kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2009 o 22:55, SegaPL napisał:

Chetnie zrobie, ale jak? Nie mam Word


Zamiast z Internet Explorer zacznij korzystać np. z Firefoxa, on wyłapie Ci większość błędów, choć rzecz jasna czasami coś przepuści. W każdym bądź razie na pewno będzie o wiele lepiej niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 22:55, SegaPL napisał:

Chetnie zrobie, ale jak? Nie mam Word

To sobie ściągnij przeglądarkę która sprawdza pisownie np. Firefox 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może czepiam się szczegółów ale przeglądając aktualny numer CDA rzucił mi się w oczy jeden zwrot, do którego nie za bardzo wiem jako podejść. Chodzi o "serial... ujarany własną świeżością" w zapowiedzi Stargate Worlds. Mam nadzieję, że nastrój radosnego słowotwórstwa i językowej rozwiązłości nie udzieli się reszcie redakcji. Lubie niestandardowe porównania i niesztampowe teksty ale wolę gdy są napisane przy użyciu słów istniejących w języku polskim, a nie młodzieżowej nowomowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadali, że mają coś niesamowitego i muszą poczekać aż minie jakiś termin, w gazecie też zalecali wejść dziś na ich stronę. Wg mnie chodzi o jedną i tą samą rzecz - czyżby o klucze do Battlefielda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Lubie niestandardowe porównania

Dnia 12.06.2009 o 13:01, scooby01 napisał:

i niesztampowe teksty ale wolę gdy są napisane przy użyciu słów istniejących w języku
polskim, a nie młodzieżowej nowomowy.

Jedno drugiego przecież nie wyklucza...
EDIT: A słówka "zajebisty" to pewnie nie czepiasz się tylko dlatego że znajduje się w słowniku PWN ? A przecież ono też często pojawia się w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 23:25, dave03 napisał:

> Chetnie zrobie, ale jak? Nie mam Word

Zamiast z Internet Explorer zacznij korzystać np. z Firefoxa, on wyłapie Ci większość
błędów, choć rzecz jasna czasami coś przepuści. W każdym bądź razie na pewno będzie o
wiele lepiej niż teraz.


On jest z niemiec z tego co pamiętam i mu FF3 będzie wszystko podkreślać chyba że sciagnie polską wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 14:39, kedzior141 napisał:

> Mam takie pytanie. Ma ktoś nieużywany kod z CD-A na Minipeta do Guild Wars?

W którym to numerze było? Mogę ci dac.

Numer Specjalny 1/2007. Byłbym bardzo wdzięczny. Mój nr gg: 4459501.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 14:46, sevrond napisał:

On jest z niemiec z tego co pamiętam i mu FF3 będzie wszystko podkreślać chyba że sciagnie
polską wersje


Sorry, im from Deutschland xD

20090612151355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 15:14, KubooPL napisał:

> W którym to numerze było? Mogę ci dac.
Numer Specjalny 1/2007. Byłbym bardzo wdzięczny. Mój nr gg: 4459501.


Eh, przykro mi, ale kod był na opakowaniu covera, a ten mi gdzieś wcięło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowy czerwcowy numer ,czyli nie najgorszy. A z fulli najbardziej mnie cieszy Call of Juarez ( nie kupowałem nigdy Clicka) ,chodź Sacred też niczego sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 23:41, dave03 napisał:

> Jakby papier sie pogorszyl toby NIE
> bylo scierania. Sorki ale tu akurat mowisz o rzeczach, na ktorych sie w ogole nie
znasz.
>
Chyba każdy kto chce zobaczy różnice między tym jaki był kiedyś a tym jaki jest teraz.
A tak się składa, że kiedyś Ty sam pisałeś iż czasami jest inny papier, bo ten który
chcecie dają np. do ulotek (czyli z tego co widzę chyba co miesiąc tak jest, dziwne).
Jak widać powoli się już zaczynasz w tym wszystkim gubić.


Kiedys ale dawno temu. Papier "scieralny" jest od daaaawna. :) "papie ktory chemy daja do ulotek?" oj chyba se jakies "moje cytaty" sam wymyslasz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

CDA skończyło się na 2007 roku, teraz to gorszy s***t niż Play... mam kilka powodów by
tak wnioskować:
1. Można zauważyć, że Call of juarez kiedys dodało click, więc śmieszne jest dodawanie
tej samej gry za 15 złoty, mnóstwo było takich przypadków; min. 5x tycoon.


>>>Konkurencja albo pada albo daje to samo, co wczesniej juz dali. My czasem dajemy gry z innych pism, jesli sa dobre i mimo wszystko niezbyt "zajechane". Bo czemu nie?

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

2. Zaczyna sie era internetu, już nikt nie chce czytać badziewnych recenzji ludzi- marudów
z CDA, którym wszystko w Polsce (i na świecie) przeszkadza, co można wywnioskować po
"felietonach".


>>>Nikt do czytania CDA nie zmuszal ani kiedys, ani teraz. W czym problem? No i "zamknijcie kina, jest era telewizji".

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

3. Cena w stosunku do jakości, porównajcie sobie grubość CDA z 2007 roku grudzień z najnowszym...
A ilość reklam taka sama:/


>>>Ilosc reklam spadla i dlatego ubylo stron, na ktorych owe reklamy byly. Stron redakcyjnych jest nawet wiecej niz w 2007. Przypominam tez, ze kiedys CDA koszotwalo 18,99 zl majac 16 stron wiecej niz teraz.

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

4. Ludzie którzy w nim pracują mnie poprostu dobijają, są żenujący, pracują bo muszą,
jakby nie mieli innego wyboru, nie bawi ich to. Piszą recenzję na "odwal się" i co zauważyłem,
robią cały czas beznadziejne konkursy typu: Jaki kolor ma czerwony maluch...


>>>Ble, ble ble. To sa twoje SUBIEKTYWNE opinie, zreszta patrz pkt. 2

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

5. i cała reszta.


>>>Teraz mnie przekonales, tego nie da sie odeprzec.

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

Byłem waszym ogromnym fanem od 2001 roku do począt,u 2008, ale zrobiliście z tego czasopisma
chłam.


>>> No to pasujemy do ciebie idealnie :D

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

Pozdrawiam i mam nadzieję, że chociaż trochę zastanowicie się nad tym, że zrobiliście
z ferrari fiata 126p.


>>>O tak, szczegolnie punkt 5 dal nam do myslenia jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 17:13, Bithda napisał:

[O boże co on napisał], przepraszam za mojego brata z całego serca! Będą musiał się wylogowywać
za każdym razem bo ten... cwaniak wchodzi na moje konto. Jeszcze raz przepraszam i już
sie to nie powtórzy.
Pozdrawiam.



Ty ch...!. ops, sorku, to moj zly-brat blizniak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2009 o 21:24, Lord-Tyrranoos napisał:

> Ty ch...!. ops, sorku, to moj zly-brat blizniak :D

Błyskotliwy - jak zawsze ;)).



bez przesady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 16:43, Mikex napisał:

Byłby ktoś na tyle miły i mógłby mi powiedzieć jaką ocenę dostał najnowszy CoJ? Z góry
dziękuje;))

Spoiler

Gra otrzymała "tylko" ocenę 8 - lecz z zastrzeżeniami, że gdyby nie zmarnowany potencjał multi-playera ocena byłaby może wyższa o 1 oczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się