kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

I odgadnięto. Taka gra przyda się na wakacje. Z tego co pamiętam z recenzji jest to długa rozgrywka. ;) Jedyne co martwi to to że średnia ocen wynosi gdzieś tak 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loki... ;] Kiedyś miałem chętkę na tę grę ;] Widzę że to będzie pierwsza płytka CDA z tego roku którą włożę do napędu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 21:40, Lesz3yk napisał:

Ostatni pełniak to Loki. Killer ;)


Cholera pierwszy pełniak z CDA który mi nie pójdzie,damn muszę upgradować kompa i to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacytować jedno zdanie z ostatniego CDA: "Im bliżej końca roku, tym ciekawsze gry będą trafiały na nasz cover". Muszę przyznać, że jak na razie to się sprawdza, więc ciekawe co dadzą w grudniu... ;]
Loki, trzeci i ostatni pełniak, który trafi do sierpniowego numeru CDA, to gra, w którą z chęcią zagram. Zagram o ile pozwoli mi na to mój blaszak... Liczę na łaskawość mojego PC-ta. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 21:54, Xsaw napisał:

Cholera pierwszy pełniak z CDA który mi nie pójdzie,damn muszę upgradować kompa i to
szybko.

Hmm... nawet nie spojrzałem na wymagania. Mam taki sam sprzęt jak ty, tylko ja mam słabszy procesor. :p
Jakby ktoś nie wiedział to wymagania to ma: karta minimum 256 MB, 1 GB Ram no i dość dobry procesor. Czyli jak dla mnie na razie nici z grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się tak wszyscy podniecają. Wg. mnie LOKI to crap. To, że jest "WIELKI" nie oznacza, że dobry... No, ale co kto lubi...

A ja i tak kupię CDA ;) Czasem po prostu muszę ponarzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 22:08, 8bit napisał:

Nie wiem czym się tak wszyscy podniecają. Wg. mnie LOKI to crap. To, że jest "WIELKI"
nie oznacza, że dobry... No, ale co kto lubi...

A ja i tak kupię CDA ;) Czasem po prostu muszę ponarzekać.


Loki to jest to samo co Titan Quest i Dungeon Siege tylko w innym klimacie. I dlatego dostaje tak niskie noty bo wszystkim się to samoprzejadło. Zresztą w slashach trudno zrobić coś rewolucjonizującego . Diablo był bo był pierwszy :P
dla fanów slashów w sam raz taka gierka. Ja osobiście zagram, ale mnie nudzą slashe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jeden z niewielu numerów CDA który kupię ;] Ciekawe jaka będzie kolejna "wielka" pełna wersja w następnym numerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loki to jakaś odmiana po dwóch poprzednich pełniakach :P. Mam nadzieję, że będzie i czwarty. W poprzednim numerze pełniaki były OK - Red Faction był bodajże pierwszym w tym roku jaki nie tylko zainstalowałem, ale i ukończyłem. Bo to fajna giera jest, nawet wciąga a klimat mnie nie odrzuca. 7/10 :P (bo GeoMod był w singlu mocno ograniczony skryptami, a oprawa jest już przeciętna).
Mam nadzieję, że w najnowszym numerze będą jakieś fajne i interesujące mnie teksty - ostatnio było ich dość sporo. LEGO Indiana Jones, Alone in the Dark (choć to nie to samo, co kiedyś, niestety...), Fallout 3, Gears of War 2, Call of Duty: World at War i inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loki! Loki w CDA! genialnie! Nareszcie pogram w jakiegoś hack''n''slasha, Tak sie stęskniłem za tym moim ukochanym gatunkiem gier. A dziś jeszcze ściągnąłem sobie demo Space Siege. Miodzio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loki? Juuu,juupi! :) Zawsze chcialem zagrac, ale mialem wydatki na inne rzeczy, bardzo fajnie ,ze go dodali, az sie ucieszylem :P. A jakie sa inne pelniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 22:30, Skywalker560 napisał:

Loki to jakaś odmiana po dwóch poprzednich pełniakach :P. Mam nadzieję, że będzie i czwarty.

Będą tylko trzy.

Dnia 30.07.2008 o 22:30, Skywalker560 napisał:

W poprzednim numerze pełniaki były OK - Red Faction był bodajże pierwszym w tym roku
jaki nie tylko zainstalowałem, ale i ukończyłem. Bo to fajna giera jest, nawet wciąga
a klimat mnie nie odrzuca. 7/10 :P (bo GeoMod był w singlu mocno ograniczony skryptami,
a oprawa jest już przeciętna).

Przeciętna? gry sie starzeją... ty też :D.

Dnia 30.07.2008 o 22:30, Skywalker560 napisał:

Mam nadzieję, że w najnowszym numerze będą jakieś fajne i interesujące mnie teksty

Jest środek sezonu ogórkowego. Praktycznie nie wychodzi teraz żadna gra, więc ciekawe czym zapchają ten numer :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i coverek będzie ciekawy. Ten Rpg wiadomo to prawie kaszanka ale Summer Athletics i tym bardziej Loki warte zagrania. Dla mnie nawet Loki to hit na coverku bo to dla mnie po Diablo drugi najlepszy hack''n''slash nawet lepszy niż Titan Quest. Więc jedna z lepszych jak nie najlepszych gier na płytce w ciągu roku. I ponad 300 h grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 21:44, Lesz3yk napisał:

Czwartego pełniaka nie będzie ;P

Skąd wiesz że nie będzie?
Podoba mi się ostatni pełniak. Nie tylko czy mi pójdzie bo chyba loki wymaga shadery 2.0. Trudno będzie na przyszłość :) Brawo CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem pełnych wersji tym razem się chłopaki z CDA naprawdę postarały. Niezły, choć niepowalający RPG, dobra - do tego nowa - gra sportowa oraz porządny hack & slash. Tak więc jeśli chodzi o zawartość DVD, to numer zapowiada się świetnie. Teraz tylko ciekawe jak będzie z artykułami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 22:35, mike91 napisał:

> Loki to jakaś odmiana po dwóch poprzednich pełniakach :P. Mam nadzieję, że będzie
i czwarty.
Będą tylko trzy.


Na pewno? Chociaż możliwe, Loki jest bardzo obszerny, więc pewnie zajmie sporo miejsca na coverku :P. Ale jeśli tak będzie... to trochę przykro, chociaż może chwilę pogram.

Dnia 30.07.2008 o 22:35, mike91 napisał:

Przeciętna? gry sie starzeją... ty też :D.


Już stareńki Unreal jest dużo ładniejszy... :P Red Faction już w chwili premiery nie powalało oprawą, jedynie Geo-Modem :).

Dnia 30.07.2008 o 22:35, mike91 napisał:

Jest środek sezonu ogórkowego. Praktycznie nie wychodzi teraz żadna gra, więc ciekawe
czym zapchają ten numer :).


Wiem o tym. Ale jakoś poprzednim razem im się udało. O, jeszcze o Diablo 3 zapomniałem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie w CD-Action był kiedyś trial Guild Wars? Jeżeli tak to czy może mi ktoś przypomnieć w którym numerze? Ewentualnie w którym magazynie był ten trial jeżeli nie w CDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 22:49, SadX napisał:

Czy to nie w CD-Action był kiedyś trial Guild Wars? Jeżeli tak to czy może mi ktoś przypomnieć
w którym numerze? Ewentualnie w którym magazynie był ten trial jeżeli nie w CDA?

Był w CDA w numerze 133 (numer specjalny 2/2006).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 22:49, SadX napisał:

Czy to nie w CD-Action był kiedyś trial Guild Wars? Jeżeli tak to czy może mi ktoś przypomnieć
w którym numerze? Ewentualnie w którym magazynie był ten trial jeżeli nie w CDA?

Tak, trial GW: Factions (10h gry).
Był to numer 133 (Numer specjalny 2/2006).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się