Zaloguj się, aby obserwować  
ArcydemonXXX

Rok szkolny 07 / 08 - jaki będzie

479 postów w tym temacie

Źle mówisz, ja uczniem jestem takim że, mam mocne strony, ale i przedmioty z których jestem b. b. słaby miałem średnią 4,0 i miałem 36 pkt - więc średnią się nie sugeruj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 09:53, cybekziom napisał:

W tym roku musze mieć zdecydowanie lepsze oceny!


Wszyscy tak mówią, a potem znowu sie wszystko zaczyna tj. olewanie, imprezowanie. xD

No nic, ja ze swojej strony zycze powodzenia wszystkim w nowym roku szkolnym, a tym ktorzy zdaja egzamin gimnazjalny, tudzież maturalny zycze duzej ilosci punktow ;]

Ja mam jeszcze miesiac wakacji i studia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie będzie też ciekawy, bo mamusia i tatusia mi kompa przenoszą z pokoju, żebym się uczył, przez duże "U" :P. Lol, dam radę, komp to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie wiem jaki będzie, bo idę go pierwszej klasy gimnazjum. Niczego się zbytnio nie obawiam, bo gimnazjum będzie w budynku, gdzie jest podstawówka do której chodziłem. Na dodatek my będziemy pierwszymi, a zarazem najstarszymi klasami ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:27, master matrox napisał:

W zasadzie to nie wiem jaki będzie, bo idę go pierwszej klasy gimnazjum. Niczego się zbytnio
nie obawiam, bo gimnazjum będzie w budynku, gdzie jest podstawówka do której chodziłem. Na
dodatek my będziemy pierwszymi, a zarazem najstarszymi klasami ;>

Hehe a czego niby miałbyś się obawiać pisząć to ? Że ktoś cię pobije albo zrobi kota ? Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:24, konarion napisał:

Ten rok będzie straszny zapewne bo do liceum ide:)



Popieram bo też do liceum idę i nie wiem co mnie czeka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:29, Sarturias napisał:


Hehe a czego niby miałbyś się obawiać pisząć to ? Że ktoś cię pobije albo zrobi kota ? Lol.


No skąd :P Chodzi o to, że na innych forach czytałem, jak ludzie idący do gimnazjum rozpaczają nad swoim losem - zupełnie tego nie rozumiem. Gimnazjum będzie chyba lepsze od podstawówki, bo nie będzie już takiej "dziecinady"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy daje, poczucie mocy raczej przeszkadza nie pomaga ;) (np. na sprawdzianach z matmy byłem za bardzo pewny siebie i miałem na koniec tylko 5- dokładniej 4 ale za zajęcie 1 miejsca w szkole mi nauczycielka podwyższyła) Mój kumpel średnia ok. 5.0 a miał 34 pkt ;) a ja biedny z 4.0 miałem 36 :P
NIE SUGERUJ SIE TYM xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:31, master matrox napisał:

No skąd :P Chodzi o to, że na innych forach czytałem, jak ludzie idący do gimnazjum rozpaczają
nad swoim losem - zupełnie tego nie rozumiem. Gimnazjum będzie chyba lepsze od podstawówki,
bo nie będzie już takiej "dziecinady"... :)

Hoho, skąd nie wiesz co mówisz. W gimnazjum jest jeszcze większa dziecinada niż w podstawówce :/ Tylko w innym sensie. W tym drugim są po prostu dzieci a w gimnazjum rozwydrzone nastolatki myślące, że wszystko im wolno i robiące wszystko to czego nie powinny. Moim zdaniem jako kwestia społeczna gimnazjum to najgorszy wynalazek naszego kraju od 25 lat :/ GM to jeden wielki syf-mówie ci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja idę do gimnazjum, trochę się boje, bo idę do całkowicie innej szkoły :| Ale przynajmniej(jak napisałem na gs-ie) WY NOSICIE MUNDURKI, A JA NIE !! xD Dobrze jest chodzić do prywatnej szkoły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:42, Ari Zmc napisał:

napisałem na gs-ie) WY NOSICIE MUNDURKI, A JA NIE !! xD Dobrze jest chodzić do prywatnej szkoły;)

Fanieeeee ciii :PP
Ale w sumie ja mam gdzieś te mundurki, jak chcą żebym nosił to będe nosił :/
Ale nie mówie że to dobry pomysł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:38, Sarturias napisał:

> (...)


Wiesz myślę, że akurat ja nie będę miał problemów, bo (nie chwaląc się) dobrze się uczę i nigdy żadnych problemów nie miałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:47, master matrox napisał:

> > (...)

Wiesz myślę, że akurat ja nie będę miał problemów, bo (nie chwaląc się) dobrze się uczę i nigdy
żadnych problemów nie miałem :P

A ja tutaj akurat o nauce nie mówię, bo w gimnzajum nauka schodzi na bok, większość ludzi szuka czegoś innego niż wiedzy, typu problemów albo innych przypałów. Tak to już jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować