Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2008 o 17:32, SoundWave napisał:

Jesli jeszcze jakis xceglowiec powie mi, ze PC gaming umiera bo piractwo, to zabije go
smiechem.


Nie umiera, ale ma się krzywo. I nie dlatego że JEST takim wyjątkowym dla PieCów wielkim problemem, ale dlatego, że takim CHCĄ go widzieć wielcy komputerowego światka... I to jest właśnie "troszkę" smutne...

Ale to taka mała uwaga, na marginesie, EOT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jeśli gra na xkloca wyciekła, to T H musi być nieźle wkurzony teraz ^_^
Patrząć jak olewali fanów w czasie produkcji tego czegoś , chcieli sprzedać jak najwięcej w dniu premiery, zwinąć interes i uciec na karaiby, a tak jakiś pirat im tą kiłę zrecenzuję ( i nie będzie durnego: "a grałeś? to nie gadaj") To im sprzedaż spadnie i dobrze im tak......I nie żebym popierał piractwo, ale Beth sie należy za ignorancje i profanacje tytułu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 19:47, michal_w napisał:

Garść filmików z Fallout 3 na xbox360, któremu zdarzyło się wyciec ostatnio:

http://pl.youtube.com/watch?v=qBluNBvvBmQ
http://pl.youtube.com/watch? v=Jx1cpG_oiyM
http://pl.youtube.com/watch?v=qtsAZQRNz1w
http://pl.youtube.com/watc h?v=_PlTly3EXcY

Z racji tego, iż były to zapewne filmiki z gry, tej która wyciekła filmików juz nie ma...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stało się to co sie miało stać, nie wiem czy to głupota, czy też brawura o ową głupotę zaczepiająca - oczywistym jest to, że chodzi tutaj zapewne o męskiego członka amerykańskiej społeczności, na jednej z wielu stron dających takową możliwość przez ponad 3 godziny udostępniając obraz live grał sobie w "staro nowe dziecko bethezdy" Ja niedobry niegrzeczny i zły patrzyłem na to i wiecie co wam powiem....
Jednym słowem crappppppp

Zatem zacznijmy od tego, że
gdzie by się nie poszło widać ciągle kolejne ekrany ładowań
postacie są postaciami z obliviona co do joty - nie zmieniono nic
fast travel jest cudowny - nie trzeba nigdzie chodzić wystarczy wyjść z głównej lokacji włączyć PIP-a i już się jest tam gdzie się chce
dialogi....
Czegoś takiego nie ma - sprowadzają sie one do takowego postępowania

- Dzień dobry
- Hej
- Jest chleb?
- Nie ma, ale jak będzie to wpadnij
- Ok muszę iść
- hej


Teksty o zgrozo nie zajmują więcej niż jedną linijkę i są...... prostacko tandetne bez polotu i bez sensu....
obraz z 3 osoby to tragedia główny bohater wygląda tak jakby zamiast nóg miał dwie rury które są tylko trochę elastyczne

Scena z tempteny tower
Detonacja bomby główny bohater i tych dwóch kolesi - gracz postanawia ich zlikwidować więc wyciąga przy nich sniper rifle - zero reakci, włącza VATS i strzela jednemu kolesiowi w głowę z 20 centymetrów totalny critical głowa leci w zaświaty - rekacja drugiego kolesia.... zerowa nic nie robi, zatem bohater obraca się i celuje w głowę drugiego, włącza VATSA celuje 85 % strzela w głowę, wiadomo widok jaki - strzał kulka wchodzi w głowę i..........
NIC.... koleś zaczyna krzyczeć coś w typie help help drugi strzał i już go nie ma, wszystko czyli cały świat jest jakiś sztywny, naprawdę nie czuć w tym fallouta, ni trochę, tak samo jak i marny z tego shooter - ot marna podróba Obliviona który też był marnej jakości, po przeszło 3 godzinach wpakowała się bethezda i wszystko pozamykała, ja wiem tylko jedno - źle że musiałem się tego dowiedzieć ze strony pirata niemniej jednak ukazuje to problem tego w jaki sposób traktowany jest gracz, jako dojna krowa z której należy wydoić kasę - grę nie kupię - nie wiem jakim cudem ta gra może dostawać ta wysokie recenzje - dno dno dno - i niech teraz każdy kto wcześniej tutaj krzyczał nie grałeś nie widziałeś nie oceniaj - zacznie krzyczeć - powiem tylko tyle, o wy naiwni co krzyczeliście to tylko filmiki wiele mogą jeszcze zmienić - nie zmieniono nic stale wygląda to tak samo jak wyglądało - dno dno dno........ ani to cRpg ani to shooter....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sposób nie zgodzić się z tymi opiniami, jak już napisałem w swoim poście na stronie poprzedniej - gra prezentuje się pod każdym względem tragicznie. To nie Fallout, to PARODIA wspaniałej serii.

