kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Tak jak kilku innych, ja też mam problemy z 2Worlds. CZy opłaca sięinstalować FSW: Ten Hammers? Ile czasu potrzeba na ukończenie gry? Dam radę w jedną noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 15:33, capral napisał:

Tak jak kilku innych, ja też mam problemy z 2Worlds. CZy opłaca sięinstalować FSW: Ten
Hammers? Ile czasu potrzeba na ukończenie gry? Dam radę w jedną noc?


ee to ty zamiast cieszyć się grą grasz tylko by ją ukończyć ..niby można i tak..zależy od umiejętności ...z tego co słyszałem gra nie jest jakaś wybitnie długa..więc jak zarwiesz noc to masz szanse;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 15:13, necron1501 napisał:

Mnie dobija to że ich gra z coverka Two Worlds PL jest pełna różnych błędów podczas uruchamiania/w
czasie gry a jedynymi osobami które próbują to naprawić na ich stronie są ludzie z oficjalnej
strony Two Worlds... Oni natomiast(ludzie z CDAction) mają to całkowicie w poważaniu
że ich gra nie działa i sprawia mnóstwo problemów...

Nie wiem czy zauważyłeś że Two Worlds z cda jest spatchowany do najnowszej wersji, więc nie mów że mają to w poważaniu, wg ciebie oni mają błędy poprawiać? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś czytam sobie styczniowe CDA i widzę konkurs na przerobienie swojej klawiatury i myszki. Miałem pomysł, miałem wziąść udział. Ale przez tą szkołę całkowicie zapomniałem o tym konkursie. I akurat dziś jest 1 luty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 19:01, necron1501 napisał:

Zpatchować każdy potrafi, ale powinni dawać jakieś porady jak to naprawić, bo jest to
najpewniej spowodowane usunięciem multi.


chyba nadal nie rozumiesz tego, co ktoś wyżej próbuje Ci wytłumaczyć...
jeśli gra jest zaktualizowana do najnowszej wersji, to co redaktorzy pisma mogą zrobić, oprócz poproszenia o pomoc ludzi zajmujących się grą ? uważasz, że ludzie z CDA są obadani pod każdym względem z każdą grą i jak pojawi się jakiś błąd w grze danej na coverku to oni już ogarniają co się stało [jeszcze zanim twórcy się zorientują...] i polecą z poradami do Ciebie ?

P.S oba pytania są retoryczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 19:01, necron1501 napisał:

Zpatchować każdy potrafi, ale powinni dawać jakieś porady jak to naprawić, bo jest to
najpewniej spowodowane usunięciem multi.

A o jakie błędy dokładnie chodzi? Ja kupiłem TW z KŚG i również nie było multi ale żadnych błędów nie spotkałem.
Chyba nie myślisz o tym że ludzie z CDA będą się zajmować naprawianiem błędów z Two Worlds bo dali ja jaką pełną wersje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu w sumie oni w większości gier wycinają multi? Mniejsze koszty? Do niektórych gier rozdają cd-keye i jest dobrze... o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 20:53, FoZz napisał:

A czemu w sumie oni w większości gier wycinają multi? Mniejsze koszty? Do niektórych
gier rozdają cd-keye i jest dobrze... o co kaman?

Albo zakupiona przez nich licencja multi nie obejmuje, albo mogą wystąpić problemy, gdyż kopia "odmagazynowa" różni się od premierowej/innej wydawniczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 21:02, maaciex napisał:

Czy będą jakieś patche uspraniające prace GTA IV na słabszych komputerach?


Nie raz obiecywano takie patche :P niestety niektórym pomogły, niektórym zaszkodziły. Takie pytanie jest dość trudne :P w przyszłości byćmoże wypuszczą w końcu "coś" co pomoże.

A tak na przyszłość to wypowiedz się na ten temat w głównym wątku gry :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może ktos napisać oczywiscie uzywając spoilera, jaką ocenę dostał shaun white i jakie plusy i minusy..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 22:17, nekromanta7 napisał:

może ktos napisać oczywiscie uzywając spoilera, jaką ocenę dostał shaun white i jakie
plusy i minusy..?


Spoiler

6, plusy: oprawa graficzna, freeride'' owość freeride''u, śnieżki (to chyba jakaś zabawa przy zjeżdżaniu)
minusy: "kariera", brak wrażenia prędkości, sterowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 15:13, necron1501 napisał:

Mnie dobija to że ich gra z coverka Two Worlds PL jest pełna różnych błędów podczas uruchamiania/w
czasie gry a jedynymi osobami które próbują to naprawić na ich stronie są ludzie z oficjalnej
strony Two Worlds... Oni natomiast(ludzie z CDAction) mają to całkowicie w poważaniu
że ich gra nie działa i sprawia mnóstwo problemów...



Sluzymy pomoca - na ile w naszej mocy. Sami patcha optymalizujacego gre nie zrobimy, tak jak ty nie zrobisz nam nowego layouty CDA. To chyba oczywiste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2009 o 10:46, conradzik napisał:

Na forum relic ktoś już napisał "naszą" wersję wydarzeń, tzn. otrzymanie gry od polskiego
dystrybutora, a nie THQ, ale jakoś nikogo to nie przekonało. Patrząc na całą sprawę z
boku, faktycznie wydaje się dziwne, żeby dystrybutor PL miał większą władzę niż producent
(chyba, że ma pilota ;). Mowa o jednym niedoinformowanym pracowniku również wydaje się
dziwna, jeżeli jest on faktycznie tym, za kogo się podaje na forum relic.
Może jakieś niepodważalne dowody, żeby zatkać niedowiarków?

Ale jakie w tym momencie? Sa polskie screeny w recenzji, to chyba jest jakis dowod sensowny, ze gralismy w gre i ze mielismy ja od POLSKIEGO dystrybutora? Coz wiecej potrzeba? Cyrograf? :)

A tam niech se gadaja, sprawa sie wyjasni na szczeblu oficjalnym, pomiedzy dystrybutorem i producentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 08:14, smuggler napisał:

Sa polskie screeny w recenzji, (...)

Dzięki zdięciom w prasie każdy już wie, że dobry grafik z Photoshopem nie takie cuda zrobi. Tej grupy tak prosto nie przekonasz. Potrzebne jest oficjalne sprostowanie. Liczę, że trafi do następnego numeru. Oczywiście wraz z printscrinem z forum gry z przeprosinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 10:00, logray napisał:

Oczywiście wraz z printscrinem z forum gry z przeprosinami.


Eeeee... ale za co mialby byc przeprosiny? Za to, ze redakcja dostala gre od polskiego dystrybutora do recenzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gram sobie w kilka gier i mógłby mi ktoś przypomnieć jakie oceny w CDA dostały następujące gry: Call of Cthulhu, Fable i Jade Empire ? Jestem tak ciekawy tych ocen, że nie daje mi to spokoju. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 10:05, Wojman napisał:

Eeeee... ale za co mialby byc przeprosiny? (...)

Za to, że nazwali CDA złodziejami.
<edit>
Chodzi mi o przeprosiny od Relic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się