HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

-> Link: http://tnij.org/wowthemovie
Dobrze, dobrze... Wie ktoś może czy Blizzard miał na myśli film jako animację, czy normalny film (taki z aktorami :P)? Bo ja, szczerze powiedziawszy, wolałbym to pierwsze rozwiązanie. Jeśli ekranizacja Warcraft''a wyglądałaby tak jak przerywniki filmowe w grze to po prostu byłoby świetnie! Jakoś sobie nie wyobrażał żeby w postać np. Illidana mógł się wcielić jakiś aktor. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2008 o 16:06, Erunn0 napisał:

-> Link: http://tnij.org/wowthemovie
Dobrze, dobrze... Wie ktoś może czy Blizzard miał na myśli film jako animację, czy normalny
film (taki z aktorami :P)? Bo ja, szczerze powiedziawszy, wolałbym to pierwsze rozwiązanie.


Zależy. A jeżeli za taki projekt wziąłby się chociażby genialny Peter Jackson , to perspektywa pełnoprawnego filmu z aktorami , chyba nie wydaje się aż tak straszna , co nie ? ;) Grunt to odpowiedni dobór , odpowiednich ludzi , a Blizzard ma tyle kasy , że chyba może sobie na to pozwolić. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:06, Erunn0 napisał:

-> Link: http://tnij.org/wowthemovie
Dobrze, dobrze... Wie ktoś może czy Blizzard miał na myśli film jako animację, czy normalny
film (taki z aktorami :P)? Bo ja, szczerze powiedziawszy, wolałbym to pierwsze rozwiązanie.
Jeśli ekranizacja Warcraft''a wyglądałaby tak jak przerywniki filmowe w grze to po prostu
byłoby świetnie! Jakoś sobie nie wyobrażał żeby w postać np. Illidana mógł się wcielić
jakiś aktor. :|

Może byłoby i świetnie, ale musiałbyś poczekać na film conajmniej z cztery lata, z powodów ograniczeń technologicznych nie dałoby się tego zrobić szybciej. Zdecydowanie preferuję - jak to nazwałeś - normalny film. Odpowiedni budżet, przede wszystkim: scenariusz, reżyser z wizją (nie tylko Peter Jackson, del Toro też świenie sprawdza się w takich fantastycznych jazdach) i myślę, że bylibyśmy świadkami mocnego filmu. Na razie i tak możemy tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 12:35, Gregwil napisał:

A kto oglądał "13 dzielnicę"?


Ja oglądałem, i powiem że to jeden z najlepszych filmów jakie dane mi było oglądac, akcja jest na najwyższym poziomie a karykaturalna fabuła tylko dodaje całemu filmowi smaczku, moim zdaniem dla wielbicieli efektownych walk i pościgów pozycja obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 22:45, Wintesun napisał:

> A kto oglądał "13 dzielnicę"?

Ja oglądałem, i powiem że to jeden z najlepszych filmów jakie dane mi było oglądac, akcja
jest na najwyższym poziomie a karykaturalna fabuła tylko dodaje całemu filmowi smaczku,
moim zdaniem dla wielbicieli efektownych walk i pościgów pozycja obowiązkowa.



Jest to jeden z moich ulubionych filmow. Polecam kazdemu kto lubie duzo akcji a takze Le Parkour.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:06, Erunn0 napisał:

-> Link: http://tnij.org/wowthemovie
Dobrze, dobrze... Wie ktoś może czy Blizzard miał na myśli film jako animację, czy normalny
film (taki z aktorami :P)? Bo ja, szczerze powiedziawszy, wolałbym to pierwsze rozwiązanie.
Jeśli ekranizacja Warcraft''a wyglądałaby tak jak przerywniki filmowe w grze to po prostu
byłoby świetnie! Jakoś sobie nie wyobrażał żeby w postać np. Illidana mógł się wcielić
jakiś aktor. :|


hyhy.. coś mi się przypomniało ----> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4482&u=24
To trochę jako kwas.. w każdym bądź razie film na na podstawie WoWa miał już powstać :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2008 o 23:38, Grizzly. napisał:

hyhy.. coś mi się przypomniało ----> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4482&u=24
To trochę jako kwas.. w każdym bądź razie film na na podstawie WoWa miał już powstać :P:P:P


LOL !? x_X
No to mnie nieźle rozbawiłaś ;] , Chińczycy to rzeczywiście mają ''''pomysły'''' nie z tej ziemi... xDD Mam nadzieję , że ten film nigdy nie powstał. xD

PS. Skoro w lutym 2006 roku byłeś Brygadzista , to czemu nie masz teraz WT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 23:55, Sebat1 napisał:

LOL !? x_X
No to mnie nieźle rozbawiłaś ;] , Chińczycy to rzeczywiście mają ''''pomysły'''' nie
z tej ziemi... xDD Mam nadzieję , że ten film nigdy nie powstał. xD


:]

Dnia 15.10.2008 o 23:55, Sebat1 napisał:

PS. Skoro w lutym 2006 roku byłeś Brygadzista , to czemu nie masz teraz WT ?


Raz mnie TYHE zdegradowała, a raz Rzezim niesprawiedliwe. Ten degrad od TYHE też był trochę niesłuszny. Z delegata spadłem na przodownika. Potem przez rok nie miał neta a jak wróciłem to forum stało się placem zabaw dla dzieci neo. Quiz na quizie, prowokacje, zanik ciekawych tematów przez jakieś inne głupoty, odejście fajnych userów i forum straciło ten swój stary dobry urok. Więc nawet już mi się nie chciało wchodzić na gram.pl. No to tak w skrócie dlaczego jestem delegatem a nie mam WT xD

Żeby nie było offtopu..

Słyszeliście że ma powstać film na podstawie jednej z najambitniejszych gier ostatnich lat ? Bioshock. Nie, nie, naszczęście nie popełni tego Uwe Boll ;P Reżserem ma być Gore Verbiński, który pokazał swój potencjał już w Piratach z Karaibów.

http://pccentre.pl/news/show/Bioshock_The_Movie_-_nowe_informacje/id=17269 ^^

Czyżby się zapowiadała w końcu pierwsza porządna eGranizacja ? Oby tylko było można odczuć prawdziwy klimat Rapture.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2008 o 00:53, Grizzly. napisał:

Potem przez rok nie miał neta a jak wróciłem to forum stało się placem zabaw dla dzieci neo.
Quiz na quizie, prowokacje, zanik ciekawych tematów przez jakieś inne głupoty, odejście
fajnych userów i forum straciło ten swój stary dobry urok.

To się nazywa , ten no... o , postęp , czy jakoś tak... xD

Dnia 16.10.2008 o 00:53, Grizzly. napisał:

Czyżby się zapowiadała w końcu pierwsza porządna eGranizacja ? Oby tylko było
można odczuć prawdziwy klimat Rapture.. :D

Za Piratami z Karaibów to nie przepadam , więc bardzo poważnie obawiam się o jakość takiego filmu. Ale gra Bioshock sama w sobie przypomina interaktywny film , a więc na pewno tytuł ten ma w sobie ogromny potencjał na wspaniałe kinowe dzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 15:49, KŁEJK napisał:

> A kto oglądał "13 dzielnicę"?

Ja na przykład oglądałem. Bardzo fajny film na odstresowanie. Prawie zero myślenia -
czysta akcja, ale mimo tego przyjemnie się ogląda. Dodatkowym atutem są parkourowe popisy
Davida Belle''a. Muzyka też całkiem niezła. In minus należałoby tylko zaliczyć to że
film do najdłuższych nie należy :/.


Myślę, że długość filmu nie jest minusem. Nie ma w nim jakiejś super ciekawej fabuły więc myślę, że jeżeli autorzy próbowali go przedłużyć to stał by się po prostu nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj Incredible Hulk i powiem, że poprzedni, ten z Eric''iem Bana, dużo bardziej mi się podobał... Był bardziej klimatyczny (te okienka z ujęciami jak w komiksie) i w ogóle fabuła jakoś bardziej się kleiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 00:23, Deejay napisał:

Oglądałem dzisiaj Incredible Hulk i powiem, że poprzedni, ten z Eric''iem Bana, dużo
bardziej mi się podobał... Był bardziej klimatyczny (te okienka z ujęciami jak w komiksie)
i w ogóle fabuła jakoś bardziej się kleiła...