Aha, czy wiecie, w jaki sposób Brat Stali zwraca się do PC?
"Steel be with you".
Gra wręcz kipi od podobnych idiotyzmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, widziałem z kolegą... ^_^
Jako niezależny, nieopłacany recenzent daje grze za całokształt 12% lub 2/10 jak kto woli.....
Jako fan Fallouta daję 0% lub 1/10
Oglądałem z kumplem, miłośnikiem shooterów ( cryzisy itp) powiem, że pod kątem shootera ocena też nie jest wyższa..... Właściwie po tym co widziałem, to stwierdzam, że Oblivion, był dosyć fajną i udaną grą, w porównaniu do tego crapa...
Jeśli ktoś tęskni za Falloutem, to polecam pograć w demonizowanego Fallout Tactics, który jest o niebo lepszą grą taktyczną w porównaniu z F3
Ahh dla zatwardziałych obrońców: Nie grałem ( i już nie mam zamiaru, szczerze) ale widziałem gameplay (ponad 2 godziny) z było nie było finalnej wersji gry... ( chociaż teraz pewnie beth zacznie się bronić, że to wczesna beta wyciekła....)
Nie polecam nikomu, ani fanom shooterów, a tym bardziej miłośnikom RPG...szkoda pieniędzy, naprawdę powinni to dać do gazety i to nie CD Action ( bo za drogo) ale do jakiejś mniejszej, za 4.99 do max 6.99...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie widziałem filmików (choć może to i dobrze), ale skoro mówicie, że jest AŻ TAK źle, to czekam na recenzje w polskiej prasie. Jakby co, to będę mógł streścić pokrótce tę z CDA, bo mam prenumeratę i czasem pisemko przychodzi dzień wcześniej niż ukaże się w kioskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po cholerę czytać recenzje?
już znasz ich treść ,,wielki powrót godnego następcy serii" ,,wspaniałe, wciągające zadania" ,,piękna grafika" ,,może i jest to piękny diament, lecz ma parę rys (..)[ tu wymieni parę wad, które jednak ,,niezbyt przeszkadzają w rozrywce"]" ,,RPG pełną gębą!" ,,10\10, hit, mit, jedyna okazja! Pędźcie do sklepu kupić ten cud"!

A ten filmik rzeczywiście jest tragiczny. Jeśli miałem jeszcze jakieś strzępki nadziei, to właśnie je straciłem. Ta gra, do mnie Pana Legalnego, trafia na listę która jest pretendentem do 1. posiadanego pirata. I pulsuje się w ścisłej czołówce...

A najgorsze jest to, że szykują następne części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnych parę miesięcy temu (nie chce mi się szukać kiedy to dokładnie było) dyskutowałem z Sound Wave i kimś jeszcze twierdząc, że nie powinniśmy od razu przekreślać gry a poczekać na produkt końcowy. Nie wiadomo czemu wierzyłem, że Bethesda jednak stanie na wysokości zadania i przygotuje produkt który może nie będzie równy poprzednim częściom gry, jednakże będzie w dużym stopniu nawiązywał do tytułu i posiadanie go w swojej kolekcji nie będzie powodem do wstydu.

Myliłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2008 o 18:22, Principes napisał:

Piractwo na PC jest nieporównywalnie większe, niż na konsolach. Nie udawajmy, że problemu
nie ma.

Gdzie napisalem, ze problemu nie ma? A moze napisalem, ze problem jest (wbrew temu co userzy xcegiel mowia) tu i tu?


@Dexter McAaron
"Nie umiera, ale ma się krzywo"
Ta, Valve chcialby zamienic z toba slowko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 17:32, SoundWave napisał:

Hyhy, a FO3 na xbawksa juz jest dostepny na wiadomych zrodlach.

Jesli jeszcze jakis xceglowiec powie mi, ze PC gaming umiera bo piractwo, to zabije go
smiechem.

Łał i co teraz?

