Zaloguj się, aby obserwować  
ArcydemonXXX

Rok szkolny 07 / 08 - jaki będzie

479 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2007 o 21:21, 88Bonzo napisał:

IV klasa - matura, egzamin zawodowy ... ehh :( będzie ciężko.

glowa do gory, tez tak mialem, ale wcale nie bylo tak ciezko :)
matura? - pikus
egzamin zawodowy? - gorsze byly dyktanda w podstawowce :D

rownierz zastanawiam sie jaki bedzie ten rok szkolny, zaczynam studia, bede mieszkal poza domem...... ahh :))) to beda piekne czas, o ile mnie nie wywala po 1 roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 21:36, ashar napisał:

> IV klasa - matura, egzamin zawodowy ... ehh :( będzie ciężko.
glowa do gory, tez tak mialem, ale wcale nie bylo tak ciezko :)
matura? - pikus
egzamin zawodowy? - gorsze byly dyktanda w podstawowce :D

rownierz zastanawiam sie jaki bedzie ten rok szkolny, zaczynam studia, bede mieszkal poza domem......
ahh :))) to beda piekne czas, o ile mnie nie wywala po 1 roku :D


jeżeli gorsze były dyktanda w podstawówce to egzamin musi być łatwy. Choć ty jak widzę miałeś problemy z dyktandami "równierz" :)
a co do nowego roku to ja się nie przejmujębo to tylko kolejny rok szkolny jakich już w życiu trochę było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mówi o szkole to mnie szlak trafia więc na ten rok jestem bardzo ale to bardzo negatywnie nastawiony przede wszystkim te mundurki a i u nas w szkole (nie wiem jak w innych budach) nie można mieć jakiejś fajnej fryzurki mało tego nawet na żelu sobie nie można postawić więc klapa, iść tak do szkoły to totalna udręka, odrabianie tych lekcji i wstawanie rano. Moim zdaniem ten rok szkolny będzie tak samo głupi jak zwykle tylko że poprzeczka sie zwiększa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 22:02, Steven8 napisał:

Ehh a ja do 1 LO. Bleh, i tylko 4 dziewczyny w klasie :/ Tragedia..

To masz pecha ja jak byłem w 1 L.O. to miałem ich w klasie 24 (profil biola-gegra). A odpowiedź jest prosa długi i nudny(przynajmniej na lekcjach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki rok szkolny ma być? Zapewne do... Idę do nowej szkoły(już LO, jak ten czas szybko leci :P). Dobrze że nie będę musiał chodzić w mundurkach ;] 1 rok w LO podobno najgorszy :( Mam kilku kolegów, którzy mówią że uczą się po 4godz. dziennie(kiedy Ja mecz obejrzę?). Albo to są kujony, albo tak niestety trzeba...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 22:16, Sob-styl napisał:

A jaki rok szkolny ma być? Zapewne do... Idę do nowej szkoły(już LO, jak ten czas szybko leci
:P). Dobrze że nie będę musiał chodzić w mundurkach ;] 1 rok w LO podobno najgorszy :( Mam
kilku kolegów, którzy mówią że uczą się po 4godz. dziennie(kiedy Ja mecz obejrzę?). Albo to
są kujony, albo tak niestety trzeba...:(


Czy ja wiem czy pierwszy rok jest taki ciężki. Idę teraz do drugiej klasy i nie pamiętam, żebym miał jakieś większe trudności z nauką. Nie liczy się to ile sie uczy w domu, ale to ile się zapamiętuję na lekcjach :) chociaż uczyć sie trzeba jak w każdej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Osobiście uważam, że druga klasa jest cięższa od pierwszej (przynajmniej w moim przypadku - profil matematyczny jestem). W pierwszej to było wiele powtórek materiału z gimnazjum, rozbudowanych o nowe elementy i tylko trochę nowych rzeczy. Druga klasa to inna bajka. Tam cały materiał w zasadzie to nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że w tym roku szkolnym będę musiał się pożegnać z technikum. Wszystko przez matematykę. Pierwszą klasę przeszedłem, dzięki kolegom, którzy mi pomogli podczas zdawania na tydzień przed końcem roku. Ledwo, ledwo. W tym roku będzie gorzej (oby nie). Jak ja kocham panią z matmy!

P.S.Jeszcze tylko dwa tygodnie wakacji :( Czy kogoś to cieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 22:23, jakoktochce napisał:

o ten sezon będzie chyba najgorszy w moim życiu :( "Matura" i wszystko jasne

Ja bym powiedział, że najważniejszy w Twoim życiu :) Chciałbym dotrwać do matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 22:26, El Cascador napisał:

Ja bym powiedział, że najważniejszy w Twoim życiu :) Chciałbym dotrwać do matury.


hehe najważniejszy dzień to będzie jak będę egzamin na prawo jazdy zdawał :) Mi na dobrym wyniku matury nie zależy (chociaż czwóreczki by dobre były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować