Zaloguj się, aby obserwować  
ArcydemonXXX

Rok szkolny 07 / 08 - jaki będzie

479 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2007 o 23:31, Adam k. napisał:

Ja ide do 1 gim. i raczej nikogo tam nie bede znal ;/


Też tak miałem i nie żałuje, teraz mam 3 nowych przyjaciół o kolegach to nawet nie wspominam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem, ale nie tylko w liceum, ale też w gimnazjum i w podstawówce. W gimnazjum byłem w profilu mat-informatycznym. :/ Teraz jestem w klasie humanistycznej i nic się nie zmieniło. Dalej nic nie robimy a kiedy przyszedł czas wystawiania ocen mieliśmy zrobić proste animacje :/ Myślę, że w tym roku szkolnym sytuacja ta nie ulegnie zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten rok będzie dla mnie naprawdę ciężki, a to za sprawą egzaminu, bierzmowania i wyboru liceum ! Nauczyciele pewnie dadzą nam wycisk, chcąc dobrze przygotować nas do egzaminu ! Z wyborem liceum mam strasznie duży problem, nawet nie wiem na jaki profil chciałbym iść ! Na dodatek dobija mnie jeszcze to bierzmowanie (chyba, że postanowię się w tym roku nie bierzmować i zrobić to na krótko przed ślubem, jest taka możliwość) No i jeszcze zajęcia dodatkowe, nie wiem jak ja dam sobie z tym wszystkim radę ! No i jeszcze do szkoły pójdę z pewnym poślizgiem, a to dlatego, że mam złamaną nogę i czeka mnie ostra rehabilitacja ! Och ciężko będzie, ciężko, ale trzeba jakoś przez to przebrnąć ! Pozdro ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok szkolny jak rok szkolny - nudne lekcje i fajne przerwy XD . Cieszę się, że znów będę się mógł regularnie spotykać z kumplami, jednak co do materiału nie jestem zbytnio zadowolony (materiał na dwa lata LO w rok, w trzecim są już tylko fakultety...) Ale trzeba zacisnąć zęby i jakoś przeboleć ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 00:52, ja33no napisał:

> Ja ide do 1 gim. i raczej nikogo tam nie bede znal ;/

[ciach ciach]

Hehe ja też idę do 1 gim ;). Ale bede znał 85% klasy bo idą do tego gim. też moi znajomi :p. Kurde jak ten 06/07 szybko zleciał O.o... zarówno jak i wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 22:55, 8bit napisał:

A jeśli jesteście totalnymi leniami to idźcie do jakiegoś
technikum czy coś w tym stylu.


Zła rada. W technikum masz wszystko to co w liceum + przedmioty zawodowe. W sumie jeszcze więcej.

Dnia 21.08.2007 o 22:55, 8bit napisał:

Bo wg. sondaży najwięcej młodzieży oblewa rok szkolny właśnie
w pierwszej klasie liceum.


Tutaj się zgodzę. I nie potrzeba do tego sondaży. Klasy pierwsze mają zazwyczaj około 35 osób, a drugie już koło 25-28. Nie jest to jednak tak, że te 10, cyz 8 osób nie zdaje. Cześć się przenosi do klas o innym profilu lub innych szkół.


Co do mojego roku szkolnego będzie on krótszy od wszystkich ubiegłych. I to o aż dwa miesiące! dodam, żebyście nie mówili, że temu to dobrze że, po tych ośmiu miesiącach nauki czeka mnie matura ;) No, i po drodze gdzieś zahaczy się o studniówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerzę, że trochę się obawiam nadchodzącego roku szkolnego. Opuściłem gimnazjum, które było czymś wspaniałym, a teraz czeka mnie nowa szkoła, z większą ilością obowiązków- liceum. Ciężko może mi być przyzwyczaić się do tego, że teraz czeka mnie sporo nauki itd. Całe gimnazjum było dla mnie tak proste, że w ogóle się nie uczyłem, a oceny miałem bardzo dobre, a teraz już nie będzie tak łatwo i obawiam się, że ciężko mi będzie po zajęciach szkolnych jeszcze się uczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienisz zdanie... Wyobraź sobie, że miałem w gimnazjum 25 dziewczyn i tylko 4 kumpli (jestem w to wliczony), a było takie śmianie, że nie mogę, z każdym miałem taką sztamę... Fakt, lekcje nudne, profil humanistyczny, ale ten klimat. Życzę Ci podobnego, dobrego klimatu, to też jest ważne. Teraz znowuż idę do technikum, same chłopy :P,będzie picie, z deka nauki i wogóle lajt. A zaraz obok nowej szkoły ekonomik :D, same panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 01:34, PatrolPatryk napisał:

Ten rok będzie dla mnie naprawdę ciężki, a to za sprawą egzaminu, bierzmowania i wyboru liceum


No tak mam tak samo

Dnia 22.08.2007 o 01:34, PatrolPatryk napisał:

Z wyborem liceum mam strasznie duży problem, nawet nie wiem na jaki profil chciałbym iść !


