kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2009 o 16:34, Stalker69 napisał:

Zgadłeś! Nawet jak on nie ma LG to ja mam, problem również :P Da się coś z tym zrobić?


Tak. Najlepiej zmienic naped DVD na jakiejs normalnej firmy. :) A na powaznie - to nie bardzo wiem jak sobie poradzic z tym problemem, trzeba na necie poszukac jakis roziwazan. Zreszta zupelnie swiadomie gdy kupowalem kompa i sprzedawca zasugerowal naped firmy LG stwierdzilem, ze wole cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 16:23, Wojman napisał:

> Zaczyna mnie to wkurzac. Płytki z co drugiego CDA w ogóle mi nie działają

Niech zgadne. Na swoim napedzie DVD masz takie literki LG?

Mi tam sie wlasnie Sacred Gold instaluje. :)


Hm, właśnie nie ;) Pokombinuje jeszcze, czytałem że niektórym pomaga instalacja sterowników, ale w moim przypadku to nic nie dało. A pograł bym w CoJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja uległem powszechnym newsom i informacjom o kolejnej dobrej polskiej grze i postanowiłem przekonać się jak jest z tym CoJ i przy okazji przeczytać reckę sequela. Swój pierwszy numer CD-ACTION skończyłem właśnie przeglądać i chciałbym go trochę przyrównać do Clicka!, którego kupowałem prawie przez rok. Wiadomo, ranga nie jest taka sama - pełniaki i teksty z reguły lepsze w CDA, jednak te upadłe pismo było jedynym growym, które czytałem.
No to tak na szybko co zaobserwowałem - jakość tych tekstów, które zdążyłem przeczytać była porządna, wszelakim recenzowanym grom wystawione oceny i konkretne plusy i minusy. To mi się podoba. Ciężko trochę nowemu czytelnikowi zorientować się, ocb w niektórych działach, ale jakoś idzie sobie poradzić. Co jeszcze...może z minusów, podobnie jak w Clicku! większość podpisów do obrazków zupełnie nie śmieszy - żarty na siłę, ale wiadomo - jednego śmieszy to, drugiego tamto. Ilość reklam - myślę, że nie jest źle, w końcu z czegoś utrzymać się muszą, a w tych 130 stronach nie jest ich tak wiele, aby narzekać. To chyba tyle, redakcja kładzie duży nacisk na testy sprzętu, to również na plus dla mnie.
Po przeczytaniu całego pisma powinienem dać znać jeszcze o sobie :)
...a na razie zabieram się za instalację CoJ ;)

edyta: napęd również LG, płytka śmiga jak talala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre, dobre. Takie katorgi i dalej działa. Takie mocne telefony można tylko spotkać w centralkach GSM od systemów alarmowych, automatów etc. To mi przypomniało jeden tekst; kiedyś przy okazji kwietniowego numery był materiał o redakcji. Szczególnie zapamiętałem fragment jak był chyba jakiś dystrybutor albo przedstawiciel i powiedział kiedy zobaczył jak sprzętowcy testują (a był to bodajże joystick albo kierownica) że testu w fabryce nie umywały się do tych które robili w redakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 17:27, tofikt25 napisał:

Nie mam napędu LG. A płyta odpaliła.. po 18 minutach czekania


Ale jak miałeś, że komp ciągle pracował nad tą płytką, czy jakoś inaczej to przyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 17:18, Ancient_Lord napisał:

Siemka - mógłby ktoś tylko powiedzieć co dostały Simsy 3 i nowy dodatek do NWN2?


Simsy 3

Spoiler

8+

a NWN2 wrota zachodu
Spoiler

7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wiadomość na odwrocie pudełka to nic szczególnego. Liczyłem że to będzie coś bardziej szczególnego. No ale nomen omen warto będzie to mieć.

Spoiler

W końcu gra bez powodu nie dostała 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w tym Sacred można jakoś zmienić rozdzielczość? bo standardowo gra wygląda strasznie szpetnie a w opcjach nie ma rozdzielczości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zaobserwowaliście może problem z tuszem?

Czytam sobie artykuł "Burza w branży", potarłem niechcący palcem literki i jakaś plama wyskoczyła. Myślę sobie że naniosłem cośtam, próbuję zetrzeć, a tu litery się ścierają o.O

Obstawiam świeżą partię/jakieś eksperymenty z tuszem/mój pech =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, ale masz problem...drobne plamki ;) Ja mam znacznie większy - polecam zajrzenie do pomocy technicznej.
Żeby nie spamić, u mnie wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulala, dzisiaj wyszło normalnie CDA i co? W skrzynce lezał moj egzemplarz z prenumeraty także;) lepiej niż miesiąc temu gdy CDA doszło na piątek;) Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 18:38, Ostrowiak napisał:

Hmm, plamki... Pozbawiłem się tak bezmyślnie czytelności całego akapitu! ^^

Ua, o tym nie pomyślałem, to zdecydowanie głębszy problem...Jedynym wyjściem będzie samotna wędrówka do kiosku w celu wymiany lub od razu uderzenie do Bauera.
PS. Tylko przygotuj mocne argumenty...te mogą nie wystarczyć.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDA pamiętam często takie numery ze ścieraniem się druku miałem. Praktycznie w prawie każdym numerze wystarczy mocniej potrzeć text i już jest zamazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 18:29, Ostrowiak napisał:

Czytam sobie artykuł "Burza w branży", potarłem niechcący palcem literki i jakaś plama
wyskoczyła. Myślę sobie że naniosłem cośtam, próbuję zetrzeć, a tu litery się ścierają
o.O


To nic nowego. To jest właśnie efekt zmiany papieru pisma na gorszy w stosunku do tego który był kiedyś (obniżka ceny daje się we znaki). Pisałem o tym już tutaj wielokrotnie. Latem jak będą upały to chyba będzie trzeba zakładać rękawiczki żeby cały tusz sie nie rozmazał. Właśnie głównie z tego powodu CDA kupuje już tylko od święta. Jak będzie taki papier jak dawanie to być może się to zmieni, wcześniej na pewno nie będę płacił co miesiąc 15zł za takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się