HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

A ja wczoraj oglądałem film "Autostopowicz" i w sumie był słaby. Film jest o tym iż jakaś zakochana parka ma zamiar wybrać się gdzieś na wakacje do przyjaciół. No i wsiadają w samochód i jadą. No i jadą i jadą i w jednej nocy jak jechali padał okropnie deszcz i nagle na ulicy ujawił im się jakiś koleś którego o mało nie przejechali. Niedługo potem wjechali na stację benzynową aby zatankować i spotkali ego pana ponownie. I zdecydowali że podwiozą go do najbliższego motelu. I tu zaczyna się akcja bo po drodze pan autostopowicz zaatakuje tę parkę nożem ale nie zabije ich. No i ogólnie co jakiś czas pan będzie próbował ich dopaść. Innych szczegółów nie ujawniam bo są nawet ciekawe.Ale jak ktoś lubi takie filmy to można czasem obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 19:47, Pioperus napisał:

> > Oglądaliście Postala bo nie wiem czy iść na niego?
> Ja "niestety" Postala nie widziałem i raczej nadzieji, że to coś porządnego bym
sobie
> nie robił...
Jaka gra taki film ;]

W gre nie grałem, ale sądzę, że film jeszcze gorszy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam film Królowie ulicy, Mroczny Rycerz i Hellboy.
Omijajcie z daleka film Mumia: Grobowiec cesarza smoka!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 10:57, mati285 napisał:

Ledger pewnie dostanie Oscara (drugiego
już w swojej karierze)


Ledger nie dostał jeszcze Oscara -.-

Za rolę w Tajemnicy Brokeback Mountain został jedynie do niego nominowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 12:23, Lesz3yk napisał:

Za rolę w Tajemnicy Brokeback Mountain został jedynie do niego nominowany.

Faktycznie. Miałem sprzeczne informacje. Dzięki za sprostowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 09:16, Wodzasty napisał:

dobrze jak ja... Fakt, że odtwórcy głównych ról nie mają za grosz talentu wokalnego nie
jest wadą, a wręcz przeciwnie - patrząc i słuchając ich dramatycznych prób śpiewaczych
mamy kolejny powód do radochy...


E, no nie jest źle. Meryl Streep wypada bardzo dobrze, Brosnan też lepiej niż można się było spodziewać. Zaskakuje również Firth, gdy sięga po gitarę i zaczyna śpiewać "Our last summer". Z innymi różnie bywa, ale nikt nie fałszuje za bardzo i słucha się tego przyjemnie, również na serio.

Poza tym potwierdzam, film jest warty wybrania się. Zwłaszcza jeśli się trafi na sensownych ludzi i pod koniec wszyscy śpiewają. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 11:34, kitek0101 napisał:

> > > Oglądaliście Postala bo nie wiem czy iść na niego?
> > Ja "niestety" Postala nie widziałem i raczej nadzieji, że to coś porządnego
bym
> sobie
> > nie robił...
> Jaka gra taki film ;]
W gre nie grałem, ale sądzę, że film jeszcze gorszy :P.

Gra jest żałosna. Oprawa graficzna wysiada no i ten "budżetowy" klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 19:17, ArekForn napisał:

Ja polecam władcę pierścieni" - wszystkie trzy filmy.

Coś może więcej ? Bo wiesz mnie to nic nie mówi. Powychwalaj etc. Mam ochote obejrzeć, ale nie wiem co to za film, za co go cenisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 19:35, bartog123 napisał:

> Ja polecam władcę pierścieni" - wszystkie trzy filmy.
Coś może więcej ? Bo wiesz mnie to nic nie mówi. Powychwalaj etc. Mam ochote obejrzeć,
ale nie wiem co to za film, za co go cenisz ?


Nie wiesz co to jest za film ''''Władca pierścieni''''?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 19:49, PonuryŻniwiarz napisał:

Nie wiesz co to jest za film ''''Władca pierścieni''''?!


