kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

W końcu dorwałem najnowszy numer, pierwsze co rzuca się w oczy, to dodanie wszędzie gdzie się tylko da rubryki z ocenami. Z jednej strony jest to fajna zmiana, ale pewnie nie raz będzie mnie to drażnić, a już na pewno w dziale Magazyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 12:31, Gumisiek2 napisał:

Spróbuj multi, bo od kilku tygodni nie ma z kim grać, a zacny jest ^^

Multi w CoJ to nic specjalnego. Do takiego CoD się nie umywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 12:31, Gumisiek2 napisał:

Spróbuj multi, bo od kilku tygodni nie ma z kim grać, a zacny jest ^^


moze kiedys;) Gra mi o tyle nie pasuje ze ma wiekową grafikę a ja jestem przyzwyczajony do fajerwerkow graficznych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MultiPlayer takiego CoD to ja nie grałem, tylko w czwórkę, ale niedługo. Pewnie moja fascynacja trybem wieloosobowym CoJ-a wynika z tego, że nie miałem okazji pograć w CoD4 MP, L4D, TF2, tylko w Q3A jeszcze gram. Ale tak zostanie.

@Citkowsky - CoJ ma dla mnie świetną grafę, ale to wynik tej fascynacji :P Tak czy siak w 2006 roku była to jedna z najładniejszych gier, teraz też wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA skończyło się na 2007 roku, teraz to gorszy s***t niż Play... mam kilka powodów by tak wnioskować:
1. Można zauważyć, że Call of juarez kiedys dodało click, więc śmieszne jest dodawanie tej samej gry za 15 złoty, mnóstwo było takich przypadków; min. 5x tycoon.
2. Zaczyna sie era internetu, już nikt nie chce czytać badziewnych recenzji ludzi- marudów z CDA, którym wszystko w Polsce (i na świecie) przeszkadza, co można wywnioskować po "felietonach".
3. Cena w stosunku do jakości, porównajcie sobie grubość CDA z 2007 roku grudzień z najnowszym... A ilość reklam taka sama:/
4. Ludzie którzy w nim pracują mnie poprostu dobijają, są żenujący, pracują bo muszą, jakby nie mieli innego wyboru, nie bawi ich to. Piszą recenzję na "odwal się" i co zauważyłem, robią cały czas beznadziejne konkursy typu: Jaki kolor ma czerwony maluch...
5. i cała reszta.
Byłem waszym ogromnym fanem od 2001 roku do począt,u 2008, ale zrobiliście z tego czasopisma chłam.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że chociaż trochę zastanowicie się nad tym, że zrobiliście z ferrari fiata 126p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

CDA skończyło się na 2007 roku, teraz to gorszy s***t niż Play... mam kilka powodów by
tak wnioskować:
1. Można zauważyć, że Call of juarez kiedys dodało click, więc śmieszne jest dodawanie
tej samej gry za 15 złoty, mnóstwo było takich przypadków; min. 5x tycoon.

Dodawanie TEJ SAMEJ GRY? A była kiedykolwiek wcześniej w CDA? Jeżeli nawet była, dodanie jej dla odświeżenia pamięci graczy przed częścią drugą to fajna sprawa, nie każdy musiał w pierwszego CoJ'a zagrać.

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

2. Zaczyna sie era internetu, już nikt nie chce czytać badziewnych recenzji ludzi- marudów
z CDA, którym wszystko w Polsce (i na świecie) przeszkadza, co można wywnioskować po
"felietonach".

Era internetu, świetnie. Poszukaj recenzji i felietonów ludzi-marudów w necie.

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

3. Cena w stosunku do jakości, porównajcie sobie grubość CDA z 2007 roku grudzień z najnowszym...
A ilość reklam taka sama:/

Dane z... kapelusza.

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

4. Ludzie którzy w nim pracują mnie poprostu dobijają, są żenujący, pracują bo muszą,
jakby nie mieli innego wyboru, nie bawi ich to. Piszą recenzję na "odwal się" i co zauważyłem,
robią cały czas beznadziejne konkursy typu: Jaki kolor ma czerwony maluch...

Skoro od lat robią co robią, to nikt ich tam na siłę nie trzyma, nie sądzisz? Powiem nawet inaczej... Wydaje mi się, że (szok!) podoba im się to i cenią swoją pracę! A przy reckach każdy ma gorszy dzień.

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

Byłem waszym ogromnym fanem od 2001 roku do począt,u 2008, ale zrobiliście z tego czasopisma
chłam.

