kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Troszkę się zawiodłem na zapowiedzi Moder Warfare 2, ale numer ogólnie fajny, może zainstaluje CoJ jak będę się nudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do CoJ mam mieszane uczucia. Etapy z pastorem świetne(tryb koncentracji,szybkiego strzelania,pojedynek itd.) Ale z Billym nudnawe. Na razie jestem w trakcie 4 etapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 18:29, Ostrowiak napisał:

Też zaobserwowaliście może problem z tuszem?

To nie problem z tuszem, tylko ze zbyt dużą hmmm... wilgotnością (?) palców :-)

Dnia 09.06.2009 o 18:29, Ostrowiak napisał:

Czytam sobie artykuł "Burza w branży", potarłem niechcący palcem literki i jakaś plama
wyskoczyła. Myślę sobie że naniosłem cośtam, próbuję zetrzeć, a tu litery się ścierają

Spoko. Ja tak mam już od ponad roku (odkąd kupuję CDA). Zawsze, gdy brat dorwał się do CDA to zostawiał właśnie takie plamy - w końcu go opierd...... i już nie ma takich plamek. Podejrzewam, że miałeś choć troszkę wilgotne palce (spociły Ci się podczas czytania :-)))). Tusz raczej się nie zmienił. Po prostu do czytania CDA "trza" mieć idealne suche palce i nie można nimi "jeździć" po literkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie, ale powołując się na post dave''a to też troszkę wina papieru. Pozostaje pytanko, czemu został wymieniony na gorszy? Czyżby cięcie kosztów? A może się skończył? Pytanko równie dobrze do Smugglera ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 20:42, Growin napisał:

To nie problem z tuszem, tylko ze zbyt dużą hmmm... wilgotnością (?) palców :-)


To papier jest kiepski i tyle. Dawniej tego problemu nie było i moje stare CDA (np.z 2003) wyglądają lepiej niż te z 2008, mimo iż te pierwsze miałem więcej razy w rękach. Sam napisałeś, że CDA kupujesz od nieco ponad roku, więc pewnie nie masz pojęcia jak to było kiedyś. Dla mnie wydawanie 15zł na pismo które rozmywa się w rekach podczas normalnego czytania to wywalanie pieniędzy w błoto i już lepiej poczytać recenzje/zapowiedzi w necie, no chyba że ktoś kupuje dla pełnej wersji (u mnie czasem się zdarza).

Ostrowiak --->

>Pozostaje pytanko, czemu został wymieniony na gorszy? Czyżby cięcie kosztów?

To wszystko się zaczeło jak cena pisma z 18.50 spadła na 15zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Drodzy Państwo kolejna batalia o papier w CDA trwa..."
ile wy razy możecie o papierze rozmawiać !? Ciągle papier zły, papier gorszy, papier do dupy już się nawet nie nadaje.....


a takie pyt. do Smugglera :
Czy w nast. numerze będą recenzje Prototype i Batman''a AA ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do numeru to poprzeglądałem i całkiem niezły a co do Coverka nic nie instalowałem tylko rozpakowałem sobie te kawałki zespołu Cormaca i musze powiedzieć że nawet niezłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wczoraj byłem strasznie napalony na nowe CoJ. Nastawiałem się nawet na kolekcjonerskie wydanie. Dzisiaj po przeczytaniu recenzji zwyczajnie "płomień zgasł". Nawet mimo oceny : |.

Ehh i znowu będę czytał jeden numer przez tydzień : ). Najlepsze kąski zawsze na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer ciekawy, prawie jak zawsze. Jest o MMO, co mnie cieszy, ale i pare innych ciekawych tekstów. Zdecydowanie lepszy numer niż poprzedni, którego nawet nie dokończyłem czytać, z powodu wielu spraw...
Ale ten pochłonę w całości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 18:51, dave03 napisał:

> Czytam sobie artykuł "Burza w branży", potarłem niechcący palcem literki i jakaś
plama
> wyskoczyła. Myślę sobie że naniosłem cośtam, próbuję zetrzeć, a tu litery się ścierają

> o.O

To nic nowego. To jest właśnie efekt zmiany papieru pisma na gorszy w stosunku do tego
który był kiedyś (obniżka ceny daje się we znaki).


>>>I bzdura, papier taki sam jak przed kryzysem, a scieranie sie druku jest neistety konsewkencja stosowania kredowego papieru. Jakby papier sie pogorszyl toby NIE bylo scierania. Sorki ale tu akurat mowisz o rzeczach, na ktorych sie w ogole nie znasz.

Dnia 09.06.2009 o 18:51, dave03 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale lol! Kupiłem dzisiaj Cd-Action, a przed chwila dostałem maila, ze prenumerata jest od tego numeru i dzisiaj mi wysłali ten numer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 16:11, Harrolfo napisał:

Ale lol! Kupiłem dzisiaj Cd-Action, a przed chwila dostałem maila, ze prenumerata jest
od tego numeru i dzisiaj mi wysłali ten numer...


Nie tylko ty... To kumplowi odsprzedam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 17:37, NdysH napisał:

Nie tylko ty... To kumplowi odsprzedam :P

Hehe, dobry pomysł. A zresztą...nawet jak nie sprzedam, to będzie jeden zapasowy numer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 17:37, NdysH napisał:

> Ale lol! Kupiłem dzisiaj Cd-Action, a przed chwila dostałem maila, ze prenumerata
jest
> od tego numeru i dzisiaj mi wysłali ten numer...

Nie tylko ty... To kumplowi odsprzedam :P


Dokładnie, przed chwilą dostałem e-maila z informacją, że wysłali mi najnowszy numer (mimo, że mam go już od wczoraj) ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 13:03, smuggler napisał:

Jakby papier sie pogorszyl toby NIE
bylo scierania. Sorki ale tu akurat mowisz o rzeczach, na ktorych sie w ogole nie znasz.

Chyba każdy kto chce zobaczy różnice między tym jaki był kiedyś a tym jaki jest teraz. A tak się składa, że kiedyś Ty sam pisałeś iż czasami jest inny papier, bo ten który chcecie dają np. do ulotek (czyli z tego co widzę chyba co miesiąc tak jest, dziwne). Jak widać powoli się już zaczynasz w tym wszystkim gubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się