Ja mam zupełnie inne wrażenie, dla mnie pierwszy Hulk był po prostu... nudny. :P Chodzi przede wszystkim o tą część filmu, zanim pojawił się Hulk - fabuła posuwała się ślimaczym tempem do przodu, a na ekranie niewiele się działo. Zresztą nawet w scenach z Hulkiem jedynka wypada gorzej, tam często walka ograniczała się do skakania :P. W dwójce mamy ful-wypas-efekciarskie efekty typu bicie się samochodami, :P a w filmie jest po prostu więcej akcji. Choć w tym wypadku ocena jest uwarunkowana tym, czego się oczekiwało, ale ja nic nie poradzę że wielki, zielony i odrobinkę przygłupi stwór kojarzy mi się z akcją :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 08:44, rob006 napisał:

W dwójce mamy
ful-wypas-efekciarskie efekty typu bicie się samochodami, :P a w filmie jest po prostu
więcej akcji.


yyy no właśnie dla mnie to jest nudne... ;) Fakt fajne scenki walki, ale nie podoba mi się, że film opiera się na akcji a nie na fabule... I tu masz rację, zależy kto czego po filmie oczekiwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 13:20, Vormulac napisał:

Okazuje się (na razie), że film ''Max Payne'' to będzie kolejne rozczarowanie na linii
gra-film. IGN.com dał ocenę 5/10.

Wygląda na to, że ta ekranizacja dołączy do filmowego Hitmana i to jest dla mnie niezbyt pocieszające. Niżej podaje link, gdzie można poczytać więcej o opiniach zagranicznych serwisów o filmie Max Payne. Widać, że za oceanem się nie przyjął... Ja mam nadzieję, że nie jest aż tak źle, a przekonam się o tym już na 6 dni. ;)
-> Link: http://maxpayne.gry-online.pl/max_wia.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie zaczynam mieć bardzo poważne wątpliwości , czy aby na pewno 24 października iść do kina na Maxa Payne''a. Jak mam wyjść z tego seansu kompletnie zawiedziony i totalnie załamany , to już chyba lepiej odpuścić sobie cale to rozczarowanie , niż potem żałować wydanej kasy i zmarnowanego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 14:45, Sebat1 napisał:

W tym momencie zaczynam mieć bardzo poważne wątpliwości , czy aby na pewno 24 października
iść do kina na Maxa Payne''a. Jak mam wyjść z tego seansu kompletnie zawiedziony i totalnie
załamany , to już chyba lepiej odpuścić sobie cale to rozczarowanie , niż potem żałować
wydanej kasy i zmarnowanego czasu...


TBH też zaczynam się wahać (a miało być tak pięknie: specjalnie na MP po ponad trzech latach nieobecności w kinach :-/). Zaraz zerknę jeszcze na tą reckę z IGN, ale coś marnie to widzę.
Powiem Ci Sebat, że wiesz czego najbardziej będę żałował ? Zawsze po seansie w kinie lubiłem w drodze powrotnej wstąpić sobie na Pizzę Hut (tak przy okazji, skoro jestem akurat w centrum Stolicy ;-)), ale teraz skoro nie będzie seansu, to nie będzie podstaw do zjedzenia pizzy. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego to się w większości wypadków zawsze kończy tak samo? Czy naprawdę nikt nie nakręci egranizacji w pełni oddającej klimat gry? Chociaż filmu po jednej ocenie nie można skreślać, tak więc pozostaje mi albo ocenić samemu albo czekać na światowe zbesztanie obrazu kinowego Maxa Payne''a .

Odbiegając od tematu mam możliwość obejrzenia takiego filmu jak "Ogród Elizy" i w tym momencie nasuwa się moje pytanie - czy warto? Jestem nieczasowy i każda godzina jest ważna więc jeśli mam go wykorzystać to wpierw wolę usłyszeć opinie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się