Zaloguj się, aby obserwować  
GuzikTheGreat

Legend: Hand of God

341 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2009 o 23:40, T.Boczek napisał:

czy gra Hand of God jest warta uwagi ???? warto ją kupić????? jak jest graficznie i
fabuła ???? i czy można grać w nią w necie ?????

Witam, kupiłem tą grę zaraz po premierze i po 3 dniach sprzedałem na allegro za 70 zł (kupiłem za 90:) )
Podobają mi się hack&slash-e ale ten jest wyjątkowo nudny, fabuła jest byle jaka, a questy na maxa standardowe do tego grafika jakaś taka nijaka. Jedyne co mi się podobało to kursor i jego teksty:), animacje postaci i regdoll.
Lepszy jest Titan Quest według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha no Tytan Quest to mam :P Fajna nawet gra :D a tą grę Hand of God to wtedy nie będę kupować , myślałem że może będzie fajne ale jak widzę te opinie tu i gdzie indziej to rezygnuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze jest wolny świat (można swobodnie eksplorować) oraz rozbudowane miasta np. jakaś karczma z misją, świątynie w których można wyleczyć rany - w innych grach tego typu nawet do budynków nie można wchodzić, czy tu jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 13:12, Shelazar napisał:

Czy w tej grze jest wolny świat (można swobodnie eksplorować) oraz rozbudowane miasta
np. jakaś karczma z misją, świątynie w których można wyleczyć rany - w innych grach tego
typu nawet do budynków nie można wchodzić, czy tu jest inaczej?

Wolny świat? Raczej nie, a na pewnie nie od razu dostępny do zwiedzania. Miasto jest praktycznie jedno i to w dodatku nie dość, że małe to jeszcze uproszczone do granic możliwości - nawet potwory nie uszanują przestrzni miejskiej. Jako że prostota tu rządzi, do budynków raczej nie wejdziesz.

PS A jak nie chcesz później kląć pod nosem(tak jak ja) radzę nie wybierać drogi siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 13:31, Shelazar napisał:

Szkoda liczyłem na coś jak Divine Divinity... :( ...tylko jedno miasto przez całą grę?

i to w dodatku Pseudo mIasto, po prostu trochę wiecej ludków i budynków, niczym się nie rózni od reszty-są jeszce 3 obozowiska. Co więcej, we wszystkich 4 lokacjach z kupacami(miasto +3 obozy) mamy do dyspozycji te same towary u kupców-dokładnie te same, ani jeden punkto oferty się nie różni, wiec w zasadzie te 4 lokacje róznią się tylko NPC''ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie grę z najnowszego CD Action - gra się fajnie,choć parę rzeczy wkurza:
możliwość używania tylko jednej aktywnej mocy,czaru przypisanego do prawego przycisku myszki
po osiągnięciu 5 poziomu nie mogę trafić w żadnego przeciwnika - wybrałem połączenie siły i magii i nie inwestowałem punktów w zręczność
Jest,jednak coś jeszcze gorszego - nie mogę ponownie uruchomić gry...wychodzi mi,coś takiego:
" Cannot init PhyS - please install AGEIA PhysX System Software! " ... przecież mam to zainstalowane,oco tu,biega? ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 05:07, lis 23 napisał:

Doinstalowalem najnowsze sterowniki PhysX - i nic ...a demo dzialalo ok.


FAK !! Mam to samo... zainstalowałem najnowsze stery z neta i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdźcie do folderu z grą i usuńcie następujące pliki:
Physik.dll
PhysXCore.dll
PhysXLoader.dll
Po wrzucieniu tych plików od kosza gra zaczeła mi działać bez najmniejsszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, też znalazlem juz na forum CD Action:

1. Wejdź do katalogu gdzie gra jest zainstalowana.
2. Odszukaj plik o nazwie: PhysXCore.dll
3. Skasuj go, ale tylko ten jeden plik.
4. Uruchom grę.
5. Odczekaj od kilku do kilkunastu sekund, aż gra się uruchomi.
6. Graj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 21:47, Warrior Within napisał:

Wejdźcie do folderu z grą i usuńcie następujące pliki:
Physik.dll
PhysXCore.dll
PhysXLoader.dll
Po wrzucieniu tych plików od kosza gra zaczeła mi działać bez najmniejsszych problemów.


Dzięki - pomogło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 21:55, Jabłoński napisał:

Dzieki, też znalazlem juz na forum CD Action:

1. Wejdź do katalogu gdzie gra jest zainstalowana.
2. Odszukaj plik o nazwie: PhysXCore.dll
3. Skasuj go, ale tylko ten jeden plik.
4. Uruchom grę.
5. Odczekaj od kilku do kilkunastu sekund, aż gra się uruchomi.
6. Graj!

Ja usunąłem wszystkie trzy pliki i działa - zobaczymy potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna. Grafa trochę drętwa i praca kamery kuleje, ale komentarze Jabłczyńskiej nawet zabawne. Szkoda, że nie ma wizerunku postaci, tylko trzeba itemy przeciagac... troche trwalo zanim sie polapalem... mimo wszystko dobrze, że nie kupiłem zaraz po premierze. Gdybym miał dać za te gre 80-100 zł to bym sie tępą żyletka pochlastał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 22:24, Jabłoński napisał:

Gra fajna. Grafa trochę drętwa i praca kamery kuleje, ale komentarze Jabłczyńskiej nawet
zabawne. Szkoda, że nie ma wizerunku postaci, tylko trzeba itemy przeciagac... troche
trwalo zanim sie polapalem... mimo wszystko dobrze, że nie kupiłem zaraz po premierze.
Gdybym miał dać za te gre 80-100 zł to bym sie tępą żyletka pochlastał.

Ja dałem 50 i tez żałuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszytskim :).Mam taki dosyć nietypowy problem,a mianowicie,chyba coś przycisłem i gdy jak gram to znikły mi wszytskie ikonki(chodzi mi o paski życia,many,ikonki na ciosy... itd.),wie ktoś jak to naprawić,z góry dzięi za pomoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 20:01, CNCMFE napisał:

Fajna ta gra? Nie wiem czy instalować, różne opinie słyszałem. ;)


Jezeli jestes/byles fanem Diablo to na pewno ci sie spodoba ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabem, albo jakimś innym klawiszem (może F1) wyłączasz interfejs, sprawdź w opcjach sterowania. Taka głupotka dla chcących screenować bez interface''u.

Co do mnie - gram magiem bitewnym i jakoś idzie, ale już robi się głupio. Te goblinocosie na ok.8 poziomie trudno trafić, mimo, że sporo inwestuję w zręczność. I w ogóle jak w każdym h''n''s robi się z czasem nudno. Zobaczymy dalej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyy...? Co ja mam tu zrobić? Zassałem te sterowniki AGEIA PhysX, zainstalowałem, i dalej to wyskakuje.

Mam:

C2Q 2.4GHz
GF8800GS
2GB RAM

Co jest do cholery jasnej?!

20090321081714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować