kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2008 o 16:08, Zauri napisał:

zadam moje pytanie inaczej, w ktorym numerze cda byl opisywany delta sector
mod do far cry`a ? :O

Numer 154 - lipiec 2008 (na okładce Edward z Alone in the Dark). Zapowiedź tego moda jest opisana na 96 stronie w pierwszej kolumnie bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 17:43, Mac Cry napisał:

Kozacki to mało napisane :P Koleś albo jest kompletnym debilem, albo... innej opcji nie
ma xD

Ale takie teksty są bardzo potrzebne. Nawet nie wiesz jak mnie coś takiego dowartościowuje(?), bo myślałem, że mnie z moimi opiniami na różne tematy nikt nie przbije. A tu taka niespodzinka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj słabiutki ten numer CDA pod względem recenzji słabiutki, chyba najgorszy w tym roku, a pełniaki też nie żadne uber i krieg ...
Miejmy nadzieję że następny będzie lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 20:27, lama123 napisał:

Oj słabiutki ten numer CDA pod względem recenzji słabiutki, chyba najgorszy w tym roku,
a pełniaki też nie żadne uber i krieg ...
Miejmy nadzieję że następny będzie lepszy :)


Oj wymagajacy, wymagajacy... dla mnie nr 10 to uczciwa srednia, ani nie porywa ani nie doluje zawartoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet jeszcze nie przeczytałem poprzedniego numeru! :P

Ten numer zawartością nie powala, ale jak przeczytałem listę recenzji to trafiłem na kilka ciekawych pozycji. Pełniaki też nie są złe, mimo wszystko. Jakoś tak w tym roku przynajmniej jeden pełniak na numer jest dobry, niesamowite :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 08:02, smuggler napisał:

> Oj słabiutki ten numer CDA pod względem recenzji słabiutki, chyba najgorszy w tym
roku,
> a pełniaki też nie żadne uber i krieg ...
> Miejmy nadzieję że następny będzie lepszy :)

Oj wymagajacy, wymagajacy... dla mnie nr 10 to uczciwa srednia, ani nie porywa ani nie
doluje zawartoscia.

Czytam CD-ACTION od numeru bodaj 20 któregoś i wierz mi że dla mnie ten numer był jednym z najgorszych, zazwyczaj potrafię czytać jeden numer po 2-3 razy (sesja w toalecie robi swoje :D) a ten leży w kącie i już chyba do niego nie powrócę :)
Swoją drogą będąc na cybersport można zebrać 3 wasze numery w tył, a w empiku leżały takie bidne odłogiem na półkach :P
Kolejny edit 0o
Ale za shadowgrounds survivor to macie u mnie flaszkę :D
Za RC2 z resztą też :)
Powrót do dawnych lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a ja już od 2 miesięcy nie kupuje CD Action ;( Nie żebym się jakoś odwrócił od CDA i przeszedł na złą stronę mocy. Zbieram na upgrade kompa, i dopiero jak kupię te wymarzone nowe podzespoły powrócę do ukochanego CD Action.

PS: Co dostała Twierdza Crusader FIFIE 09?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 15:20, kagema napisał:

> > PS: Co dostała Twierdza Crusader FIFIE 09?
>
> Twierdza (chyba) 3, Fifa 09 7+
>

ta zgadza się


Ale o FIFE chodzi mi w tym sensie, żebyście opisali zmiany w tej części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 18:38, nekromanta7 napisał:

co w cda dostał pes 2009 i pure, o ile te gry recenzowano już?


dla was się liczy tylko ocena liczy a jak wam się nie podobała to zbluzgacie redaktora jak już koniecznie chcecie wiedzieć to poproście też o plusy i minusy chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 19:13, Chaotizz napisał:

> co w cda dostał pes 2009 i pure, o ile te gry recenzowano już?
Te gry chyba dopiero zostaną zrecenzowane w najbliższym numerze. Tak mi się wydaję przynajmniej.


no pes nie był pure nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dziś ok. godz. 12.00 dzwonił ktoś do mnie na komórkę, ale nie mogłem odebrać. Dziś oddzwoniłem i po pewnym czasie odbiera włącza się nagrana wiadomość i jakiś facet mówi: "Tu bramka wydawnicywa Bauer, pla pla nie możesz zostawić wiadomości bo nie zostanie odczytana, w razie problemów dzwoń na numer ileś tam." Spisałem na kartce numer, zadzwoniłem, usłyszałem, że numer nieprawidłowy. W wielu konkursach sms biorę udział i prawie co miesiąc ślę też do CDA, ale coś mi to źle pachnie skoro podany numer nie jest istnieje. Zadzwoniłem do samego wydawnictwa Bauer, ale tam nie było nic wiadomo i pani powiedziała że nie da się dowiedzieć, "jeśli pan brał udział w konkursach, to pewnie dzwonili w sprawie nagrody". Nie jestem pewien, bo może to jacyś oszuści się podszywają. ;d Jestem nieufny co do podawania informacji osobistych. :P A jeszcze nigdy nie wygrałem jakiejś nagrody przez sms.
Jak Wy byliście informowani na temat nagrody? I dlaczego o takiej porze dzwonią, przecież to pora szkoły/pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się