To PC Gaming nie umiera bo F3 w wersji PC na wiadomych źródłach pojawi się później? Litości..... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 02:42, Agent0000 napisał:

Detonacja bomby główny bohater i tych dwóch kolesi - gracz postanawia ich zlikwidować
więc wyciąga przy nich sniper rifle - zero reakci, włącza VATS i strzela jednemu kolesiowi
w głowę z 20 centymetrów totalny critical głowa leci w zaświaty - rekacja drugiego kolesia....
zerowa nic nie robi


Czyli świat w stylu Bethesdy :) To że nie ma reakcji na wyciągniecie broni to ok, można wytłumaczyć. Zabijają Ci kumpla - nie bronisz go, bo moze go nie lubisz, ale stać bezczynnie i czekać na swoją kolej...
W Falloucie jak strzeliłeś do kogoś, to albo Cię atakowali albo chociaż uciekali. Cała okolica reagowała na jeden wystrzał. Bethesdzie nie starczyło polotu żeby wpaść na takie rozwiązanie... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 08:54, SoundWave napisał:

"Nie umiera, ale ma się krzywo"
Ta, Valve chcialby zamienic z toba slowko.


Naprawdę?! Zawsze chciałem porozmawiać z samym Gabe''m Newellem!! <joy ^^''>

Nieee, po prostu wszystko jest okej... Czołowe koncerny w stylu Ubi oraz Małomiękkich NIE wydają gier z opóźnieniem od miesąca do roku, tłumacząc się bronieniem przed zbyt szybkim zpiraceniem tytułu przez PieCowców (o klockowcach jakoś zapomina). Inne, które łaskawe są wydawać równocześnie na wszystkie platformy, NIE nękają nas 50 kodami, NIE nakładają przedziwne DRMami na przykładzie EA, lub przynajmniej NIE utrudniają życia niektórym obowiązkowym łączem do neta (hi Valve!).

Po prostu problemu ni ma... Sure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2008 o 10:00, Meykan napisał:

To PC Gaming nie umiera bo F3 w wersji PC na wiadomych źródłach pojawi się później? Litości.....
:/

Jak zwykle nie zrozumiales posta. Proponowalbym spedzic troche czasu w szkolce, zamiast siedziec na forach netowych.

"Nieee, po prostu wszystko jest okej..."
Patrzac na Valve, Blizzarda, Obsidian, CDP Red i innych tez stwierdzam, ze jest ok. Jedno zalosne EA nie tworzy wszystkich gier na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 02:38, Grey Wolf napisał:

Co obejrzałem to moje i nikt mi tego nie zabierze.


No , troszkę zazdroszczę.Filmiki są już niedostępne i muszę wierzyć na słowo , że jest aż tak źle.Co prawda i tak miałem zamiar czekać z zakupem gry na opinie graczy , ale najważniejsze jest to , co człowiek sam zobaczy.Można się zresztą spodziewać , iż nie są to ostatnie filmiki z F3 i w końcu każdy zobaczy z czym ma do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 11:45, KrzychW napisał:

> Co obejrzałem to moje i nikt mi tego nie zabierze.

No , troszkę zazdroszczę.Filmiki są już niedostępne i muszę wierzyć na słowo , że jest
aż tak źle.Co prawda i tak miałem zamiar czekać z zakupem gry na opinie graczy , ale
najważniejsze jest to , co człowiek sam zobaczy.Można się zresztą spodziewać , iż nie
są to ostatnie filmiki z F3 i w końcu każdy zobaczy z czym ma do czynienia.


Jakieś filmiki są pod tym adresem: http://gamextract.com/?p=3273

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 11:37, SoundWave napisał:

"Nieee, po prostu wszystko jest okej..."
Patrzac na Valve, Blizzarda, Obsidian, CDP Red i innych tez stwierdzam, ze jest ok. Jedno
zalosne EA nie tworzy wszystkich gier na PC.


Valve? Acha, obowiązkowy Steam. Spoko. Acti-Blizz?? Poczekajmy aż wydadzą coś innego niż WoW, wtedy zabierzemy sie za ocenę... Obsidian? Zechciej mi przypomnieć co oni ostatnio wydali. No chyba że mówimy o addonie do NWN2, to faktycznie jest argument. Jakich mało. CDP Red? To jest najśmieszniejsze... mała, debiutująca firemka, podległa Atari. I ona miałaby swój pierwszy produkt obwarować zabezpieczeniami. Piątka z PRu.

Gdybyś trochę bardziej się uparł, to przynajmniej mógłbyś podać jeden sensowny przykład, to jest ww. Atari, które konsekwentnie nie gwałci graczy jakimiś "antypirackimi" szykanami. Z tym że Atari potęgą nie jest...

Chryste Panie, ja nie rozumiem czemu tak się zapierasz?? o.O A nie lub sobie EA, jak Ci tak bardzo na tym zależy. Nie zmienisz faktu, że EA jest "mocarstwem" na rynku gierkowskim, wydaje gry ważne albo dobre albo popularne, podobnie jak Ubisoft albo Microsoft. A oni piractwa doszukują się wszędzie gdzie popadnie. I gnębią tych uczciwych, albo karząc im czekać nie wiadomo ile na premiery, albo zalewając jakimś spyware''em. Naprawdę, nie rozumiem czemu się upierasz... Zgadzam się z Tobą, że piractwo samo w sobie nie jest problemem wyłącznym dla PieCa, ale nie czaję, dlaczego Ty z uporem godnym lepszej sprawy walczysz z przekonaniem, że niesprawiedliwie odbija się czkawką wszystkim uczciwym PCgraczom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2008 o 12:13, Dexter McAaron napisał:

Valve? Acha, obowiązkowy Steam. Spoko.

Mozliwosc aktywowania i grania w gry, ktore sie posiada gdziekolwiek sie jest? Naprawde spoko. Zadnego szukania plyt? Zadnego DMR-u? Spoko.

Dnia 10.10.2008 o 12:13, Dexter McAaron napisał:

Acti-Blizz?? Poczekajmy aż wydadzą coś innego
niż WoW, wtedy zabierzemy sie za ocenę...

No, przypominam, ze czekamy na SC2 i D3. Tylko na PC- smierc jakich malo.

Dnia 10.10.2008 o 12:13, Dexter McAaron napisał:

Obsidian? Zechciej mi przypomnieć co oni ostatnio
wydali. No chyba że mówimy o addonie do NWN2, to faktycznie jest argument. Jakich mało.

Zebys wiedzial, bo to wlasnie Motb jest gierka, ktora najbardziej zblizyla sie do Tormenta. Jakos inni developerzy tego nie potrafili. I taki RPG tez wyszedl tylko na PC.

Dnia 10.10.2008 o 12:13, Dexter McAaron napisał:

CDP Red? To jest najśmieszniejsze... mała, debiutująca firemka, podległa Atari. I ona
miałaby swój pierwszy produkt obwarować zabezpieczeniami. Piątka z PRu.


Mala firemka zrobila arpga, ktory zdobyl uznanie i pokazal (znowu), ze Polak potrafi. Na PC.

Dnia 10.10.2008 o 12:13, Dexter McAaron napisał:

Gdybyś trochę bardziej się uparł, to przynajmniej mógłbyś podać jeden sensowny przykład,
to jest ww. Atari, które konsekwentnie nie gwałci graczy jakimiś "antypirackimi" szykanami.

Dnia 10.10.2008 o 12:13, Dexter McAaron napisał:

Chryste Panie, ja nie rozumiem czemu tak się zapierasz??

Bo ludzie, ktorzy nie maja pojecia o rynku staraja wmowic mi sie, ze PC gaming umiera.

Dnia 10.10.2008 o 12:13, Dexter McAaron napisał:

o.O A nie lub sobie EA, jak
Ci tak bardzo na tym zależy. Nie zmienisz faktu, że EA jest "mocarstwem" na rynku gierkowskim,

Facet, naucz sie czytac. Nie przeczylem, ze EA jest "wielkie". Napisalem, ze EA nie tworzy calego rynku gier PC. Wiec dopoki nie nauczysz sie czytac, najlepiej ze zrozumieniem, to nie mam o czym z toba gadac.

Dnia 10.10.2008 o 12:13, Dexter McAaron napisał:

Zgadzam się z Tobą, że piractwo samo w sobie nie jest
problemem wyłącznym dla PieCa, ale nie czaję, dlaczego Ty z uporem godnym lepszej sprawy
walczysz z przekonaniem, że niesprawiedliwie odbija się czkawką wszystkim uczciwym PCgraczom...


I znowu to czytanko- oswiec mnie prosze cie bardzo, GDZIE ja napisalem, ze piraci w ogole nie sa problemem? Ze sa ok?
I kiedy mowie zebys mi to powiedzial, mam na mysli "zacytuj", bo meczy mnie twoje przekrecanie slowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować