kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2009 o 20:15, darkwind21 napisał:

Nieźle najpierw Loki jakiś czas temu teraz Legend, przez Lokiego do tej pory nie mogę
się przegryźć może lepiej mi pójdzie z Legend.
A przy okazji, który numer nie będzie objęty prenumeratą, bo właśnie wziąłem ją w kompanii
graczy i nie wiem czy w tym miesiącu już czekać czy jeszcze samemu kupować?



Zapomniałeś jeszcze o Fable. Też był jakiś czas temu i Gothic 2 ale to już z półtora roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale akurat chodziło mi o te dwie bo nie mogłem się zdecydować na ich zakup, teraz w MM można je obie było znaleźć w paczce za 50zł i nadal nie mogłem się przekonać, a tu obie już trafiły do CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 19:59, kaczek93 napisał:

Ubolewam:

(...)

Dnia 11.03.2009 o 19:59, kaczek93 napisał:

Jest Petarda lecz niestety rok temu kupiłem tą grę za 80zł. Trudno


A ja nie ubolewam. Bo raz, ze Legend to w miare nowa gra, dwa ze nie byla ona dotad dostepna w jakiejs taniszej serii. A trzy - podobno calkiem niezla gra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 20:15, darkwind21 napisał:

A przy okazji, który numer nie będzie objęty prenumeratą, bo właśnie wziąłem ją w kompanii
graczy i nie wiem czy w tym miesiącu już czekać czy jeszcze samemu kupować?


Nie objety prenumerata bedzie nastepny numer (specjalny 1/2009). Numer 04/2009, do ktorego sa obecnie przecieki jest objety prenumerata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra Legend: Hand of God jest już w miarę wolna od bugów? Miałem się zainteresować nią wcześniej ale doszły mnie słuchy, że jest mocno "zaminowana". Mógłby ktoś rozwiać moje wątpliwości :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 20:40, 88Bonzo napisał:

Czy gra Legend: Hand of God jest już w miarę wolna od bugów? Miałem się zainteresować
nią wcześniej ale doszły mnie słuchy, że jest mocno "zaminowana". Mógłby ktoś rozwiać
moje wątpliwości :>


Słaba optymalizacja raczej... Co do bugów - nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 20:40, lis 23 napisał:

O! - a myślałem nad zakupem Legend,właśnie zasysam demko ... a tu,taka niespodzianka
ze strony CD Project.

Chyba ze strony CD-Action. oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 20:45, Azreix napisał:

> O! - a myślałem nad zakupem Legend,właśnie zasysam demko ... a tu,taka niespodzianka

> ze strony CD Project.
Chyba ze strony CD-Action. oO


Sorki za błąd - zwłaszcza,że grę wydał Techland.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 21:06, plmko napisał:

Szkoda że mam tą grę... Ale pełniak świetny :D Ile będzie pełniaków w tym numerze?? ;>


3 pełniaki a w piątek zapowiedź numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o grę Legend: Hand of God? Mam recenzję tej gry w CDA ale jej nie przeczytałem. Na razie z żadnego pełniaka się nie cieszę. Ale numer kupię bo urodzinowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki ciekawe, ale jeszcze czekam na trzeci:. Mam małe pytanie: czy ktoś może podać, co w CDA dostało Team Fortress 2 razem z plusami, minusami i ocenami cząstkowymi (grywalność itp.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka:

Recenzja gry Legend: Hand of God byla w numerze... 04/2008. Dobra gra na cover DVD czasopisma w rok po premierze (premiera byla jesli dobrze pamietam jakos pod koniec marca) to sie nie zdarza czesto, mysle ze w tym miesiacu juz mozna pochwalic pelniaki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2009 o 21:35, Wojman napisał:

Recenzja gry Legend: Hand of God byla w numerze... 04/2008. Dobra gra na cover DVD czasopisma
w rok po premierze (premiera byla jesli dobrze pamietam jakos pod koniec marca) to sie
nie zdarza czesto, mysle ze w tym miesiacu juz mozna pochwalic pelniaki. :)

Fakt, też to skojarzyłem. I od razu przypomniało mi się, że tak samo było z Loki. Najs. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te dwa już są świetne, a czeka nas jeszcze czwarty ;) Jeśli ma się sprawdzić zasada "ostatni najlepszy" to tylko ręce zacierać. Ale nic dziwnego, przecież to urodzinowy CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legend: Hand of God brawo brawo :)
Pewnie nie pogram, bo nie lubię RPG (uważam, ze to marnotrawstwo czasu), ale to niezły pełniak i tylko czekam do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się