kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2006 o 14:38, Skywalker560 napisał:

Ja sobie wprawdzie nic naprawdę wielkiego nie przypominam,ale oceny GTA 3 i Vice City - wg
mnie są zbyt wysokie.Dla mnie GTA3 - 6/10,Vice City - 8/10.Ja wiem,Vice City było nawet,nawet,ale
żeby tak się nią niezdrowo podniecać i 10/10?Trochę przesadzili...

O ile wiem,wiekszość prasy komputerowej dawało tym grom tak wysokie oceny... więc nie jest to jakieś widzimisię CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 15:45, Darkstar181 napisał:


> Ja sobie wprawdzie nic naprawdę wielkiego nie przypominam,ale oceny GTA 3 i Vice City
- wg
> mnie są zbyt wysokie.Dla mnie GTA3 - 6/10,Vice City - 8/10.Ja wiem,Vice City było nawet,nawet,ale

> żeby tak się nią niezdrowo podniecać i 10/10?Trochę przesadzili...
O ile wiem,wiekszość prasy komputerowej dawało tym grom tak wysokie oceny... więc nie jest
to jakieś widzimisię CDA



Gra CDA musiala się spodobać...często dają slabe noty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zapomnę CD- Action tego, że platformówce na podstawie filmu Potwory I Spółka dali 10/10 !!! To była kompletna porażka. Ale ogólnie rzecz biorąc czasopismo jest O.K. A gry na cover cd/dvd to w porownaniu do konkurencji całkiem niezłe dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 15:53, WOJciech7 napisał:

Ja nie zapomnę CD- Action tego, że platformówce na podstawie filmu Potwory I Spółka dali 10/10
!!! To była kompletna porażka. Ale ogólnie rzecz biorąc czasopismo jest O.K. A gry na cover
cd/dvd to w porownaniu do konkurencji całkiem niezłe dają.


Gdy dają świetne,tyle że jakoś mniej ich trafia w mój gust.A co do Potworów I Spółki....gra fajna,ale grafika brzydka (stareńki Croc to przy niej Far Cry!!!),a ocena to porażka (ale żart niezły,hehe:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 15:53, WOJciech7 napisał:

Ja nie zapomnę CD- Action tego, że platformówce na podstawie filmu Potwory I Spółka dali 10/10
!!! To była kompletna porażka.

Prawda. Z tym faktycznie mocno przesadzili.Nie wiem co im do glowy strzeliło by dawać taką ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 16:04, Darkstar181 napisał:

> Ja nie zapomnę CD- Action tego, że platformówce na podstawie filmu Potwory I Spółka dali
10/10
> !!! To była kompletna porażka.
Prawda. Z tym faktycznie mocno przesadzili.Nie wiem co im do glowy strzeliło by dawać taką
ocenę.


Ja też nie wiem.Chcieli zrobić coś śmiesznego,głupiego albo kontrowersyjnego,i zrobili to:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 16:30, hans olo napisał:

A dlaczego uważacie, że to porażka. Gry dla dzieci nie mogą być doskonałe?


Croc jest doskonały.Gruntz,o ile można uznać ją za grę dla dzieci też jest doskonała.I basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 16:30, hans olo napisał:

A dlaczego uważacie, że to porażka. Gry dla dzieci nie mogą być doskonałe?

Przypomnę tekst, a włąściwie zasady oceniania u CDA

Sami napisali że gra która dostanie 10,musi wprowadzać cor rewolucyjnego do branży gier komputerowych i musi wyjątkowo wyróżniać się czymś na tle gier innego gatunku.

Tymczasem w tej grze niczego takiego w sumie nie było. Następnym razem niech napiszą: Gra doskonała.... dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10/10 dla Potworów to nie był żaden żart, w jakimś numerze było napisane, że dostali grę przed premierą filmu i zachwycił ich humor cut-scenek, które na żywca były wycięte z filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 17:03, tomas92 napisał:

10/10 dla Potworów to nie był żaden żart, w jakimś numerze było napisane, że dostali grę przed
premierą filmu i zachwycił ich humor cut-scenek, które na żywca były wycięte z filmu

Czarny Iwan ma koncie dwa przypały: to i jeszcze coś co znają czytający CD-A. To z cut-scenkami brzmi logicznie, ale dla mnie do góra 8 albo 9. Bo to chyba za mało aby zamydlić człowiekowi oczy, by nie zauważyłem wad gry. A propo dziesiątek: to skandał że PoP SoT nie dostał dziesiątki! Wtedy WW mogliby dać 9:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zabawna,to fakt,ale ja dam jej najwyżej 8/10.A czy to zła ocena?Zresztą gra jest bardzo fajna,bardzo miło mi się w nią grało...Ale grafika to porażka.Tym niemniej "Ugabugabuga!" Mike''a wymiata:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze zmienie troche temat:)
Wg mnie swietna rzecza sa zapowiedzi umieszczane na stronie cd action przed wydaniem nowego numeru. No i oczywiscie przecieki, dzieki ktorym czytelnicy moga poglowkowac :) Szkoda ze inne pisma o grach tak nie robia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 15:37, Mac Cry napisał:

Doszły do mnie ostatnio słuchy, że nie długo w CDA ma być Doom 3. Czy to prawda?

No,nie wiem.Ja o niczym nie słyszałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 15:37, Mac Cry napisał:

Doszły do mnie ostatnio słuchy, że nie długo w CDA ma być Doom 3. Czy to prawda?

Spójrz kiedy IDS zgodziło się na wydanie Q2 w CDA. Może IDS po tym fakcie zmieniło troche zdanie co do czasopism, ale czy aż tak radykalnie? "Nieługo" to określenie względne w przypadku Dooma 3 tych pare lat to też moze być "niedługo" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 15:37, Mac Cry napisał:

Doszły do mnie ostatnio słuchy, że nie długo w CDA ma być Doom 3. Czy to prawda?

O Doomie 3 to juz gadają od conqajmniej roku a ostatnio ja mowiłem o doomie w sróds ktorych był także Oblivion i Duke nukem forewer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 15:37, Mac Cry napisał:

Doszły do mnie ostatnio słuchy, że nie długo w CDA ma być Doom 3. Czy to prawda?


Watpie, zeby dali D3 napewno jeszcze poczekamy sobie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 15:37, Mac Cry napisał:

Doszły do mnie ostatnio słuchy, że nie długo w CDA ma być Doom 3. Czy to prawda?

Moim zdaniem jest prawdopodobne, że dadzą Doom''a3... Przecież "trójeczka" jest najgorszym Doomen w serii, a niedano wyszedł Prey, pod konic września ma wyjść Duke Nukem Forever... Moje zdanie jest takie, że doom n CDA się objawi i nas zgładzi ^_^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się