kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

łeee....nic dla mnie.....codename to a mam po czesku faza pierwsza i druga razem w platynówce, kiedyśtam wjk przywiózł, ale jeszcze nie grałem ale i tak kupie CDA dla gazety jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 19:51, Bartkula napisał:

ostatni pełniak to Codename Panzers: Faza Druga PL


No i miło :D:D RC i CP całkiem niezłe. Z pewnością skorzystam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 19:51, Bartkula napisał:

ostatni pełniak to Codename Panzers: Faza Druga PL

jeeest pięknie. A więc 2 zajefajne gierki czyli Coaster i Codename Panzers. Pięknie w końcu jakiś rtsik pięknie. Smugglery się postarały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2008 o 20:09, Gall historyk napisał:

Śmiem poprawić- czasopisma



Nudne już się robi to upominanie... ;/ Już nawet Smg przestał to podkreślać, a "wielcy fani" dalej robią swoje. Ciekawe, że w przypadku PLAY itd. jakoś nikt nie robi szumu, gdy ktoś nazwie go gazetą... Ja wiem, że to nie jest poprawne, no ale nie popadajmy w przesadyzm.

Sam numer ciekawy pod względem pełniakowym (RT2 i CP2), szkoda tylko, że jak ktoś już wspomniał zestaw jest dość mało urozmaicony. Ja nie narzekam, ale niektórzy mogą psioczyć ;) I tak bardziej czekam na całą zawartość, bo ostatnio nie mam czasu na granie, a z chęcią coś poczytam w czasie czekania na autobus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och przesadyzm ot zwykłe przyzwyczajenie jak się poprawiało wszędzie itp. i pragnę podkreślić ze jakimś wielkim fanem nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod wzgledem pełniakowym- kicha.Nie nawidze rtsów (lub jak to niektórzy mówią klikanek )(no dobra tylko ja tak mówie ;))ani żadnych tyconów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 20:23, Danio237 napisał:

Pod wzgledem pełniakowym- kicha.Nie nawidze rtsów (lub jak to niektórzy mówią klikanek
)(no dobra tylko ja tak mówie ;))ani żadnych tyconów :/


Bez przesady, bo Codename Panzers: Faza Druga to całkiem przyzwoita gra, a to że Ty nie lubisz RTSów tego nie jest w stanie zmienić. Oczywiste jest bowiem to że wszystkim dogodzić sie nie da i zawsze znajdzie się osoba, która będzie narzekać. Daliby grę FPP to ktoś inny by napisał że jemu one nie podchodzą. Tym razem padło na Ciebie, a innym razem ktoś inny będzie miał pecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótki, w pełni subiektywne podsumowanie pełniaków:

Roller Coaster Tycoon - dno, na widok wszelkiego rodzaju "tajkunów" dostaję odruchów wymiotnych, Galactic Assault - CoH i WiC wciągają jak bagno więc GA nie będzie dla nich konkurencją, Shadowgrounds Survivor - grałem w jedyneczkę, początkowo był to miły odstresowywacz, lecz później było za dużo zachodu, podziękuję, Codename Panzers: Faza Druga - Faza Pierwsza była świetna, ale to było dawno, teraz na scenie drugowojennych RTSów niepodzielnie króluje CoH, tak więc raczej odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak! Codename Panzers: Faza Druga PL! Ale sie ciesze, w Faze Pierwszą zagrywałem sie miesiącami na multi, od dawna marzyłem ,żeby dali Faze Drugą w cDA i marzenie sie ziściło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze... może w końcu odpalę Fazę Pierwszą, bo wolę drugowojenne RTSy od drugowojennych FPSów :P. A że zostało mi wolnych tylko kilka dni, to może chwilę pogram, a nuż mi się spodoba? Natomiast jeśli chodzi o nowe CDA - czekam na zapowiedź zawartości, ale coś mi się zdaje, że się nie zawiodę. W końcu to już koniec sezonu ogórkowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie z Codename: Panzers: Faza Druga ciesze. Czesc pierwsza, ktora w CDA dali w pelnej wersji dosc sporo czasu temmu bardzo mi sie podobala. Teraz czas na Faze Druga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym, gdybym nie miał Codename: Panzers - Antologia.
Poza tym CP jest grą świetną, szczególnie Faza Druga.
Co do reszty pełniaków:
Galactic Assault: Więzień Mocy - może być niezłe;
RollerCoaster Tycoon 2 - mam, na dodatek Złotą Edycję;
Shadowgrounds Survivor - podobało mi się podstawowe Shadowgrounds, więc to też, ale wolę dołożyć trochę kasy i mieć pudełkową wersję.
Wniosek: nie kupuję, bez względu na teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codename Panzers: F2. Spodziewałem się jej trochę szybciej ;P Ale po zagraniu w jedynkę z CDA, zakochałem się i kupiłem dwójkę. Na razie ciągle nie ma jakiegoś wyraźnego powodu do kupna CDA od 3 miesięcy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się