Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Według mnie to CDP jest na prowadzeniu... Z Cenegi mam parę gier i wstydze się o tym mówić, bo tego jest trochę... Między innymi Twierdza, Prince of Persia (cała seria), Tomb Raider Legend i wiele, wiele innych... Ale z CDP mam więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 15:22, Vytrix napisał:

Według mnie to CDP jest na prowadzeniu... Z Cenegi mam parę gier i wstydze się o tym mówić,
bo tego jest trochę... Między innymi Twierdza, Prince of Persia (cała seria), Tomb Raider Legend
i wiele, wiele innych... Ale z CDP mam więcej :P



Czemu sie wstydzisz? Oo nie rozumiem. Co w tym zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z gier Cenegi to mam tylko Still Life''a i Dreamfalla. I nie mam powodów do narzekań, lokalizacja wzorowa, DF w dodatku dobrze wydany (i co lepsze, mamy wybór języka i napisów polski/angielski do zmiany w dowolnym momencie gry - choć to już chyba zasługa enginu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...od wczoraj gram w rewelacyjne Age of Pirates. W dniu premiery niecałe 30 zł... słowa złego o Cenedze nigdy nie powiem (nie żebym do tej pory narzekał, bo z reguły z ich wydań byłem zadowolony).
Co do gier to w sumie gry CDP i Cenegi mam chyba pół na pół. Możliwe ,że to kwestia tego, że ostatnio kupuję wyłącznie od Cenegi, bo w tańszych seriach CDP dawno nie widziałem nic dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 18:59, kris2005a napisał:

Po wakacyjnej wymianie ognia wojsk CDP i Cenegi przyszedł czas na podsumowanie........
Kto zwyciężył wakacyjną batalie?


Trzeba by zobaczyć wyniki sprzedaży, ale patrząc na moje półki wygrała cenega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDProjekt górą, bo z gier Cenegi mam tylko fajne Port Royale, a z CDP mase dobrych gier. W ogóle CDP górą, ale Cenega tez wydaje fajne tytuły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 19:09, Huksi napisał:

> Po wakacyjnej wymianie ognia wojsk CDP i Cenegi przyszedł czas na podsumowanie........

> Kto zwyciężył wakacyjną batalie?
>

Trzeba by zobaczyć wyniki sprzedaży, ale patrząc na moje półki wygrała cenega...

dzięki za wypowiedź. Niech też wypowiedzą się inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, u mnie też wygrywa Cenega, więc mam nadzieję, że skończy się to narzekanie i Cenega będzie mogła z CDP prowadzić prawidzwą rywalizację. Teraz obie firmy spisują się znakomicie, nie można tego zaprzeczyć, a sama Cenega z gry na grę się polepsza. I u mnie wygrała wakacyjną batalię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 18:59, kris2005a napisał:

Po wakacyjnej wymianie ognia wojsk CDP i Cenegi przyszedł czas na podsumowanie........
Kto zwyciężył wakacyjną batalie?


Według mnie w wakacje zwyciężyła Cenega. Od początku lipca do końca sierpnia kupiłem 3 gry Cenegi i tylko jedną CD Projektu. Po prostu CDP w te wakacje nie wydał żadnej fajnej gry, nie było też ciekawych reedycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na moją półkę to Cenega wygrywa (podobnie jak u niektórych z Was...), zwyczajnie bardzo lubię gry Ubisoft, a Cenega ma ich pod dostatkiem (czego o CDP powiedzieć nie mogę)... Chociaż w te wakacje królował CD-Projekt... W czasie jesieni Cenega znów będzie moim faworytem (Splinter Cell: DA, Face of War, Resident Evil4 - mam nadzieję, BiA:HH, Polowanie na Misia i Kolekcja klasyki oraz Super$eller)...

^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 19:17, kris2005a napisał:

TRoche podnieśmy standart....


O! Widzę, że walka jest wyrównana... Ale ja bym też zrobił coś w stylu "wojska wsprzymieżone"... Chodzi mi o partnerów...

PS. Fajny pomysł... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zdecydowanie CD Projekt może i nie zaszalał podczas wakacji, albo ja znowuż tak dużo wyjeżdzałem że nawet nei zwracałem na to uwagi, nie mniej gdy wakacje sie juz konczyly, do mnie trafily 2 tytuły ktore podwyzszyly przewage nad cenegą do liczby 3 w stanie CDP 4:1 Cenega, nie mniej walka musze przyznac w miare wyrownana ;] Chociaz teraz wlasnie siedze przy Swiatyni wydanej ostatnio w eXtra Klasyce :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie CDP... cenega w prawdzie wydaje od groma MM i powiązanych z nimi nawalanek, ale CDP ma wiele premier świetnych cRPGów w tym roku... a poza tym kilka ciekawych reedycji w XKN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 15:47, penny napisał:

jak dla mnie teraz prowadzi cenega - mają zdecydowanie lepsze tytuły.... a w cdp raczej posucha.

Zależy, co kto lubi... Jak dla mnie to właśnie cenega nie ma nic ciekawego... z dobrych RPG tylko Oblivion (a to wcale taki dobry erpeg nie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować