Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zostań testerem Wiedźmina

166 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2007 o 15:20, master matrox napisał:

Znowu dyskryminacja młodych graczy :/


Jaka dyskryminacja? Aby rozpocząć testy musisz podpisać umowę, za której złamanie są nie małe konsekwencje, więc kto by chciał z ją podpisać jaz osoba, która nie bierze pełnej odpowiedzialności prawnej? Po drugie musiał byś mieć zgodę rodziców na pracę. Po prostu tak jest łatwiej. O żadnej dyskryminacji tutaj nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 15:23, st-Luke napisał:

ciekawi mnie czy te osoby które wysłały maila napisały CV w języku
angielskim?

A dlaczego miałyby wysyłaś po angielsku? Bo nie rozumiem trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widać, że przeważają na forum nieletni ;) a przynajmnie oni interesuja sie tematem ;)
W każdym razie wszystkim się wydaje, że to taka fajna praca, pogram sobie super świetnie :D Tylko 8h dziennie przed monitorem przez 1,5 miesiąca nad jedną grą to jest naprawdę wyczerpujące zajęcie. Ja mam 20 lat więc wiekowo spełniam kryteria :D tylko do Wawy z Poznania za daleko, pozatym mam juz pracę na wakacje. A jeśli chodzi o angielskim to również nie wydaje mi się, żeby osoby poniżej 18 roku życia umiały angielski na FCE :D tzn. część pewnie i umie, ale na pewno nie wszyscy wypowadający się i narzekający, że nie mają 18 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 15:27, Marrbacca napisał:

> ciekawi mnie czy te osoby które wysłały maila napisały CV w języku
> angielskim?
A dlaczego miałyby wysyłaś po angielsku? Bo nie rozumiem trochę...


żeby pochwalić się tym, że Umiom Po Angielskiemu ;]

teraz do wszystkich nastolatków, którzy czują się zdyskryminowani (WTF?) przez CDP.
ludzie, dajcie se siana... przecież to nie jest jakieś dorywcze zajęcie na dwa dni - a prawdziwa PRACA, z prawdziwą PENSJĄ i prawdziwymi OBOWIĄZKAMI !!
co, myślisz, że Fajnie Byłoby Być Testerem? tjaa... przez 8 godzin dziennie, dzień w dzień przez półtora miesiąca siedzieć przy kompie i katować każdy etap po kilkanaście razy - bo to jest właśnie praca testera - podkreślam, PRACA!
jak chcesz Dorywczego Zajęcia to idź sobie lepiej na budowę ponosić cegły - zarobisz, a obowiązków nie będziesz miał praktycznie żadnych. a to jest poważne zajęcie, do którego trzeba być odpowiedzialnym - i właśnie dla tego wymagana jest pełnoletniość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 15:20, master matrox napisał:

Znowu dyskryminacja młodych graczy :/


Z zatrudnieniem młodocianego pracownika (tak to się nazywa) są pewne problemy. Np. potrzebna jest zgoda rodziców (prawdopodobnie też musisz mieć już dowód osobisty). Poza tym ktoś spoza Warszawy mając te 16 lat miałby spory problem z wynajęciem lokum na czas pracy - znów potrzebni rodzice.

A to z prawa pracy:

Art. 200^1. par 2 Praca [...] nie może utrudniać młodocianemu wykonywania obowiązku szkolnego

Art. 200^2. par. 3 Wymiar czasu pracy młodocianego w okresie ferii szkolnych nie może przekraczać 7 godzin na dobę i 35 godzin w tygodniu. [...]

Mam szukać więcej przeszkód prawnych w przyjęciu do pracy testera poniżej 18 roku życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie fakt, że tyle osób wypowiadających się na temat tej gry narzeka, że 18 i 18. Produkt najprawdopodobniej będzie tak sklasyfikowany więc w czym problem?

Spełniam warunki ale na testera sie nie wybieram. Za duzo pracy mam w wakacje by jeszce mieć czas na Wiedźminka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znow sie dzieci skarza na CDP za dyskryminacje, bo jest napisane ''od 18lat'' :D... Oczywiscie, _kazdy_ z lamentujacych mieszka w Warszawie/moze dojezdzac codziennie i zna j. angielski na, co najmniej, dobrym poziomie. Choc tutaj pewnie im wiecej tym lepiej i takie FCE nie musi oznaczac automatycznego angazu. Dajcie sobie spokoj. Dorosniecie to sie otworzy bardziej przed Wami swiat. Wtedy tez zobaczycie, ze przejscie w doroslosc ma troche wiecej stron niz tylko: moge sobie kupic piwo legalnie! Moge zostac betatesterem!...
Lol ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 15:39, Shadow SSJ Warrior napisał:

Dziwi mnie fakt, że tyle osób wypowiadających się na temat tej gry narzeka, że 18 i 18. Produkt
najprawdopodobniej będzie tak sklasyfikowany więc w czym problem?


A, no tak. Zapomniałem, że Wiedźmin to będzie penie 18+ więc testy na niepełnoletnich byłyby nakłanianiem ich do oglądania i słuchania rzeczy nie przeznaczonych dla nich - można to nazwać molestowaniem. Koniec tematu "dyskryminacji młodszych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hallas daj se spokój.
Młodociany to młodociany. Za głupi by zrozumieć (choć fakt jest że sam mam 17 lat :P).
Ja powiem dwie rzeczy:
-Żadna praca, jaka by nie była, po pewnym czasie rzygać sie od niej chce bo rutynowo robisz w kółko to samo.
-A druga sprawa to żal mi wszystkich tych co wspominają swój wiek, nie myśląc o miejscu zamieszkania i/czy FCA :]

Pewnie i tak nikt nie czyta tego. I znowu czuje że zmarnowałem czas pisząc to jak, wszyscy przed mną próbujący przemówić nam nieletnim do rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ironia>"... i masz ukończone 18 lat" - dyskryminacja ludzi nie mających 18 lat. :(
"... w siedzibie studia CD Projekt RED"- a jak ktoś mieszka tak, że mu daleko? Dyskryminacja ludzi mieszkających poza Warszawą...
"... jeżeli do tego znasz jeszcze dobrze język angielski" - dyskryminacja osób nie znających dobrze języka angielskiego.
Nic tylko CDP za dyskryminację ukarać... jak tak można w ogóle? :/ </ironia>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować