kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

witam
mam pewne pytanie, prawdopodobnie nieco uciążliwe, ale odpowiedź na nie jest mi bardzo potrzebna
potrzebuję dowiedzieć się w którym numerze cda na płycie dołączona była gram majesty z dodatkiem the northern expansion
prawdopodobnie jest to jeden ze starszych numerów, więc odnalezienie go może być uciążliwe, ale bardzo proszę o odpowiedź
z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodanie do tego numeru gry Summer Athletics było całkiem niezłym posunięciem. Teraz gry "igrzyskowe" będą na fali. Na pewno dam się skusić na tą gierkę. Jeśli chodzi o samo czasopismo to fajnie, że jest przegląd gier z E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 13:12, Zakrzysiunio napisał:

w którym numerze cda na płycie dołączona była gram majesty
z dodatkiem the northern expansion


12/03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chyba w żadna grę nie zagram z covera, ale muszę przyznać, ze z Loki im sie udało. Gratuluje. Szkoda, ze nie zmieścili kilka demek. Mowi sie trudno. Czytania będzie jeszcze więcej niż ostatnio. Niestety znów będę miał późno numer, bo dopiero pod koniec wakacji ;( Bym zapomniał, super okładka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 13:12, Zakrzysiunio napisał:

witam
mam pewne pytanie, prawdopodobnie nieco uciążliwe, ale odpowiedź na nie jest mi bardzo
potrzebna
potrzebuję dowiedzieć się w którym numerze cda na płycie dołączona była gram majesty
z dodatkiem the northern expansion
prawdopodobnie jest to jeden ze starszych numerów, więc odnalezienie go może być uciążliwe,
ale bardzo proszę o odpowiedź
z góry dzięki


www.markolf.pl

Ja pamietam tylko, ze w jakims grudniowym czy XIII i to dobrych pare lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirror''s Edge!!! :DD W końcu, czekałem na jakieś większe info o tej grze. A tutaj na dodatek temat numeru i okładka. ;D
Poza tym, numer zapowiada się świetnie. Dużo gier z E3, później beta-test (chyba) nowego Stalkera i recka DMC 4. O tej całej aferze Limbo of the Lost też chętnie poczytam.

Cover... Tutaj raczej nic mnie nie interesuje, no może oprócz trailerów i gameplay''ów.
Aha, czy mi się wydaje, czy w tym miesiącu nie ma żadnego dema na DVD? Szkoda, zważywszy na to, że kilka lat temu na płytce mieściło się kilkanaście dem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@fearlord - za 50zł? Gdzie skoro miałem okazję zakupić grę za 10zł (nówkę) a w sklepach jest po 26zł?

Obiecałem sobie nie kupować CDA (więcej na gry) no ale Space Siege + Loki dają argument nie do obalenia.

EDIT:
0.o Nie ma ŻADNEGO dema?? A niech mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2008 o 13:27, Linux M napisał:

Cover... Tutaj raczej nic mnie nie interesuje, no może oprócz trailerów i gameplay''ów.
Aha, czy mi się wydaje, czy w tym miesiącu nie ma żadnego dema na DVD? Szkoda,
zważywszy na to, że kilka lat temu na płytce mieściło się kilkanaście dem. ;)


Ale wted ydemko 100 Mb to bylo DUZE demo, a teraz 1 GB to takie sobie. Ale problem tkwil raczej w tym, ze do czasu wyslania Coverka do tloczni NIE BYLO sensownego dema, wartego wrzucenia (jeden Fuel of War na 2 GB, a sama gra taka sobie). Wiec uznalismy, ze jak zapychac cover byle czym, to lepiej dac po prostu wiecej trailerow z E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 13:30, Spector 109948 napisał:

0.o Nie ma ŻADNEGO dema?? A niech mnie!


Nie pierwszy raz się to zdarza. W październiku czy listopadzie 2003 (nie pamiętam dokładnie już) też nie było żadnych dem. Zgadzam się ze Smuggiem - zamiast dać spore demko takiej sobie w sumie gry lepiej jest zamieścić materiały z E3, z pewnością dużo ciekawsze (dla mnie szczególnie expansion set do WoWa i Fallout 3, względnie nowy Wolf).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 13:39, Michaelius napisał:

Demo i tak kazdy sobie moze sciagnac z netu.

Ale numer udany i tym razem dla odmiany kupie :)

Ale nie każdy ma szybki transfer,a 2 Gb to jednak sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 13:43, Asthariel napisał:

> Demo i tak kazdy sobie moze sciagnac z netu.
>
> Ale numer udany i tym razem dla odmiany kupie :)
Ale nie każdy ma szybki transfer,a 2 Gb to jednak sporo...



jak zalezy na demku - to i sciagniesz, a jak nie zalezy, to i po co ci je miec na coverze. :)

A 2 GB na demko gry srendio ocenionej w CDA, co zajeloby praktycznie CALE wolne miejsce poza pelniakami, to sie absolutnie nie kalkulowalo. Zeby to byl Fallout 3 czy DNF, to inna sprawa, albo demo Mass Effect... Ale tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 13:47, smuggler napisał:

> > Demo i tak kazdy sobie moze sciagnac z netu.
> >
> > Ale numer udany i tym razem dla odmiany kupie :)
> Ale nie każdy ma szybki transfer,a 2 Gb to jednak sporo...


jak zalezy na demku - to i sciagniesz, a jak nie zalezy, to i po co ci je miec na coverze.
:)

A 2 GB na demko gry srendio ocenionej w CDA, co zajeloby praktycznie CALE wolne miejsce
poza pelniakami, to sie absolutnie nie kalkulowalo. Zeby to byl Fallout 3 czy DNF, to
inna sprawa, albo demo Mass Effect... Ale tak?


Na demko DNF poczekamy jeszcze z 10 lat ;D
Mi tam dema niepotrzebne, bo właściwie nawet nie instaluję. Za to gameplaye i trailery bardzo mnie interesują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2008 o 10:04, smuggler napisał:

>

Recenzujmy to, co sie w danym miechu pojawi, wiec...
Ale staralismy sie kompensowac to innymi tekstami.


No wiem przecież bo w ostatnich miesiącach nie było żadnych wielkich premier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 13:57, Modok napisał:

No wiem przecież bo w ostatnich miesiącach nie było żadnych wielkich premier.


Jak to nie bylo wielkich premier? A Mass Effect dla przykladu to nie byla oczekiwana gra i wyszla niedawno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się