Niestety mam tak samo :/
przynajmniej nie jestem sam

Dnia 22.08.2007 o 01:34, PatrolPatryk napisał:

dobija mnie jeszcze to bierzmowanie (chyba, że postanowię się w tym roku nie bierzmować i zrobić
to na krótko przed ślubem, jest taka możliwość)


W bierzmowaniu nie będzie nic trudnego (chyba)
Jeśli chodzi o ten test to przepuszczają nawet ja nie odpowiedsz na żadne pytanie :) (ja go miałem w 2 gim)

Dnia 22.08.2007 o 01:34, PatrolPatryk napisał:

No i jeszcze do szkoły pójdę z pewnym poślizgiem, a to
dlatego, że mam złamaną nogę i czeka mnie ostra rehabilitacja ! Och ciężko będzie, ciężko,


To troche utrudnia sprawe

Dnia 22.08.2007 o 01:34, PatrolPatryk napisał:

ale trzeba jakoś przez to przebrnąć ! Pozdro ! :-)


No trzeba niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee...ja tam się nie przejmuje nowym rokiem szkolnym. W zeszłym 06/07 zaliczyłem pierwszą klasę Liceum i jakoś poszło :) Gdyby nie to, że i w tym roku będę miał 6 godzin niemca w tygodni szedłbym do szkoły uradowany :] Zawsze jakiś przypał smieszny się trafi, albo wycieczka 6 dniowa albo wagary xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj dla mnie to będzie poważny rok. Muszę się ostro przygotować do matury, właściwie ostro biorę się za maturę z niemieckiego, bo chcę na rozszerzonym zdać, a poza tym geografia i może matma. Ogólnie jednak fajnie, że rok skończy mi się prędzej od większości innych. :) Bo to największa radocha, kiedy masz wolne i wiesz, że inni w tym czasie też mają wolne, ale muszą siedzieć w szkole*. :]
Jakoś specjalnie za szkołą nie tęsknię, ale trudno jak trzeba to trzeba. Ostatni rok w liceum. At last!!!

* INFO dla starszych, teraz zazwyczaj oceny są wystawione w maju, a potem słodkie nieróbstwo do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, będzie a będzie.
Trzeba będzie się przyzwyczaić do mundurków :/ I wziąść się w garść porządnie !
W tym roku musze mieć zdecydowanie lepsze oceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 22:55, 8bit napisał:

wg. sondaży najwięcej młodzieży oblewa rok szkolny właśnie w pierwszej klasie liceum.


Zdaje się, że to dotyczy również mnie. No, może nie oblałem, ale olałem ;-) zeszły rok szkolny i skończyło się to niezbyt przyjemnie - najniższa średnia w życiu. Trudno, teraz będzie trzeba wziąć się do roboty i pokazać, że jednak potrafię. Sęk w tym, że druga klasa ma być trudniejsza...

Dnia 21.08.2007 o 22:55, 8bit napisał:

Ja w drugiej kl. będę miał chyba 4 razy więcej lektur niż rok wcześniej, w tym np. "Lalkę", "Potop" i "Nad
Niemnem". (Ci co czytali, to wiedzą jakiej to mniej więcej grubości jest. I jak nudne)


Potop nudny? Bój się Boga! Tak się składa, że czytaliśmy go już w pierwszej klasie i, pomimo obaw, okazał się bardzo wciągający. Gorzej z Nad Niemnem, ale przetrwać się dało. Pamiętam, że dostaliśmy zadanie, by opisać nasz widok z okna w stylu pani Orzeszkowej. Całe 3+ za to dostałem i muszę powiedzieć, że to był wielki sukces na tle reszty klasy. Czyli chyba potrafię lać wodę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty. Zależy... I tak dostaniesz się do gimnazjum, spokojnie. To tylko dla hecy. Jeśli jedziesz na czwórach to tak z 30 pkt. lub więcej wyciągniesz. Ja miałem przy średniej 4,6 36 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:18, BzyQacz napisał:

Co ty. Zależy... I tak dostaniesz się do gimnazjum, spokojnie. To tylko dla hecy. Jeśli jedziesz
na czwórach to tak z 30 pkt. lub więcej wyciągniesz. Ja miałem przy średniej 4,6 36 pkt.

Ja miałem średnią ocen 4,9. Jak myślisz, na ile ptk. napiszę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować