HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

No i zaczęła się we wtorek nowa seriaa serialu "39 i pół"
Moim zdaniem jest jeszcze tak na równym z poprzednią serią. Lecz bardzo mi zależało na tym by zobaczyć "Tomaszka" heh...;P głupi a śmieszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 20:34, kacper78 napisał:

> No zobaczymy co będzie w innych odcinkach.A tomaszek się zbytnio nie zmienił ;)
Tylko
> Darek bogaczem się stał:)
Nom "tylko" ;P
heh....obejrz mój trailer filmu pt.: ''Doom'' i napisz mi co o nim sądzisz...


http://www.youtube.com/watch?v=L7YFVFBt4_c&feature=channel_page

tytuł jest niepoprawny gramatycznie tzn moglby byc ale w takim wypadku nie ma sensu, w najprostszym tlumaczeniu - moj trailer o Doomie
Poza tym sam film Doom to badziewie niestety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 12:14, kitek0101 napisał:

Dzisiaj i jutro w kinie w moim mieście (zadupie :)) będzie "Spirit - Duch Miasta". Spotkałem
się głównie z negatywnymi recenzjami tego filmu, chociaż czytałem też jedną pozytywną.
Powiedzcie, warto pójść i obejrzeć, czy szkoda 13 zł? ;)


Poza klimatem noir nie ma nic więcej do zaoferowania a to zdecydowanie za mało jak na film fabularny ,
fabuła , dialogi leżą i kwiczą.
Komiks powstał w latach 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 07.03.2009 o 10:08, hans olo napisał:

Firefly - space western


Napisz coś więcej o fabule.
Ps. Dzisiejsze seriale zdecydowanie biją na głowę filmy fabularne ciekawe dlaczego ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 20:52, kerkas napisał:

Napisz coś więcej o fabule.
Ps. Dzisiejsze seriale zdecydowanie biją na głowę filmy fabularne ciekawe dlaczego ?.

Niestety serial nie dostał szansy rozwinięcia skrzydeł (ach ta stacja FOX, która puszcza gnioty przez pięć sezonów a wprost genialnym produkcjom nie daje pełnego sezonu). Ogólnie są to przygody załogi statku firefly, na którego pokład trafia tajemnicza postać przemycająca swoją ściganą przez władze siostrę (tutaj Summer Glau), wszystko w klimatach dzikiego zachodu połączonych z sci fi. Czyli nie unikniesz tutaj napadu na pociąg czy kowbojskich pojedynków i bijatyk. Główny wątek (wspomnianej, przemycanej dziewczyny), który miał zawładnąć serialem musiał zostać rozwinięty i zakończony w jednym filmie. Mimo niewielu epizodów jest to serial uznawany za jeden z lepszych w historii sci fi. Jego sprzedawalność DVD pobiła na łeb Gwiezdne Wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam sobie wypożyczyć na dzisiejszy wieczór jakiś dobry film historyczny, coś z tej samej kategorii, co "Gladiator" i "Królestwo niebieskie". Może ktoś polecić coś wartego uwagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera Watchman za nami a ja dziś się wybieram do kina, aby obejrzeć ten film. Zobaczymy czy ekranizacji udało się osiągnąć głębię komiksu. Mam nadzieję, że nie będzie to zwykła papka o superbohaterach pokroju Spidermana czy innego Supermana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 11:17, BoloMaster napisał:

Ostatni Samuraj?


Oglądałem. :D Strzelaj dalej. ^^ Dodam od razu, że widziałem też "Letters from Iwo Jima" i "Sztandar Chwały".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 09:40, Probos napisał:

Zamierzam sobie wypożyczyć na dzisiejszy wieczór jakiś dobry film historyczny, coś z
tej samej kategorii, co "Gladiator" i "Królestwo niebieskie". Może ktoś polecić coś wartego
uwagi ?


A oglądałeś może Króla Artura??Jeśli nie to warto go obejrzeć,może nie jest to aż bardzo porywający film ale jest porządny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2009 o 11:20, rafekx 12 napisał:

A oglądałeś może Króla Artura??Jeśli nie to warto go obejrzeć,może nie jest to aż bardzo
porywający film ale jest porządny :)


O której wersji mówisz ? Bo o ile się dobrze orientuję, to było ich kilka. :D Tą ostatnią, z 2004 obejrzałem jakiś rok temu - nic specjalnego. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2009 o 11:24, Probos napisał:

O której wersji mówisz ? Bo o ile się dobrze orientuję, to było ich kilka. :D Tą ostatnią,
z 2004 obejrzałem jakiś rok temu - nic specjalnego. ;/


Tak chodzi mi o ostatnią :( A oglądałeś "Imię Róży" z S.Connery''m??Ten film jeśli lubi się historię[średniowiecze] po prostu trzeba obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2009 o 11:25, rafekx 12 napisał:

Tak chodzi mi o ostatnią :( A oglądałeś "Imię Róży" z S.Connery''m??Ten film jeśli lubi
się historię[średniowiecze] po prostu trzeba obejrzeć.


Klasyk. :D Widziałem kilka razy. :) Kurde, chyba jednak wybiorę jakąś siekankę z ostatniego miesiąca, bo z tego co widzę, to ciężko znaleźć dobry film historyczny. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się