A może zwyczajnie przez te 8 lat... Straciłeś zainteresowanie? Nie widzę powodu do rzucania błotem.

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

Pozdrawiam i mam nadzieję, że chociaż trochę zastanowicie się nad tym, że zrobiliście
z ferrari fiata 126p.

Sztuką jest zrobić z ferrari malucha. Samo wyklepanie blachy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 16:15, Ostrowiak napisał:

Dodawanie TEJ SAMEJ GRY? A była kiedykolwiek wcześniej w CDA?


CoJ byla w pelnej wersji wczesniej w Clicku numer 09/2008. Na poczatku sam tez narzekalem, ze kotlet z Clicka laduje w CDA, ale gdy dostalem nowy numer to pomyslalem, ze jednak fajnie sie stalo, ze w czasopismie jest recenzja drugiej czesci, a na plytce w pelnej wersji jest pierwsza.

Dnia 11.06.2009 o 16:15, Ostrowiak napisał:

Dane z... kapelusza.


Nie mial sie do czego przyczepic, wiec sprobowal cos na sile powiedziec. A trafil kula w plot. Tak sie akurat sklada, ze w najnowszym CDA reklam jest bardzo niewiele. Ale sprawdzic tego sie nie chcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 16:21, Wojman napisał:

CoJ byla w pelnej wersji wczesniej w Clicku numer 09/2008. Na poczatku sam tez narzekalem,
ze kotlet z Clicka laduje w CDA, ale gdy dostalem nowy numer to pomyslalem, ze jednak
fajnie sie stalo, ze w czasopismie jest recenzja drugiej czesci, a na plytce w pelnej
wersji jest pierwsza.


Wiadomo że jeden wydawca i część redakcji odpowiada za Clicka! i CDA, ale akurat narzekanie na to po prostu jest głupie. To jakby skarżyć się że i w Play i KŚG był kiedyś Ace Ventura... >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoJ to dobra grą więc co z tego że była już wcześniej. A może akurat Clicka mało kto kupuje więc jakby się w CDA nie ukazało pewnie by nie zagrał, jak ja. Mało ot filmów w tv powtarzają na różnych kanałach? Takie Heldorado czy Sacred jeszcze z rok półtora temu spokojnie by mogły na coverze jako pełniak nr. 1. Eh za dobrze wam ludzie, wymaganie niewspółmiernie urosły :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

CDA skończyło się na 2007 roku, teraz to gorszy s***t niż Play... mam kilka powodów by
tak wnioskować:

Nie jestem fanem tego czasopisma i kupuję teraz, bo Clicka ni ma, ale stanę w jego obronie ;D.

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

1. Można zauważyć, że Call of juarez kiedys dodało click, więc śmieszne jest dodawanie
tej samej gry za 15 złoty, mnóstwo było takich przypadków; min. 5x tycoon.

Hmmm... Jeżeli ktoś jakaś gazeta dla kobiet daje gratis film Lejdis, to druga już nie może go dać? Te 5 tycoonów - jak dla mnie beznadzieja, ale siostra sobie pograła.

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

2. Zaczyna sie era internetu, już nikt nie chce czytać badziewnych recenzji ludzi- marudów
z CDA, którym wszystko w Polsce (i na świecie) przeszkadza, co można wywnioskować po
"felietonach".

Gdyby redaktorzy pisali felietony o samych fajnych aspektach życia w naszym kraju, to uważałbyś ich za redaktorów-głupich optymistów? Tego typu felietony są ciekawsze, redaktorzy dzielą się tym, co akurat im przeszkadza. Poziom recenzji jest badziewny? Czytaj CyberMychę. Zresztą nikt nie zmusza cię do kupowania tego czasopisma i zawsze możesz zagościć w "erze internetu".

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

3. Cena w stosunku do jakości, porównajcie sobie grubość CDA z 2007 roku grudzień z najnowszym...
A ilość reklam taka sama:/

Porównaj sobie ilość gier, jakie ukazały się w grudniu 2007 roku z ilością gier z maja 2009. A ilość reklam bez zmian - wolałbyś więcej?

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

4. Ludzie którzy w nim pracują mnie poprostu dobijają, są żenujący, pracują bo muszą,
jakby nie mieli innego wyboru, nie bawi ich to. Piszą recenzję na "odwal się" i co zauważyłem,
robią cały czas beznadziejne konkursy typu: Jaki kolor ma czerwony maluch...

