kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Kolejny numer sobie odpuszczam ;]. Broken Sword 4 mam, ale mało w niego grałem, przygodówki raczej nie dla mnie :P.

EDIT: Przyszła mi chętka na tę grę, właśnie instaluję ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znowu super gry, ale nic dla mnie :P kurde, ostatnio wkrecil mnie Instinct z coverka, ale to bylo tak dawno temu :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem pełniaków naprawdę niezły numer :D Zobaczymy jak z zawartością pisma, ale i tak kupuje na 100 % jak zwykle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygodowek nie lubie, wiec Broken Sword sobie odpuszcze. Za to chetnie zagram w Rush for Berlin, bo RTSy Stromregion lubie. A czy uruchomie te gre o pociagach to jeszcze zobacze, u mnie za oknem dosc czesto pociagi przejezdzaja, wiec moge sie na nie napatrzec na zywo nie wychodzac z domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety pełne wersje w nadchodzącym numerze zupełnie nie przypadły mi do gustu. Trochę szkoda, ale i tak kupie ten numer dla recki F.E.A.R. 2: Project Origin, i dla jeszcze kilku ciekawych tekstów, które na pewno się w numerze pojawią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś wielkim fanem przygodówek, ale grałem w Broken Sworda 3 i muszę powiedzieć, że to wyjechana przygodówka! Z chęcią zagram w Złamanego kikuta... znaczy się sworda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony tytuły niby nawet ciekawe, ale z drugiej strony jakoś nie specjalnie mnie interesujące... Trainz- może kiedyś się przełamię, ale na razie wystarczą mi dworzec obok domu, RFB - w Codename 1 pograłem, nawet było nieźle, dawała radę, choć nie przepadam za "strategiami zręcznościowymi", BS- szczególnie mnie nie ciągnie do niej, ale jak kupię to pewnie kiedyś od niechcenia zagram, a nuż odżyje dawna symaptia do przygodówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA 03_2009

Ju? za chwileczke, ju? za momencik (bo 18.02.2009) najnowszy „Ekszyn” zacznie sie krecia – w kioskach i salonach sprzeda?y. Jak zawsze zachecam do jego kupna, bo jak zawsze bedzie w co poczytaa i w co pograa (146 stron, DVD9 [8.5 GB], cena 14.99 z3).

Zaczniemy od czytania. Od groma zapowiedzi! Najnowsze wieści o sequelu Call of Juarez, American Army 3, dodatkach do Company of Heroes i Command & Conquer Red Alert 3. Poka?emy co wiemy o sequelo-remake’u Kronik Riddicka, nie polejmy wody o Hydrofobii, opowiemy o tym jak z autentycznej bohaterki II wojny światowej uczynia „Velvet Assassin”. Do tego Allor prosto z siedziby Paradoxu przywióz3 informacje o Majesty 2 i Elven Legacy.

W tematach numeru tako? sporo! Qn’ik zwiedzi3 studio Raven, patrząc i grając w Singularity oraz X-Men Origins: Wolverine (oraz w… ale o tym z uwagi na embargo dopiero za miesiąc :P). Tak, tak, jako jedyny z Polski, z tego co pamietam. Ale i tak przebi3 go Hut, gdy? pojecha3 na event dotyczący Just Cause 2, który... sie nie odby3, bo śnie?yce sparali?owa3y Londyn. W efekcie śmietanka dziennikarzy z ca3ego świata wróci3a z niczym. A nasz cz3owiek i tak dotar3 do Londynu, sie wkreci3 do siedziby, obejrza3 i przywióz3 co trzeba. W efekcie jest to materia3, którym zdaje sie nie dysponuje na świecie nikt inny poza CDA (ew. bardzo nieliczni?). I choaby dla niego warto w CDA zainwestowaa...

Betatesty. A? 4. Klasyczny japonski RPG The Last Remnant, znaaaakomity Dragon Age: Origins, Resident Evil 5 I najnowszy Godfather II. Niestety premier DA I Godfathera sie przesune3y… ale chocia? poczytacie co was czeka.

Kolej na recenzje. Tych nie za wiele ale za to wiekszośa tytu3ów z tej górnej pó3ki i do tego zajmują sporo stron. Taki Saints Row 2 – 7 stron. A tu drugi FEAR, LOTR: Podbój, polska (i spaczowana) werjsa Age of Conan, Art. of Murder, Football Manager Live – jak na postświąteczny zastój, to jest zaskakująco dobrze.

Potem sta3e kąciki (Reedycje, Freeware, Modulator, Odmienne stany grywalności), pare stron o technice motion-capture w grach, Na Luzie. Enki bedzie was namawia3 do archiwizowania swoich materia3ów on-line. Potestujemy Windows 7 (wiecie, ?e linuksowcy uwa?ają go za tak dobry, ?e a? stanowiący dla nich zagro?enie?!), peryferia dla graczy, rozmaity sprzet. W NDSN autor bedzie was przekonywa3, ?e kryzys to szansa dla „starego, dobrego PC”, w Konfiguratorze za to najnowsze zestawy do testów, a na deser 2 strony Magazynu.

A na deser Action Redaction i takie tam. 

Chocia? w sumie na deser to jest Cover. 3 pe3ne gry, wszystkie po polsku. Kolejno: znana I lubiana przygodówka Broken Sword: Anio3 Śmierci, potomek Codename: Panzers, czyli Rush for Berlin, i klasyczny Trainz Classics. Tam?e bonusy, gameplaya, trailery itd. oraz bonus dodatkowy: soundtrack z NecroVisioN. Siedemnaście utworów w formacie mp 3.

Czyli co? 14.99 z3 w garśa i spotykamy sie 18.02.2008. To sie-ma –CDA! (*)


(*) a propos: czytelnicy CDA wylicytowali na allegro przeznaczone na WOSP zestawy CDA na 3ączną kwote 2500 z3. Nie1le!


###############SPIS TREŚCI


Kalejdoskop
Gamewalker
Hit IT – wyniki
Prenumerata
Action Redaction
Action Top
Tipsy


##W PRODUKCJI

Call of Juarez: Wiezy Krwi
Velvet Assassin
The Chronicles Of Riddick: Assault on Dark Athena
America''s Army 3
Hydrophobia
Company of Heroes: Tales of Valor
Command & Conquer Red Alert 3: Uprising
Elven Legacy
Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim

###TEMATY NUMERU

Z wizytą w Raven
Singularity
X-Men Origins: Wolverine

Just Cause 2


###ZA PIEA DWUNASTA

The Last Remnant
Dragon Age: Origins
Resident Evil 5
Godfather II, The


####RECENZJE

Saints Row 2
W3adca Pierścieni: Podbój
F.E.A.R. 2: Project Origin
Age of Conan 2009 PL
Art of Murder: Klątwa Lalkarza
4x4: Hummer
Roogoo
Football Manager Live
AstroVoyager II

#Edycje kolekcjonerskie
Age of Conan 2009 PL

#Kaszanka Zone
Great Battles of Rome

#####O GRACH INACZEJ

Reedycje
Freeware
Modulator
Odmienne stany grywalności
CDA Mobile
Motion Capture


###NIE TYLKO GRAMY

Na Luzie
Temat numeru: Windows 7
Newsy sprzetowe
Wademekum: Archiwizacja online
Konfigurator
Nie daj sie nabraa: Kryzys, czyli szansa dla PC
Magazyn

###Testy sprzetu
Miniaturowe PC-ty (p3yty g3ówne mini-ITX, od Intela i Zotaca)
Klawiatury dla graczy (Logitech G19, Razer Arctosa i Lycosa Mirror SE)
Myszki dla graczy (Ibox Dominator, Icon7 Z500, Logitech G9x)
Telefon Samsung Duos D-980
Zestaw Logitech Cordless Desktop Wave Pro
Smartfony HTC Touch HD i TOuch Pro
Notebook Asus W90VP


###########################COVER DVD


PELNE WERSJE
Broken Sword 4: Anio3 Śmierci PL
Rush for Berlin PL
Trainz Classics PL


BONUS

Action Mag #113
Art of MMO 02/08
Bonus
Esensja #83
FotoSmuggler 03/09
Necrovision – muzyka w mp3
Tawerna RPG #114
Tycoon City: New York PL patch
Watchmen - zwiastun
Wideorelacja z gali Hit IT 2008


GAMEPLAYE

Age of Conan PL
F.E.A.R. 2: Project Origin
NecroVisioN
Saints Row 2
W3adca Pierścieni: Podbój PL


FREEWARE

Big Solitaires 3D
Climbing Clive and the Rolling Rascals
City Racing
Cradle of Rome
Crayon Physics Deluxe
Format Factory
Ten Ton Ninja
Widget Gold
Woolies Adventure


TRAILERY

Batman: Arkham Asylum
Mafia II
Mini Ninjas
The Godfather II
Tom Clancy’s HAWX

20090213095439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 10:00, Damianuss1 napisał:

Już się nie mogę doczekać :D. Okładka beznadziejna. Ten żółty kolor to porażka ; p.


Powiedz to projektantom sportowych wozow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 10:00, Damianuss1 napisał:

Okładka beznadziejna. Ten żółty kolor to porażka ; p.


A kto by tam się przejmował okładką :P Najważniejsze i tak jest to co jest w środku. No ale do rzeczy, coś mi się wydaje, że Qn’ik pogrywał już sobie w nowego Wolfensteina za którego w końcu odpowiedzialne jest studio Raven. Gdy do tego jeszcze dodać to że wczoraj dowiedzieliśmy się iż jego premiera jest przewidziana na wakacje tego roku to staje się to bardzo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupie nowy numer, chetnie pogram w Rus for Berlin. Choc nie jestem fanem przygodowek ( ostatnia w jaka gralem to Ni-bi-ru z cd-action) w BS tez pogram. A trzeci pelniak, no coz jak w kolejce do grania czeka Jade Empire, Far Cry czy saga Fallout to ma male szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo ciekawych artykułów i przynajmniej jeden pełniak (Broken Sword), który mam zamiar przejść od początku do samego końca. Czyli w skrócie - bardzo dobry numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki nie dla mnie ale na szczęście jest parę interesujących mnie tekstów. Szkoda że nie ma dem na płytce może w przyszłym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się