Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 17:59, strajker napisał:

No to 26 lipca br. w sprzedaży nowe wydanie... Sag "Baldur''s Gate" i "Icewind Dale":)))

"Click" znowu moim zródłem informacji:)))


też czytam clicka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no Cenega weźcie się postarajcie o jakieś ciekawe tytuły... nie macie żadnego porządnego rpg który by mnie interesował poza oblivionem a ten mi jeszcze nie pójdzie, a już na siłę chcę kupić coś z Kolekcji Klasyki albo Super$ellera bo mam tylko Sacred + który okazał się badziewny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 17:59, strajker napisał:

No to 26 lipca br. w sprzedaży nowe wydanie... Sag "Baldur''s Gate" i "Icewind Dale":)))

"Click" znowu moim zródłem informacji:)))

W serii NEK ? daj fotkę jakąś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie (nie licząc okładek) sierpniowego (czyli... dzisiejszego) "Clicka" jest reklama CD Projektu - zbiorczo w jednym miejscu obrazki z "Baldura" i "Ice".

Plus tekst: ""Już 26 lipca powrót wielkiej klasyki RPG!"

Nie byłbym zdziwiony gdyby... CD Projekt umieścił Segę Baldura i Sagę Ica w... jednym opakowaniu - np. ... Platynie:)

W końcu może CD Projekt na 26 lipca szykuje premierę swojego "Roma Total War" (plus jego dwa spolszczone dodatki) PL i... Sagę RPG-ów" w "Platynie"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:50, strajker napisał:

Nie byłbym zdziwiony gdyby... CD Projekt umieścił Segę Baldura i Sagę Ica w... jednym opakowaniu
- np. ... Platynie:)


Żadnej platyny! Mają być piękne zwyczajne premierowe dvd-boxy! W eXTRA GRZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 21:12, rzuf-malachor napisał:

Żadnej platyny! Mają być piękne zwyczajne premierowe dvd-boxy! W eXTRA GRZE :)


Może masz rację?

Choć z drugiej strony niedawno trochę ujawnił EMPiK na swojej stronie netowej - tam pisało enigmatycznie - Saga RPG - i wygląda to na... Platynę:)

http://www.empik.com/showobject.jsp?objectId=2645284¤tCategory=4010600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 21:19, strajker napisał:

> Żadnej platyny! Mają być piękne zwyczajne premierowe dvd-boxy! W eXTRA GRZE :)

Może masz rację?

Choć z drugiej strony niedawno trochę ujawnił EMPiK na swojej stronie netowej - tam pisało
enigmatycznie - Saga RPG - i wygląda to na... Platynę:)

http://www.empik.com/showobject.jsp?objectId=2645284¤tCategory=4010600



a dokładniej NPK SAGA RPG czyli trzeba rozgryźć skrót NPK
nowa platynowa kolekcja

w Empik.com jest przy tytułach np. TS - tania seria, NSS - nowy superseller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 21:19, strajker napisał:

Choć z drugiej strony niedawno trochę ujawnił EMPiK na swojej stronie netowej - tam pisało
enigmatycznie - Saga RPG - i wygląda to na... Platynę:)


Niedawno? Wonski85, który w Empiku pracuje twierdzi, że pozycja jest w systemie od dłuższego czasu, ale pozycja nie ukazuje się z powodu problemów z licencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 21:27, Mistic napisał:

(...)ale pozycja nie ukazuje się z powodu problemów z licencjami.


Wygląda na to że nie ma juz problemu z licencją i zbiorcza Saga (Baldura i Ice) ukaże się w Platynie... 26 lipca:)

Chyba zbiorowo powinniśmy pracować w jakiś wywiadzie skoro "bez problemu" ujawniamy (rozpracowujemy) plany CD Projektu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 21:40, strajker napisał:

Wygląda na to że nie ma juz problemu z licencją i zbiorcza Saga (Baldura i Ice) ukaże
się w Platynie... 26 lipca:)

No tak, wygląda na to, że już nie ma :/
Skąd mój smutek? Bo w skład tej sagi miał też wchodzić Planescape: Torment (m.in. w/g słów Migema), a wygląda na to, że jednak nie wejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 19:58, FPS FPP TPP napisał:

siemka wie może ktoś kto jest polskim wydawcą gier Midway Games


Pytanie trochę nie pasujące tu, następnym razem poszukaj lepszego tematu.
A wydawcą Midweya na rynku polskim jest Electronic Arts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to juz wiemy kto wyda w Polsce Fallouta 3....
...
Cenega :] (lamet w ekipie CDP :P )

Czasu jest ponad rok wiec moze sie dystrybutor zmienic choc watpie by Cenega puscila taki "kasowy" tytul z rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 13:04, Ali G napisał:

No to juz wiemy kto wyda w Polsce Fallouta 3....
...
Cenega :] (lamet w ekipie CDP :P )

Czasu jest ponad rok wiec moze sie dystrybutor zmienic choc watpie by Cenega puscila taki "kasowy"
tytul z rak.


CENEGA?! No dobra, może się trochę postarają... Ale wolałbym CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 13:04, Ali G napisał:

No to juz wiemy kto wyda w Polsce Fallouta 3....
Cenega :]
Czasu jest ponad rok wiec moze sie dystrybutor zmienic choc watpie by Cenega puscila taki "kasowy"
tytul z rak.


Nie wiem czemu ludzie tak nie lubią cenegi . To że kiedyś mieli niezłe "wpadki" to fakt . Ale jak szykują jakiś wieli tytuł to im dobrze idzie np. Oblivion. A do tego będzie można zagrać pewnie w oryginalną angielską wersje czego niestety u CDP by sie nie uświadczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie Cenegę od czasu jak w konkursie wygrałem 5 gier wlasnie ufundowanych przez Cenege :D co prawda spodobala mi sie tylko jedna ,a reszta to byly chlamy nawet takie zamieszczane juz od dawna jako covery to i tak fajnie bylo postawic 5 nowych oryginalow na polce :D jedyna gra warta zainstalwoania to byl Blitzkrieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem za CDProjektem, choć mam parę gier Cenegi (i nie narzekam), to przeze mnie przemawia taki.. sentyment. Sentyment, który zrodził się jeszcze za czasów pierwszego Baldurs''a, Planescape Tormenta i innych gier. Pamiętam czas jaki nad nimi spędziłem, zachwyt nad polonizacjami (i tak dalej..). A z mojego punktu widzenia Cenega jeszcze nie wydała żadnej gry (ani polonizacji) które wzbudzały by we mnie te uczucia. Zdaję sobie sprawę, że to głównie zasługa tych gier ale.. to tylko takie moje subiektywne odczucie :). Co do profesjonalizmu obu firm.. cóż jeszcze ani na jednej ani na drugiej się nie zawiodłem, choć CDP i jego gram.pl przebijają stronę Cenegi (zarówno layout''em newsami itp), że o programie partnerskim nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 20:15, Wyrwu? napisał:

Pamiętam czas jaki nad nimi spędziłem, zachwyt nad polonizacjami


Taaaak, szkoda tylko, że te czasy już minęły. IMO CDP już dawno, ale to bardzo dawno temu nie wydał polonizacji pokroju baldurs gate''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować