewnie obejrzę, bo uwielbiam horrory i grzechem dla mnie byłoby nie zobaczyć tego filmu.

Dnia 30.09.2007 o 14:15, Długi18 napisał:

Ps. Jak juz sie zdecydujesz na ogladanie, to napisz pózniej wrazenia z filmu ;)

Najpierw muszę nadrobić zaległości z Piłą, a potem wezmę się za pierwszą i drugą część ;)
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2007 o 14:11, Igor FCBayern napisał:

Ostatnio chciałem obejrzeć ten film, ale słyszałem, że z horrorem nie ma on nic wspólnego...
Cały czas tylko litry krwi, flaki, odpadające kończyny itp. To jak to w końcu jest?

jest to horror typu gore, czyli horror - groza w koncu jakas tam jest :) Wrong Turn (cz.1) jest wg mnie dobrym filmem oczywisce w swoim rodzaju i milosnikom tego typu kina sie spodoba.Jest jednym z nielicznych filmow tego typu ktore widzialem - jestem raczej przeciwny bezsensownej przemocy na ekranie ale ten trzyma miejscami w napieciu. Wybor nalezy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2007 o 14:19, Igor FCBayern napisał:

Najpierw muszę nadrobić zaległości z Piłą, a potem wezmę się za pierwszą i drugą część ;)
Pozdrawiam!



Co do drugiej cześci, to raczej nie obejrzysz narazie, bo jeszcze nie była w polskich kinach nawet;P, chyba, że masz inne sposoby (pirat) ;P

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 12:22, Vaxinar napisał:

Lepiej byłoby pojechać za dziewczyną - też bym tak zrobił - ale patrząc w przeszłość pojedzie swoją drogą.

Dobrze reżyser zrobił, że nie dał zwykłego hollywoodzkiego zakończenia ("i żyli długo i szczęśliwie"), tylko dał swobodę wyboru dla domyślności widzów. Niemniej ja jednak sądzę, że pojedzie za dziewczyną ;-)
Zwróć uwagę na jego reakcję, gdy na klapie odjeżdżającego samochodu dostrzegł to logo, które miał na wyspie (skrzydła motyla, czy cuś) i które wymalował na swoim "żaglu" na tratwie.
To było jak błysk zrozumienia, że to jest jednak znak "z góry". Że ona jest mu przeznaczona.

Oczywiście jest to tylko moja swobodna interpretacja błysku w oku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się