kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2008 o 19:14, Mezo505 napisał:

Co sądzicie o najnowszym numerze CD-ACTION


To samo co ty, tyle, że trochę inaczej.
A tak na serio. Poczytaj sobie poprzednie strony i dowiesz się co sądzimy o nowym numerze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pełniaka nie było już Deus Ex?
Dla mnie w CDA najważniejsze są recenzje a gry to tylko dodatki. Więc , że ich poziom opadł to mi to tito :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:32, deih napisał:

Co do pełniaka nie było już Deus Ex?
Dla mnie w CDA najważniejsze są recenzje a gry to tylko dodatki. Więc , że ich poziom
opadł to mi to tito :).


była 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:32, deih napisał:

Co do pełniaka nie było już Deus Ex?
Dla mnie w CDA najważniejsze są recenzje a gry to tylko dodatki. Więc , że ich poziom
opadł to mi to tito :).

Była pierwsza część i nieoficjalna kontynuacja gry czy coś takiego czyli Project Snowbling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No! Świetnie ten numer się zapowiada! Już nie mogę się doczekać wtorku :) Najbardziej interesuje mnie recenzja AC i LOST-a(według mnie dostanie on 8/8+ ) :) Kurcze, już dawno nie miałem uczucia, że na coś tak oczekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 18:00, Linux M napisał:

To jak już jest okładka numeru, dodam jeszcze wygląd urodzinowego worka , jedną stronę
plakatu i okładkę Tipsomaniaka. ;)


Folia fajna nawet, choć ten napis 150 na grafice wydaje się trochę tandetny, ale w rzeczywistości pewnie lepiej będzie się prezentował. Ta strona plakatu, którą zaprezentowałeś nie podoba mi się. Tipsomaniak ma fajną okładkę, ale CDA zrobiło jeden, dość duży i poważny błąd! "Boczek" Tipsomaniaka jest czarny, przez co na rogach będzie widać białe zagięcia od normalnego użytkowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, bo już mnie krew zalewa, możesz przestać robić z siebie idiotę na każdym kroku?
Nie dość, że w ogóle nie wiesz, o czym piszesz, to jeszcze non-stop zasypujesz topa niepotrzebnymi uwagami.
PS. Nie mogłem wstać z podłogi, jak kilka stron temu rzekomo odgryzłeś się Smugglerowi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... mam jedno dosyć idiotyczne pytanko ;D
Czy gdy kupujecie CDA to wyrzucacie później tą folie,czy chowacie do niej czasopismo??;P

A co do numeru, to może być ciekawy, z deus ex''a jestem troche niezadowolony, bo chciałem sobie kupic tego paka z 2 deux''ami i project snowblind (ale pewnie nie kupie, bo już 2 gry z tego pudełeczka mam z CDA;D) Total anihalation kingdoms(wybaczcie za błedy w nazwie tej gry, ale nie chciało mi się szukać dokładnej nazwy gdzieś wyżej;P) Może być całkiem całkiem, lubie strategie w których grafika jest oldschoolowa;P. A trzecia gierka, z tego co wiem to sieciowy FPS''ik, więc troche powyjadam jak będą jeszcze jakieś servery;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 08:19, Kryszek napisał:

Ekhm... mam jedno dosyć idiotyczne pytanko ;D
Czy gdy kupujecie CDA to wyrzucacie później tą folie,czy chowacie do niej czasopismo??;P


Może to głupie, ale ja chorobliwie dbam o czasopisma i zachowuje te folie. No, przynajmniej od siedmiu czy ośmiu numerów ;]

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o nawet temat o hdtv będzie...fajnie, że cda coraz częściej porusza tematy kina domowego, hd itp. mam nadzieję, że tym razem będzie bez wynurzeń smugglera na temat jakie to fajne i wygodniejsze od plazm są lcd:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawartość pisama jako tako może i fajna, ale co do pełniaków, to poprostu żałosne... Niby tam jakieś 12 urodziny, 150 numer... a nie potrafią dać nawet jednego porządnego pełniaka - same ochłapy, które po mojej półce (na pewno i nie tylko mojej) przewalają się od kilku ładnych lat... dobra szkoda gadać...

A wiadomo jak będzie wyglądał plakat LOSTa? Jak będzie fajny to sobie powiesze nad łóżkiem, bo jestem fanem serialu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 09:03, ImRo Nixon napisał:

Zawartość pisama jako tako może i fajna, ale co do pełniaków, to poprostu żałosne...
Niby tam jakieś 12 urodziny, 150 numer... a nie potrafią dać nawet jednego porządnego
pełniaka - same ochłapy, które po mojej półce (na pewno i nie tylko mojej) przewalają
się od kilku ładnych lat... dobra szkoda gadać...

A wiadomo jak będzie wyglądał plakat LOSTa? Jak będzie fajny to sobie powiesze nad łóżkiem,
bo jestem fanem serialu :P

Nic dodać , nic ująć... Szkoda tych pełniaków, spodziewałem się czegoś co najmniej równie porządnego, jak np. Nexus.

A jeśli chodzi o ten plakat, to zapewne będzie taki, jak z Play''a. Czyli po prostu okładka z gry bez znaczków PEGI itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 09:03, ImRo Nixon napisał:

pełniaka - same ochłapy, które po mojej półce (na pewno i nie tylko mojej) przewalają
się od kilku ładnych lat... dobra szkoda gadać...

A wiadomo jak będzie wyglądał plakat LOSTa? Jak będzie fajny to sobie powiesze nad łóżkiem,
bo jestem fanem serialu :P


Dobrze Ty się czujesz? <_< Ochłapy? To że masz te gry, nie znaczy że to śmieci. DE 2 mimo że nie tak genialny jak jedynka, jednak podobno spełnia swoją rolę jako kontynuacja i jest po prostu bardzo dobrą grą, a TA to niedoceniona klasyka, zapewniająca wiele godzin znakomitej zabawy... wolał byś , no nie wiem... np. The Bards Tale + Doom3 + Gun. Jasne, większość pewnie też, ale w następnym numerze w ogóle bśy pełniaków już nie uświadczył, vide Play ;P. A moim zdaniem pełniaki jakie są na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O pełniakach się nie wypowiem, chodzi mi tu o Tactical Opsa który nie dorasta do pięt swojemu darmowemu odpowiednikowi choćby wymienić możliwość używania spluw z TO w UT.
Szkoda że nie dali do recenzji Soulstorma aby po nim pojechać. No to zaczekamy do następnego numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 05:02, Agntx napisał:

Stary, bo już mnie krew zalewa, możesz przestać robić z siebie idiotę na każdym kroku?
Nie dość, że w ogóle nie wiesz, o czym piszesz, to jeszcze non-stop zasypujesz topa niepotrzebnymi
uwagami.
PS. Nie mogłem wstać z podłogi, jak kilka stron temu rzekomo odgryzłeś się Smugglerowi
xD

Dobra, tu przyznam, że mogłem przeczytać parę postów wcześniej, ale co takiego było idiotycznego w mojej rozmowie ze Smugllerem?

Wie ktoś jak zamówić archiwalne CDA???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2008 o 10:50, Dominik000 napisał:

Wie ktoś jak zamówić archiwalne CDA???????

W tym formularzu na zamówienie prenumeraty jest napisane "Zamawiam numery archiwalne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 10:57, gitarka napisał:


> Wie ktoś jak zamówić archiwalne CDA???????
W tym formularzu na zamówienie prenumeraty jest napisane "Zamawiam numery archiwalne".

Rozumiem, że formularz znajdę w CDA, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się