HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2009 o 00:23, Vesania666 napisał:

ja polecam film Disturbia (niepokój), po prostu genialny film, trudno teraz o takie cudo

Oglądałem i film może nie genialny, ale godny uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie cudo, ale genialny jak najbardziej. Do tego filmu podszedłem trochę sceptycznie, ale okazało się, że niepotrzebnie. Niepokój trzyma w napięciu, ciekawi dobrze napisany scenariusz. Też postacie nie są jakieś typowe, bo główny bohater to straszna ciamajda (ten aktor często takich gra) przy czym wzbudza sumpatię u widza. W sumie co ja się będę rozpisywał więcej, po prostu warto obejrzec ten film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 00:23, Vesania666 napisał:

ja polecam film Disturbia (niepokój), po prostu genialny film, trudno teraz o takie cudo
!

Spoiler

koleś dostał areszt domowy za pobicie nauczyciela hiszpańskiego i wpadł na to, że
jego sąsiad jest mordercą na właśną rękę chce go "złapać"



Bez przesady. Film dobry, ale nie genialny. Polecam "Okno na podwórze" Hitchcocka, pierwowzór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po feriach w szkole zauważyłem że wszystkie dziewczyny podniecają się filmem ''''Zmierzch''''
Osobiście uważam że takie nastolatki lecą tylko na historię miłosne, a nie zwracają uwagi na samo wykonanie (choć nie wiem jak to wygląda). Samego filmu nie oglądałem uważam, że szkoda czasu i kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 16:07, HareQ napisał:

Ostatnio po feriach w szkole zauważyłem że wszystkie dziewczyny podniecają się filmem
''''Zmierzch''''
Osobiście uważam że takie nastolatki lecą tylko na historię miłosne, a nie zwracają uwagi
na samo wykonanie (choć nie wiem jak to wygląda). Samego filmu nie oglądałem uważam,
że szkoda czasu i kasy.


ja byłem na nim w kinie i bardzo mi się podobał, chociaż nie jestem taką nastolatką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2009 o 19:10, Radykał napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=YGhYbQsuG5k <----- zwiastun nowego filmu Quentina Tarantino.
Już nie mogę się doczekać!


Uwielbiam kino w wykonaniu Tarantino. :) Do jego najnowszego filmu mam pewne wątpliwości, czy aby na pewno dobrym pomysłem jest tak drastyczna zmiana tematyki w stosunku do jego poprzednich dzieł, ale muszę przyznać ten zwiastun wygląda bardzo obiecująco. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2009 o 16:13, Vesania666 napisał:

ja byłem na nim w kinie i bardzo mi się podobał, chociaż nie jestem taką nastolatką...


Ja rozumiem nie uważam, że film nie może się podobać. Ale raczej ty po oglądnięciu nie wywieszasz sobie na szafkach w szkole plakatów, nie ''''tagujesz'''' sobie dłoni itp.
Z drugiej strony ten film trzeba zobaczyć żeby cokolwiek o nim powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 16:13, Sebat1 napisał:

Uwielbiam kino w wykonaniu Tarantino. :) Do jego najnowszego filmu mam pewne wątpliwości,
czy aby na pewno dobrym pomysłem jest tak drastyczna zmiana tematyki w stosunku do jego
poprzednich dzieł, ale muszę przyznać ten zwiastun wygląda bardzo obiecująco. ;]


Napewno obejrzę, jestem ciekaw tego filmu, bo to faktycznie w dorobku Tarantino całkie mcoś nowego, cieszę się, że Pitt nów dostał szansę pokazać że nie jest sobie słodziaśnym aktorem, tlyko że naprawdę potrafi zagrać w filmie(kiedyś sam go nie doceniałem, ale "babel" zmienił mi jego obraz)
NIe mogę się doczekać również Kill Billa 3, mnóstwo hektolitrów krwii, ale w jego wykonaniu to krwawa poezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu obejrzałem film "Popiełuszko. Wolność jest w nas". Obraz w pewnych momentach bardzo mnie nudził, jednak były fragmenty, które oglądałem, mając rozdziawioną gębę ze zdziwienia. ;) Polecam wszystkim (nie tylko katolikom), którzy chcą poznać losy - IMO - najlepszego księdza na świecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 16:39, HareQ napisał:

A wiadomo coś o KB3 ?


Wiadomo tylko, że będzie i że będzie o zemście pewnej małej dziewczynki z części pierwszej, co się równa - wieeeeeeeeeelee ketchupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popiełuszko to jeden z lepszych filmów jakie ostatnio oglądałem. Co najważniejsze na pewno nie jest to film dla dzieciaków więc dziwi mnie widok dzieci z szkół pdst. lecących do kina na owy film. Przede wszystkim dla tego że jest to film "mocny", ale nie w tej samej kategorii co np. horrory, tylko mocny psychologicznie. Człowiek czuje się tak jak gdyby on był "Jurkiem", on był stoczniowcami walczącymi z milicją... Ogólnie 9+/10. Czemu nie 10? Fil troszkę za długi... Uważam że można by go ciutke skrucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 17:30, xbit71 napisał:

Pewnie chodzi o tę małą Afroamerykankę, której matka ginie z rąk Czarnej Mamby na początku
pierwszej części.


Dokładnie, dlaego nawet nie pisałem o kogo chodzi, bo kto widział, ten wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 17:48, BoloMaster napisał:

na który film lepiej się wybrać:
Slumdog czy Popiełuszko?


Nie wiem, czego oczekujesz, bo jeśli porównań, to cóż... brak danych. ;- ) Z samej ciekawości zaś wybrałbym się na Slumdoga. Wiem, wiem, rzekłem i nic z tego nie wynika, ale sprawdzić trzeba, za co dano te 8 Oscarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2009 o 16:31, Camelowaty napisał:

Napewno obejrzę, jestem ciekaw tego filmu, bo to faktycznie w dorobku Tarantino całkie
mcoś nowego,

Wszystkie filmy Tarantino widziałem po kilka razy, więc grzechem by było nie obejrzeć i tego. :)

Dnia 04.03.2009 o 16:31, Camelowaty napisał:

cieszę się, że Pitt nów dostał szansę pokazać że nie jest sobie słodziaśnym aktorem, tlyko że
naprawdę potrafi zagrać w filmie(kiedyś sam go nie doceniałem, ale "babel" zmienił mi jego obraz)

''''Babel'''' nie widziałem, ale to tylko dzięki temu, że gra w nim właśnie Brad Pitt.

Dnia 04.03.2009 o 16:31, Camelowaty napisał:

NIe mogę się doczekać również Kill Billa 3, mnóstwo hektolitrów krwii, ale w jego wykonaniu
to krwawa poezja

Pierwsza część Kill Billa jest po prostu absolutnie genialna, natomiast część druga jest już IMO ''''tylko'''' dobra. Jak ta tendencja spadkowa ma się utrzymać, to będzie krucho, ale bardzo chciałbym, żeby część trzecia okazała się przynajmniej równie genialna co jedynka. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2009 o 17:54, Sebat1 napisał:

Pierwsza część Kill Billa jest po prostu absolutnie genialna, natomiast część druga jest
już IMO ''''tylko'''' dobra. Jak ta tendencja spadkowa ma się utrzymać, to będzie krucho,
ale bardzo chciałbym, żeby część trzecia okazała się przynajmniej równie genialna co
jedynka. ;]


pomstujesz na ''300'' a pierwszego ''Kill Billa'' uważasz za arcydzieło? wtf? czegoś chyba nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się