kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

W sumie kupiłbym, bo ciekawe artykuły...

Ale pełniaki niestety nie dla mnie ;/ Call of Juarez dostałem na mikołajki klasowe, a Sacreda kilka dni temu na urodziny. I w sumie to lepiej, bo fajnie na półce wygląda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 10:48, Czempion9 napisał:

Wiecie ile może zajmować GB Sacred w nowym cd-action ?


Na dysku? Przez mgłę sobie przypominam, że około 2-3GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły numer będzie szkoda mi tylko tego CoJ- a bo mam go już z Clicka... jak przeczytałem, że pierwszym pełniakiem jest Helldorado, drugim Sacred gold to myślałem, że ten trzeci to będzie jakieś cudo, a tu taka " niespodzianka"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, byłem fanem Clicka, ale wszyscy wiedzą jak Click skończył, gazeta ogólnie mówiąc ciekawa, tylko ta cena...
Ale cóż, nie lubię czytać na komputerze, bo niewygodnie, więc kupię to CDA, i chyba następne bo tam E3...

E:O nie, mój znienawidzony status na forum;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ale redakcja CDA trafiła z tymi tematami numeru:
#TEMATY NUMERU

Borderlands
gra obowiązkowa
Modern Warfare 2
również gra obowiązkowa
Call of Juarez: Więzy Krwi
Tak samo - już nawet EK zamówiona

Nie mogli lepiej wybrać - 3 gry na które najbardziej czekam (jeszcze tylko żeby było D2:Ego Draconis to bym był wniebowzięty) doczekały się tematów numeru w tym samym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż trzeba przyznać że gry w tym miesiącu świetne. Część narzeka że CoJ był już w Clicku ale że nie mam tego numer to mi nie przeszkadza. A i sacredem nie pogardzę.

P.S. A tak poza tym ostatnio kupowałem CDA tylko dlatego że dawało sporo przygodówek(całkiem fajnych) Stanowią fajną odskocznie od RPG i strategii. A więc CDA dawajcie jak najwięcej dobrych przygodówek.(tak wiem że większość ludzi może nie lubić tego gatunku ale ja lubię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 22:29, Growin napisał:

Ale redakcja CDA trafiła z tymi tematami numeru:
#TEMATY NUMERU

Borderlands
gra obowiązkowa
Modern Warfare 2
również gra obowiązkowa


Ja tam wole jak jest temat numeru na temat jednej gry, nie dwóch czy trzech. Wyjdzie może coś po 3 strony na tytuł w tym jakiś art na całą stronę (było tak choćby z Wolfensteinem), jakieś ramki w których się pisze nie na temat (znowu Wolf się kłania) i czystego tekstu na temat opisywanej gry wychodzi niewiele.
Widzę że w numerze też ma być wywiad z szefem CDP. W takim razie jestem bardzo ciekaw czy została w nim poruszona sprawa słynnej wPLNomanii i tych obiecanych cotygodniowych nowych tytułów w ofercie. Na ich jakość już nie będę narzekał, bo ta w ostatnim czasie się poprawiła. Redakcja o problemie już od dawna wie więc zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zainstalowałem Tunguskę i dziwią mnie niskie oceny gry (66%), to chyba jedyna przygodówka która nie ma absurdalnych zagadek, nie ma typowej cechy dla tego gatunku czyli "używanie wszystkich przedmiotów na wszystkich przedmiotach" (wtedy LPM w kursorze zabarwia się na zielono) a czytanie solucji (przy zacieciu się na zagadce) nie powoduje zdziwienia [ tłum. "Żee coo?!" (pl.) WTF?! (ang.)]
Sacred mam ale nie dałem zwyczajnie rady (zanudzał mnie a taki Frater już nie). I jak ktoś wspomniał - dużo h''n''s a mało cRPG. I FPP.
CoJ wiadomo, z Clicka, podobno wersja konsolowa dużo lepsza (a pochwał dla PCtowej wersji nie brakuje).

Niech zgadnę, w Kaszance wylądował Zeno Clash? Tak się zasugerowałem kolejnością gier w spisie, taka moja dywagacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2009 o 22:22, SpecShadow napisał:

Dopiero teraz zainstalowałem Tunguskę i dziwią mnie niskie oceny gry (66%)

Mnie to wcale nie dziwi. Nie od dziś wiadomo, że oceny w przypadku przygodówek bywają zaniżane (chociaż akurat w przypadku CDA ostatnio jest zupełnie odwrotnie i to nie tylko moje spostrzeżenie). Nie jest to jakaś zła wola recenzentów czy coś, po prostu zagorzali fani przygodówek to chyba najmniej liczna społeczność wśród graczy, a to może doprowadzić do różnych dziwnych i skrajnych sytuacji, takich jak po dłuższym okresie posuch nadmierne zachwycanie się każdym jednym tytułem (tak jak IMO EGM), albo za recenzowanie gier weźmie się ktoś kto fanem przygodówek było z 5-10 lat temu itd. itp. Przynajmniej takie jest moje zdanie na temat zbyt niskich ocen dla niektórych przygodówek. ;)

Dnia 07.06.2009 o 22:22, SpecShadow napisał:

a czytanie solucji (przy zacieciu się na zagadce) nie powoduje zdziwienia [ tłum. "Żee coo?!" (pl.) WTF?! (ang.)]

Przypomniały mi się stare dobre czasy i bezcenne chwile spędzone z serią Monkey Island, Mystami, Atlantis-ami, Neverhoodem i jeszcze paroma innymi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 13:29, Pile napisał:

Ja kupię na pewno. A za jakiś tydzień zamawiam prenumeratę :D I CDA i PSX Extreme ;]



Nie polecam prenumeraty. Miałem rok i pismo przychodziło do mnie zawsze po terminie( a nie mieszkam wcale na jakimś zadupiu) i do tego pogniecione, tudzież podarte. Ale to wina poczty nie redakcji. Jedyny plus to tańsza cena pisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się