Argumentowanie jest trudną sztuką, jednakże kiedy ocenia się cokolwiek, wypada podać owe argumenty. Bartoq zasugerował właśnie to użytkownikowi ArekForn, który krótko skwitował Władcę: "Polecam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2008 o 19:49, PonuryŻniwiarz napisał:


Nie wiesz co to jest za film ''''Władca pierścieni''''?!

Serio nie zczaiłeś ironi ? o,O.
Żeby Offtopa nie było.
Polecam Se7en. Doskonałe kreacje Morgana Freemana(uwielbiam go!) i Brada Pitta ( nie lubie jego twarzy, ale aktor pierwsza klasa trzeba przyznać). Nie wiem, jakim trzeba być geniusze, aby wpaść na taką fabułę, ale na pweno dobrym psychopatą. Sceny miażdżą. W niektórych momentach myślałem, że sie posram ze strachu(serio!, nie śmiejcie się), np. gdy "leń" się przebudził. Dawno takiego mocnego kina nie widziałem:
stawiam 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Batman The Animated Series z niby serial animowany ale chyba pasuje do tematu,a do tego niezły serial animowany i jak na kreskówkę całkiem brutalny(krwi jest więcej niż w Dork Knight''cie w którym krwi w ogóle nie było)zazwyczaj dość poważny,no i wprowadził do Universum DC nową postać :Harley Quinn pomagiera Jokera,a niektóre odcinki pokazują naprwadę dobry klimat np:Heart Of Ice gdzie pokazany jest tragizm postaci Mr.Freeze''a.Tak więc IMHO jeden z lepszych seriali animowanych 9+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 19:53, DJ Szlafrok napisał:

> Nie wiesz co to jest za film ''''Władca pierścieni''''?!

Argumentowanie jest trudną sztuką, jednakże kiedy ocenia się cokolwiek, wypada podać
owe argumenty. Bartoq zasugerował właśnie to użytkownikowi ArekForn, który krótko skwitował
Władcę: "Polecam".

Dzięki zrobię tak, za co cenię i polecam władcę pierścieni? Za doskonałe odwzorowanie reali środziemia, wspaniałych aktorów którzy wcielają się bardzo dobrze w swoją rolę, za długość tej trylogii (te filmy są bardzo długie) , za wierność książce. Jeszcze cenie tą trylogię za akcję. Moja ocena 11/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 19:48, PonuryŻniwiarz napisał:

> Ja polecam władcę pierścieni" - wszystkie trzy filmy.

Nie lubie Władcy pierścieni.Obejrzyj sobie film ''''13 dzielnica"


Możesz mi przybliżyć ten film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gorąco polecam film Linia czasu - Time line. Film przygodowy opowiada o podróżach w czasie. Bardzo ciekawy, dobre kreacje i gra aktorska. Ciekawy wątek historyczny.

Mogę polecić także film Sekretne Okno. Film mimo, że nie całkiem dla mnie zrozumiały, wywarł na mnie duże wrażenie. Oczywiście jedną z zalet jest rola Johnego Deepa jako głównej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie polecam z horrorów filmu "Carver". Jest to kompletnie nieudolny film pod każdym względem, poprzez grę aktorską na efektach kończąc. Film oparty na faktach, ale jak dla mnie jest słaby. Nie polecam. ;(

"Postal"-film, jest śmieszny, warto zobaczyć.

Ostatnio naszło mnie obejrzeć film "Doom" polskiej reżyserii. Chociaż jest z 2005 r. to nadal fajnie się na niego patrzy,również polecam. Oczywiście "Łzy Słońca", "John Rambo", "Hitman",( "Wiedźmin"- tylko dla prawdziwych fanów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 21:23, Isoft napisał:

Ostatnio naszło mnie obejrzeć film "Doom" polskiej reżyserii. Chociaż jest z 2005 r.
to nadal fajnie się na niego patrzy,również polecam. ( "Wiedźmin"- tylko dla prawdziwych fanów).

Polecać te filmy, to jak strzelić sobie w kolano O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>( "Wiedźmin"- tylko dla prawdziwych fanów).

Nie sądzę.
Chyba, że ci fani to masochiści... Wiedźmin jest filmem szczególnie nie dla fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się