Gdyby zadali w konkursie pytanie: "Jaka jest ulubiona potrawa Molyneuxa", wziąłbyś udział cwaniaku? Poza tym skąd wiesz, że ich nie bawi? Telepatia?

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

5. i cała reszta.

Kupuj Naj - tańsza, lepsza cena-jakość, a redaktorzy nie dobijają cię każdym tekstem.

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

Byłem waszym ogromnym fanem od 2001 roku do począt,u 2008, ale zrobiliście z tego czasopisma
chłam.

Opinia fana.

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

Pozdrawiam i mam nadzieję, że chociaż trochę zastanowicie się nad tym, że zrobiliście
z ferrari fiata 126p.

Szkoda, że nie można w drugą stronę - z fiata zrobić Ferrari... Lśniąco czerwone... Echh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

CDA skończyło się na 2007 roku, teraz to gorszy s***t niż Play... mam kilka powodów by
tak wnioskować:
1. Można zauważyć, że Call of juarez kiedys dodało click, więc śmieszne jest dodawanie
tej samej gry za 15 złoty, mnóstwo było takich przypadków; min. 5x tycoon.

To co jeśli np. CDA dało Sacred-Złotą Edycje to dajmy na to Play już nie może ?? Zastanów się zanim coś napiszesz...

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

2. Zaczyna sie era internetu, już nikt nie chce czytać badziewnych recenzji ludzi- marudów
z CDA, którym wszystko w Polsce (i na świecie) przeszkadza, co można wywnioskować po
"felietonach".

Dobra lepiej pisać o tym co złe i dobre naprzemian niż tym co jest dobre itd. bo byś ich uważał za wiecznych optymistów. A i jeśli oni piszą badziewne recki to ja mam na imie Beata...

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

3. Cena w stosunku do jakości, porównajcie sobie grubość CDA z 2007 roku grudzień z najnowszym...
A ilość reklam taka sama:/

Wolał byś aby było ich więcej ? Pismo musi mieć jakiś sponsoring...

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

4. Ludzie którzy w nim pracują mnie poprostu dobijają, są żenujący, pracują bo muszą,
jakby nie mieli innego wyboru, nie bawi ich to. Piszą recenzję na "odwal się" i co zauważyłem,
robią cały czas beznadziejne konkursy typu: Jaki kolor ma czerwony maluch...

To co lepiej aby walneli pytanie typu: "Jaki był pierwszy samochód Billa Gatesa ?"

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

5. i cała reszta.

Tzn. ?

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

Byłem waszym ogromnym fanem od 2001 roku do począt,u 2008, ale zrobiliście z tego czasopisma
chłam.

Jeśli to pismo to chłam to poczytaj sobie cybermyche...

Dnia 11.06.2009 o 15:50, Bithda napisał:

Pozdrawiam i mam nadzieję, że chociaż trochę zastanowicie się nad tym, że zrobiliście
z ferrari fiata 126p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[O boże co on napisał], przepraszam za mojego brata z całego serca! Będą musiał się wylogowywać za każdym razem bo ten... cwaniak wchodzi na moje konto. Jeszcze raz przepraszam i już sie to nie powtórzy.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja dostane moj egzemplarz duzo pozniej niz wy, chcialem zaptyacz, czy moglby my ktos powiedziecz, co stoji stylu na opakowaniu od DVD? Mialo tam cos byc co nam sie spodoba. Tak samo ocene gry Hidden Target.

Dzienkuje bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 20:34, SegaPL napisał:

Niestety ja dostane moj egzemplarz duzo pozniej niz wy, chcialem zaptyacz, czy moglby
my ktos powiedziecz, co stoji stylu na opakowaniu od DVD? Mialo tam cos byc co nam sie
spodoba. Tak samo ocene gry Hidden Target.

Dzienkuje bardzo!


Informacja o polskiej premierze przygodówki Ceville, właśnie na coverze CDA. Hidden Target dostała

Spoiler

3+, bardzo zbliżyła się do miana kaszanki

.

PS. Przepuść sobie swój post przez Worda >.< Rozumiem trudności z polskim, ale błędy można się starać wyłapywać (choć i tak jest nieźle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 20:37, Ostrowiak napisał:

PS. Przepuść sobie swój post przez Worda >.< Rozumiem trudności z polskim, ale
błędy można się starać wyłapywać (choć i tak jest nieźle).



Chetnie zrobie, ale jak? Nie mam Word

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się