kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Witam... Ostatnio nie odp z powodu braku czasu dlatego teraz pytam.... Chodzi znów o cyberstarter gdyż się nie znam na komórkach... A otóż co zrobić żebym mógł korzystać z możliwości starteru? Gdyż jak sprawdzam stan konta pisze nieznany użytkownik a gdy próbuje wykonać połączenie włącza się jakiś gościu i mówi że muszę skorzystać z innego telefonu i zadzwonić pod jakiś numer (podaje go)... Z góry dzięki i Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 11:03, Skywalker560 napisał:

Mi chodzi o teksty około redakcyjne - bardzo mi się podobały te wcześniejsze


Na takie coś zwykle przychodzi czas w numerze urodzinowym czyli w kwietniu, częściej nie ma co tego tematu poruszać bo ileż można o tym samym pisać? Co za dużo to niezdrowo ;)
Skoro już sie tutaj udzielam to mam pewną uwagę dotyczącą recenzji... Chodzi o to że dobrym pomysłem by było gdyby każdy autor pisał ile czasu przy danej grze spędził. Wielki problem to to nie jest, a byłoby to na pewno bardzo pomocne przy braniu pod uwagę ewentualnego zakupu recenzowanej gry. Tyczy sie to zwłaszcza gier dłuższych (strategie, RPG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 20:17, dave03 napisał:

Skoro już sie tutaj udzielam to mam pewną uwagę dotyczącą recenzji... Chodzi o to że
dobrym pomysłem by było gdyby każdy autor pisał ile czasu przy danej grze spędził. Wielki
problem to to nie jest, a byłoby to na pewno bardzo pomocne przy braniu pod uwagę ewentualnego
zakupu recenzowanej gry. Tyczy sie to zwłaszcza gier dłuższych (strategie, RPG).

Znając życie to "gra" redaktora, który recenzuje jakąś grę, nie wygląda dokładnie tak jak gra każdego z nas w domu. Przynajmniej tak mi się wydaje. Więc podanie takiego czasu byłoby niezbyt dokładne. Chociaż jeśli gra jest zbyt krótka to recenzent zazwyczaj o tym pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 20:50, Vesania666 napisał:

jeśli ktoś jest zarejestrowany na forum CDA, mógłby tu wrzucić te plany lekcji (4), dzięki
z góry :)

Jakbyś dał linka to z chęcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 20:26, Erunn0 napisał:

Znając życie to "gra" redaktora, który recenzuje jakąś grę, nie wygląda dokładnie tak
jak gra każdego z nas w domu. Przynajmniej tak mi się wydaje. Więc podanie takiego czasu
byłoby niezbyt dokładne. Chociaż jeśli gra jest zbyt krótka to recenzent zazwyczaj o
tym pisze...


Nie wydaje mi sie aby dla osoby chcącej to zrobić stanowiło to jakiś większy problem. Oczywiście nie chodzi mi o to aby to było bardzo dokładne, wystarczy napisać to tak mniej więcej dla orientacji. Zresztą są chyba dziś programy które pokazują ile czasu sie spędziło z jakąś grą (aż tak na tym sie nie znam, ale X-Fire chyba to umożliwia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęły się przecieki do CD-Action 10/2008.
Pierwszą pełną wersją w numerze będzie gra Galactic Assault: Więzień Mocy.

20080923132156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 13:23, Jagged napisał:

zaczely sie nowe przecieki :)

pierwsza gra pelna bedzie: Galactic Assault: Więzień Mocy

Trochę się spóźniłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 13:30, michaelo94 napisał:

> zaczely sie nowe przecieki :)
>
> pierwsza gra pelna bedzie: Galactic Assault: Więzień Mocy
Trochę się spóźniłeś :P



wiem, ale zaczalem pisac zanim sie Twoj pojawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:33, kacper422 napisał:

Powie mi ktoś którego jest przewidywana premiera nowego CDA?

2 października. Wejście na strone CD-Action nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:33, kacper422 napisał:

Powie mi ktoś którego jest przewidywana premiera nowego CDA?


CDA wychodzi zawsze co cztery wtorki. Ostatni numer był 2 września, czyli łatwo obliczyć, że następny najprawdopodobniej już 30 września.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:36, Doktor14 napisał:

> Powie mi ktoś którego jest przewidywana premiera nowego CDA?

CDA wychodzi zawsze co cztery wtorki. Ostatni numer był 2 września, czyli łatwo obliczyć,
że następny najprawdopodobniej już 30 września.

Pozdrawiam...


@Doktor 14 Dzięki za odpowiedź ^^

@Bartkula Zachowuj się! :)

Ok już wszystko wiem dzięki bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się