Zaloguj się, aby obserwować  
ArcydemonXXX

Rok szkolny 07 / 08 - jaki będzie

479 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2007 o 23:28, demon92 napisał:

Ja ide do 3 gim, mam nadzieje że ten egzamin nie będzie taki okropny:( może sie ktoś wypowie
czy jest trudny???

Część humanistyczna jest łatwiuśka, trzeba umieć dobrze czytać ze zrozumieniem i wykazać się znajomością lektur. W ostateczności wymyśl sobie jedną książkę pod jeden argument. Ja wymyśliłem i miałem max. 16/16 z rozprawki (autentycznie), nauczyciel z polskiego nie umiał wyjść ze zdziwienia.

Dnia 21.08.2007 o 23:28, demon92 napisał:

Jak dobrze mieć mamuśke matematyczke:D

Ty nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 23:32, PtaQ15 napisał:

Mój rok to nowa szkoła xD (technikum informatyczne)

Również uczęszczam do technikum i szkolę się na informatyka, póki co to kiepski ze mnie informatyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja idę do LO na profil Bio-Chemiczny. Podobno w tej szkole jest tak prze.. niedobrze, że się w głowie nie mieści. Podobno nauki jest tyle, że to już przesada.
Ale jak szedłem do Gimnazjum też mnie tak straszyli, a na koniec miałem średnią jak na koniec podstawówki, więc się zbytnio nie boję. Niestety, teraz będę musiał się przyłożyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 23:40, evilADM napisał:

Ale jak szedłem do Gimnazjum też mnie tak straszyli, a na koniec miałem średnią jak na koniec
podstawówki, więc się zbytnio nie boję. Niestety, teraz będę musiał się przyłożyc.


Między gimnazjum a LO jest wielka przepaść. Zdążyłem to zauważyć -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 23:39, demon92 napisał:

@El Cascador: że jak?? miałeś coś tam na rozprawce i jak dawałeś argumenty to każdy z innej
książki??? ja tam wole matematyke od polskiego

Nie, wymyśliłem sobie książkę na argument. Temat był taki: "Czy śmiech może być nauką" 2 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 23:06, El Cascador napisał:

> A jeśli jesteście totalnymi leniami to idźcie do jakiegoś
> technikum czy coś w tym stylu.

Tutaj się mylisz, u mnie w tech.elektrycznym jest niezły hardcore z matmą. Trzeba być dobry
z przedmiotów ścisłych by tam się udać.

No, ale np. w technikum gastronomicznym to już tyle uczyć się chyba nie trzeba (przynajmniej kolega tak mi mówił).

@Erton

Dnia 21.08.2007 o 23:06, El Cascador napisał:

Co mniej najbardziej rozbroilo to "w drugiej klasie jest najwiecej materialu z matematyki".

Podobno trygonometria to jakaś istna masakra. Ona sama to tyle materiału, co w samej 1. klasie liceum. Brrr...

Mam jeszcze takie pytanie: Od którego roku ma być matma obowiązkowa na maturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem odktórego więc ci napisze inaczej ktoś tam z mojej rodziny idzie teraz do drugiej albo trzeciej liceum i ją już złapie będzie pierwyszm rocznikiem który będzie obowiązkowo zdawał mature z matmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 23:48, 8bit napisał:

Mam jeszcze takie pytanie: Od którego roku ma być matma obowiązkowa na maturze?

Jeżeli teraz idziesz do 2.klasy liceum to Cię ominie. Ale rząd się zmienia także spodziewajmy się zmiany. Oby na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 23:57, El Cascador napisał:

> Mam jeszcze takie pytanie: Od którego roku ma być matma obowiązkowa na maturze?
Jeżeli teraz idziesz do 2.klasy liceum to Cię ominie. Ale rząd się zmienia także spodziewajmy
się zmiany. Oby na lepsze.

Jeśli mnie ominie, to szczególnie się nie zmartwię. Wręcz przeciwnie. Z matmy zbyt dobry nie byłem i nie jestem. No, ale jeśli znów się coś zmieni i jednak będę MUSIAŁ zdawać matmę na maturze, to chyba będę wpadał na korki z matmy przynajmniej 2 razy w tygodniu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 00:15, demon92 napisał:

jeśli idziesz do drugiej to nie ominie cie matura z matmy

Oto fragment artykułu:
2007-02-22 12:14:36
"Obowiązkowa matura z matematyki już w 2010 roku
W 2010, a nie - jak zapowiadano wcześniej – w 2009 roku matematyka stanie się na maturze przedmiotem obowiązkowym - ogłosił minister Edukacji Roman Giertych podczas spotkania z rektorami szkół wyższych."
Jeśli od tamtego czasu coś się zmieniło, to może i masz rację, ale na razie nic o tym nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 00:32, demon92 napisał:

Dobra przyznaje sie do winy.
Czy to prawda że w niektórych liceach na infie gra sie w Q3??:D bo tak słyszałem:D

W moim liceum na ''''infie'''' przez cały rok nie zrobiliśmy NIC. Na każdej lekcji siadaliśmy do kompów i robiliśmy co tylko nam się żywnie podobało (poza instalowania gier typu Q3, bo były zabezpieczenia... W sumie jedyną grą w jaką graliśmy wspólnie był... SOLDAT ;D). No, ale może gdybym wybrał profil Informatyczny, to zrobiłbym coś pożyteczniejszego na tych lekcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda ale to zależy od nauczyciela zresztą informatykę to powinni z lo wywalczyć bo i tak nic tam nie uczą a trzeba siedzieć w w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować