HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2009 o 23:11, Starscream napisał:

> Bo Jimmy to raczej taki komik czy jakoś tak. On lepiej jednak czuje się w komediach
choć
> rolą w poważniejszych filmach nie pogardzi.
pametam go w Truman Show zagrał bardzo dobrze, w Zakochanym bez pamięci tez dobrze ale
film był taki sobie

Jeszcze byl jeden dobry flm z Carrey''em dramat cos takiego w kazydm razie nie komediowa rola, tylko ni pamietam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 21:52, Infes napisał:

Oczywiście Polsat znów coś musi powtórzyć w święta. Tak więc doktor dolittle czy szklana
pułpaka musi być. Dali by coś nowego.


Akurat "Die Harda" mogę oglądać w nieskończoność. :)
Bruce po prostu gniecie suty, a jego "Yippi ka yey, motherfucker", znajduje się w moim prywatnym TOP10, jeżeli chodzi o cytaty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 22:52, Infes napisał:

Bo Jimmy to raczej taki komik czy jakoś tak. On lepiej jednak czuje się w komediach choć
rolą w poważniejszych filmach nie pogardzi.

Raczej reżyserzy widzą go jako komika. A szkoda, bo lepiej ogląda mi się jego "poważne" role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 01:08, windows00 napisał:

> Bo Jimmy to raczej taki komik czy jakoś tak. On lepiej jednak czuje się w komediach
choć
> rolą w poważniejszych filmach nie pogardzi.
Raczej reżyserzy widzą go jako komika. A szkoda, bo lepiej ogląda mi się jego "poważne"
role.

Niestety Infes ma rację, sam Carrey powiedział, że woli i chce grać w komediach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 kwietnia w CKM - The Mist (wersja z 2007 roku) za 11.90
16 kwietnia w serii Kino Sensacyjne (Viva!) - American Gangster za 19zł

Obydwa filmy można z czystym sumieniem polecić, szczególnie za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak gadamy o Jimmy a Jim znów w telewizji się pojawi jako Bruce Wszechmogący, TV4 zaprasza. Oczywiście również musi być klasyk tak więc i Titanic zawita na ekranach TV4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na TVN-ie kolejny raz leciał ''''Shrek 2''''. Może część druga jest trochę gorsza od jedynki, ale i tak uważam, że jest to bardzo fajny film animowany. Szczególnie podoba mi się nie tylko wysokiej jakości humor, ale też to, że film za pierwszym i za drugim razem ogląda się zupełnie inaczej, a to głównie dzięki temu, że za pierwszym razem nie wiemy, iż

Spoiler

tata Fiony, Harold, jest żabą zamienioną w księcia

. To właśnie sprawia, że moim zdaniem dwójka jest po prostu świetna. :)

A tak BTW. czy to właśnie ''''Shrek 2'''' był zakazany w niektórych krajach, bo były podejrzenia, że jest on nasycony seksualnymi podtekstami, niedozwolonymi dla młodszych odbiorców, czy pomyliłem bajki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy widzieli te filmy: Dochodzenie (z 2002 r., z Robertem De Niro), Johnny Mnemonic, Prawo Bronxu. Co możecie o nich powiedzieć, są dobre? Warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 12:20, Dark_Sebat napisał:

podejrzenia, że jest on nasycony seksualnymi podtekstami, niedozwolonymi dla młodszych
odbiorców, czy pomyliłem bajki ?


Pierwszy raz słysze takie zarzuty do Sherka. A dziś Park Jurajski na TVP2, chyba w końcu się zdecyduje obejrzeć bo zawsze mi to umykało. 21:00, natomiast o 20:00 Jim Carry pokaże że może posiadać boską moc i bawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 12:20, Dark_Sebat napisał:

A tak BTW. czy to właśnie ''''Shrek 2'''' był zakazany w niektórych krajach, bo były
podejrzenia, że jest on nasycony seksualnymi podtekstami, niedozwolonymi dla młodszych
odbiorców, czy pomyliłem bajki ?


Tak, chodziło o początkowe sceny gdzie widzimy Shreka i Fione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będę mógł to obejrzę dzisiaj w tv ''Bruce''a Wszechmogącego'', bardzo luibięten film :)
Poza tym właśnie skończyłem oglądać "Wakacje Jasia Fasoli". Dla mnie film jak najbardziej ok, polecam wszystkim jego fanom ;) Można się pośmiać, choć czasami irytuje jego fajtułapowatość ;P Jak dla mnie 7/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach fajnie było znowu obejrzeć obcego a szczegulnie te, telezakupy pod koniec filmu k.... polsat już naprawde nie ma co robić tylko ludzi po nocach wnerwiać
reklama --> H2O Mop ---> jakiś szampon na porost włosów ---> reklamy i znowu telezakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2009 o 01:08, windows00 napisał:

Raczej reżyserzy widzą go jako komika. A szkoda, bo lepiej ogląda mi się jego "poważne"
role.

Zagrał rolę w takim filmie, chyba tytuł był "23", albo "Numer 23", coś w ten deseń. Był to triller, z niezłym pomysłem, ale raczej średnio zrealizowanym. Jest taki film z Depem, który wykorzystuje ten sam pomysł, a jest o niebo lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piątek w akcie gwałtownego poruszenia na tle pobudek politycznych udałem się do kina na film pt."Zapowiedź".
Nicolas Cage jak zawsze pokazał się z najlepszej strony, co poskutkowało dobrym starring''iem. Jednak oczekiwałem czegoś więcej niż zobaczyłem, ale Nicolas'a o nic obwiniać nie mogę, reszty obsady też, raczej scenariusz. Fabuła intrygowała do ostatnich 20 minut, po których stała się bezsensowna i monotonna jak w Bollywood''zkim filmie. Pomysł na stworzenie filmu był bardzo dobry i pozostaje tylko pogratulować scenarzyście w tej kwestii, ale mógł jednak akcję rozwinąć inaczej niż to uczynił. Co prawda, widzowi przez większość projekcji towarzyszyła delikatna nuta grozy i tajemniczości, co w filmach lubię. Podsumowując, jak na film o przepowiedni końca świata narzekać nie mogę, ale czuję pewien niedosyt i chciałbym rozwinięcia akcji w innym kierunku, zaistnienia wątku zagubienia gwałtownym zwrotem akcji, a tu nic, klapa, zero, kij. Chociaż, przyznam Wam, że sam koniec był dobry, w końcu brak cudownego ocalenia ludzkości w ostatnich 2 minutach filmu :D

Film ocenię na 3+/5, za zgrabnie zagrane role, dobry pomysł, zagładę ludzkości (?) i słabe zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na premierze Jasia już cho cho temu. Czasem te żarty były do przewidzenia no ale też uważam że można się troche po śmiać. Ja się wczoraj zdecydowałem na Jurassic Park no i jak na ~1990 film przyzwoity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 13:09, pkapis napisał:

> Akurat "Die Harda" mogę oglądać w nieskończoność. :)

W takim razie obejrzyj sobie to
http://www.joemonster.org/filmy/13735/Die_Hard_piosenka_na_czesc_Bruce`a_Willisa

Uwaga, zawiera spoilery do wszystkich części Die Hard :-)

Cieeenizna, a dodatek scen z trójki tylko pogarsza sprawę. Nic tak do Die Hard nie pasuje jak "Let it snow":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na TVN-ie o godzinie 20.00 ''''Cast Away - Poza Światem''''. Kurde, uwielbiam ten film, widać w nim przeogromny geniusz reżyserski Roberta Zemeckisa i doskonały wręcz pokaz wyśmienitej gry aktorskiej Toma Hanksa. Film nasycony jest scenami które potrafią na długo zapaść w pamięć, a scena w której

Spoiler

pan Wilson odpływa wsią dal IMO miażdży totalnie i to w pełnym znaczeniu tego słowa

.
Spoiler

Tylko zakończenie mnie odrobinę rozczarowało, daje aż nazbyt otwartą furtkę dla odbiorców, niby fajnie, ale ja jednak mimo wszystko wolę na własne oczy zobaczyć jak tak naprawdę film się kończy, a nie ''''tylko'''' wyobrażać sobie to rzeczywiste zakończenie

. Jednak w żadnym stopniu nie psuje to mojego wielkiego zachwytu nad tym filmem, który z czystym sumieniem bardzo, ale to bardzo polecam. Jak dla mnie 9+/10 i znak jakości. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się