Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 22:50, Arkads napisał:

Karawany kursują w Tenpeny? I czy jakieś figurki tam znaleźć można?


Karawany kursują po całym świecie. Widziałem jedną w okolicach Robo Cop Factory, a to całkiem blisko. W Tenpeny nie ma żadnej figurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 22:50, Arkads napisał:

Karawany kursują w Tenpeny?


Wydaje mi się że nie. Z tego co wiem to podążają one trasą Canterbury Commons -> Temple of the Union -> Agatha''s House -> Paradise Falls -> Arefu -> Evergreen Mills -> Megaton -> Rivet City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 15:14, Arkads napisał:

Właśnie znalazłem świetnego moda dzięki któremu możemy sami modyfikować broń :)

Celowniki, amunicja laserowa, etc. Serdecznie polecam.

http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=3388


Sympatyczny, ale cheaterski.
Trudno znaleźć uzasadnienie dla tłumika przy rewolwerze (do czego miałby formalnie służyć skoro huk powstaje przy cylindrze?), celownik laserowy mógłby ułatwiać celowanie a nie rozrzut broni (optyka poprawia mechanikę?), tłumik skraca zasięg broni o ok. 200 - 500 m i z całą pewnością tłumik od jednego typu broni kompletnie nie nadaje się do innej, tak jak i większości celowników optycznych ( z uwagi na sposób osadzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 11:43, fearlord napisał:

Czy po ukończeniu głównego wątku możliwa jest dalsza gra?


Nie - chyba, że ściągniesz moda, ale z tego co słyszałem to
stwarza on więcej problemów niż to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 11:43, fearlord napisał:

Czy po ukończeniu głównego wątku możliwa jest dalsza gra?


Za miesiąc wyjdzie oficjalny dodatek umożliwiający grę po zakończeniu i podnoszący limit doświadczenia (między innymi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim ukończysz grę masz dwie możliwości :
1. Sam się poświęcić
2. Pozwolić żeby "ona" to zrobiła
Tak czy siak kończysz grę bez możliwości dalszego grania. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej odlotowy odczyt z terminala w Fallout 2:

"...To jest chyba terminal marki Morela. Aktualnie pracuje na nim coś, co się nazywa Fallout 3. Jejku, to jest w 3D i ma chyba nawet opcję multiplayer..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem sobie trochę zwiedzać okolice w F3 i trafiłem na krypte 106, gdy przeszukuje pomieszczenia od czasu do czasu ekran robi się ciemnoniebieski(podobnie jak w Thiefie 3) to jakiś błąd czy element fabuły?
I jeszcze jedno pytanko czy słuchanie radia pomaga w czymś lub czy jest do czegoś wymagane, bo niestety u mnie komputer z grafiką na medium sobie radzi ale z dzwiękiem radia ma już problemy więc je po prostu wyłączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 17:47, darkwind21 napisał:

Zacząłem sobie trochę zwiedzać okolice w F3 i trafiłem na krypte 106, gdy przeszukuje
pomieszczenia od czasu do czasu ekran robi się ciemnoniebieski(podobnie jak w Thiefie
3) to jakiś błąd czy element fabuły?


To efekty środków halucynogennych rozpylonych w powietrzu. To nie jest błąd więc się nie przejmuj.\

Dnia 29.01.2009 o 17:47, darkwind21 napisał:

I jeszcze jedno pytanko czy słuchanie radia pomaga w czymś lub czy jest do czegoś wymagane,


Nie. Radio to tylko taka ciekawostka. Czasami Three Dog wspomina o czymś co się gdzieś dzieje i w ten sposób możesz się dowiedzieć np. o dwójce wariatów sprawiających problemy w Canterbury Commons jednak qeusta tego i tak dostaje się zaraz po przybyciu do tego miasta więc możesz śmiało radio wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 17:47, darkwind21 napisał:

Zacząłem sobie trochę zwiedzać....


Odnośnie krypty 106...ta niebieska poświata to jeden

Spoiler

z efektów eksperymentu, który był przeprowadzany w krypcie, został tam wpuszczony gaz, czy inne świństwo, które niszczyło psychikę ludzką czy jakoś tak

. W każdym razie, żeby nie było, to Howard nie wymyślił tej krypty, była jeszcze dziełem Black Isle

Radio nic nie daje, prócz muzyki i zbędnych rad fri doga i komentarzy co robisz na pustkowiach...czyli nic fajnego i ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie moda zrobionego przez Aurelinusa .
Otóż zrobiłem tak jak trzeba było , i wszystko cacy tylko nie wiem jak zrobić żeby było Desert Eagle?

Wie ktoś może jak to zrobić??

Z góry dzięki za odp.

P.S. Mod wg. mnie bardzo dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 19:23, Gregory47 napisał:

Mam pytanie odnośnie moda zrobionego przez Aurelinusa .
Otóż zrobiłem tak jak trzeba było , i wszystko cacy tylko nie wiem jak zrobić żeby było
Desert Eagle?

Praktycznie każdą broń można albo kupić w sklepie (niestety albo stety - losowo) albo zdobyć na wrogu - najczęściej Desert Eagle mają bandyci i im podobni (Szpony, czasem martwi NPC). Poszukaj, na pewno trafisz. Ja trafiłem na przynajmniej jednego w Szkole w Springvale i pod mostem obok Farragut Metro.
Przy odrobinie szczęścia trafisz go też na starcie w sejfie w Springvale...
Nowych spluw jest sporo, więc rozrzut losowy co kto ma - automatycznie również.

Dnia 29.01.2009 o 19:23, Gregory47 napisał:

P.S. Mod wg. mnie bardzo dobry :)

Dziękuję, staram się jak umiem. Jutro będzie dostępna nowsza wersja, bo znalazłem kilka głupawych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam panów i panie również
Czy ktoś mógł by mi powiedzieć na jak długa jest rozgrywka by ukończyć grę wykonując 75% Questów pobocznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 22:17, Gregory47 napisał:

Ok dzięki wielkie Aurelinus =)

Nie wiem czy mówiłem, ale mod zajebisty :D

:)
Trwają prace nad 2.gą częścią, tym razem questową. I oczywiscie cały czas jeszcze poluję na diamenty, warte dodania do kompilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 20:39, Ceteris Paribus napisał:

Podobno wyszedł dodatek. Grał już ktoś?


Grałem i przeszedłem - jakieś 3 godziny mi zajęło, za 800 MS punktów to jednak drogo... Tym niemniej grało się bardzo fajnie, zimowe krajobrazy to miła odmiana po spłowiałych Pustkowiach, a i ten militarny klimacik, infiltrowanie baz Chińczyków w pojedynkę a potem z oddziałem są świetne. Czepiłbym się tylko, że jest za łatwo - swoją postacią na 14 poziomie chyba nigdy nie straciłem więcej niż połowę życia, na dodatek w zasadzie co każdą większą walkę napotyka się na "zbiorniki" regenerujące życie. Dobrze, że chociaż stimpaków nie można używać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować