Zaloguj się, aby obserwować  
ArcydemonXXX

Rok szkolny 07 / 08 - jaki będzie

479 postów w tym temacie

Maturalny :| Kurde trzeba będzie nauczyć się siedzieć przy książkach, bo jak na razie to uczę się może 20 minut na sprawdzian :P Czasem tylko tyle co pamiętam z lekcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki będzie nowy rok szkolny?
Przerypany, jak dla mnie:/
29 sierpnia mam dwie poprawki i wychodzi na to że nie zdam:/ Jakoś nie widzi mi sie powtarzanie klasy:/ Ale chyba będzie trzeba:/ Ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:10, NuGGet napisał:

Jaki będzie nowy rok szkolny?
Przerypany, jak dla mnie:/
29 sierpnia mam dwie poprawki i wychodzi na to że nie zdam:/ Jakoś nie widzi mi sie powtarzanie
klasy:/ Ale chyba będzie trzeba:/ Ehhh....


Moj kolega tez pisze dwie poprawki ale chce napisac dobrze tylko jedna bo z jednego przedmiotu można przejść na warunkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:12, jakoktochce napisał:

Moj kolega tez pisze dwie poprawki ale chce napisac dobrze tylko jedna bo z jednego przedmiotu
można przejść na warunkowym :)

Heh, jedną z poprawek mam z niemca, a nauczycielka od niemca to taka... że własną córke usadziła:P Na dodatek mnie nie lubi:P I wątpie żeby mnie przepuściła:/
A druga poprawka z praktyk, a dokładniej z "zajęć teoretycznych" na praktykach. Z tego przedmiotu też mnie nie lubi ten nauczyciel bo wygadałem w klasie że widziałem jak ten nauczyciel jeżdzi wartburgiem:P:P:P I mam przerypane:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:15, NuGGet napisał:

Heh, jedną z poprawek mam z niemca, a nauczycielka od niemca to taka... że własną córke usadziła:P
Na dodatek mnie nie lubi:P I wątpie żeby mnie przepuściła:/
A druga poprawka z praktyk, a dokładniej z "zajęć teoretycznych" na praktykach. Z tego przedmiotu
też mnie nie lubi ten nauczyciel bo wygadałem w klasie że widziałem jak ten nauczyciel jeżdzi
wartburgiem:P:P:P I mam przerypane:/


A widzisz trzeba było się uczyć :)) Ja nie mam żadnej poprawki :) A z tym Wartburgiem to przesadziłeś... oj przesadziłeś... trzeba było ciszej to powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu większość ludzi w tym temacie jest przeciwko mundurkom. W Polsce wcześniej były mundurki i jakoś moi rodzice/dziadkowie nie narzekają tak jak nasze pokolenie. Większość rozwiniętych państw ma mundurki i większość uczniów jest zadowolonych ( min. Wielka Brytania ,Japonia ,Korea Płd.) i cieszcie się ,że nie mieszkacie w tym ostatnim państwie ,ponieważ kiedyś czytałem w Focusie ,że tam wakacje trwają około tygodnia (SIC!) ,ponieważ ich minister edukacji uważa ,że to ich jedyny towar eksportowy (kraj ubogi w bogactwa mineralne) to wynalazki ,a żeby one były to ludzie muszą być wykształceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:10, MastAlol napisał:

Maturalny :| Kurde trzeba będzie nauczyć się siedzieć przy książkach, bo jak na razie to uczę
się może 20 minut na sprawdzian :P Czasem tylko tyle co pamiętam z lekcji...



Jak ja Cię dobrze rozumiem mam dokładnie tak samo :P. A pomyśleć że tu takie hity idą BioShock, World in Conflict, Crysis, ET Quake Wars czy UT3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 16:47, Sebat1 napisał:

> Maturalny :| Kurde trzeba będzie nauczyć się siedzieć przy książkach, bo jak na razie
to uczę
> się może 20 minut na sprawdzian :P Czasem tylko tyle co pamiętam z lekcji...


Jak ja Cię dobrze rozumiem mam dokładnie tak samo :P. A pomyśleć że tu takie hity idą BioShock,
World in Conflict, Crysis, ET Quake Wars czy UT3 :(


To jest właśnie ból :| Myślę, że 2 litry kawy dziennie i starczy, żeby się i pouczyć i pograć :) Sen trzeba wyciąć z planu dnia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 16:53, Kirol napisał:

Ja ide teraz do szostej klasy.SSSSzkoda.Testy probne i sprawdzian szostoklasistow.Mozna wytrzymac
:(.


No wiesz ten sprawdzian szóstoklasisty jest zazwyczaj łatwiejszy niż nie jeden z j.polskiego, więc będziesz miał w tym roku wielki luzik. Chyba że masz jakąś nienormalną szkołę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, kto jak kto, ale ja w tym roku, postanowiłem się uczyć pełną parą :D ( nie no, co roku tak mówię, ale teraz będzie ok! Na serio :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 23:44, Baal Namib napisał:

No, kto jak kto, ale ja w tym roku, postanowiłem się uczyć pełną parą :D ( nie no, co roku
tak mówię, ale teraz będzie ok! Na serio :P )


Tak to ja też mówie ^^
"Bede sie uczył, ok 1,5 godziny dziennie"...ja to kiedys mówiłem? xD
A w tym roku (jako, ze 3 gim) postanowiłem że jednak na czerwień postarać sie muszę, żeby chodizaż z jednym czerwiennym paskiem skończyc gim :P
Wiem ze mnie na to stać i jezeli bedęchciał to to bede miał ;)
mam nadzieje że jednak ten rok przedzie w trochelepszej atmosferze niz 2 pprzednie i miło zakończe tą skołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 23:58, Baal Namib napisał:

Może ja też postaram się na pasek... ale wcześniej muszę to uzgodnić z moim agentem (komputer)
:D


No to prawda, sam też muszę ^^
Ale od mojego juz słyszałem ciche teksty typu: "NIe opuszaj mnie" "Wiesz przeciez ze to ja Cie wspieram" "Nie odchodź przecież wiesz że nie możemy bez siebie żyć" "Nie porzucaj mnie dla ksiazek, bo popełnie samobójstwo i tyle mnie zobaczysz" xD
jednak jescze zależy jak sie komputer wykorzystuje..czy w jakims stopniu do nauki czy tylko do surfu i gier.Mnie się myśli ze wreszcie sie do nauki przyda ;) Np....przy pisaniu ściag xD <joke>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja to mojemu walę coś takiego :
"ty, daj na moment spokój, bo Ci się procesor przegrzeje" No i się przymyka :D

Ale nauka teraz musi być poważna. Giertycha nie ma, to się trza postarać :D No i w dodatku, same nowe wydania ostatnio, więc milej się będzie uczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować