Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

Eh, płyty 6 już niestety nie ma, a przegapienie piątki bardzo mnie zasmuciło, bowiem takie gry, jak Flatout 2 i Giants: Obywatel Kabuto koniecznie chciałem do kolekcji dołączyć. A tu - zonk, o płycie dowiedziałem się dopiero w piątek. Nic nie dało obejście 6 kiosków, wszędzie pooddawali, szkoda :| Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze dadzą tą samą płytę, bo szkoda stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wątpię żeby dali jeszcze raz tą samą płytę. Jeśli bardzo Ci na niej zależy to powinieneś raczej rozważyć zakup tego numeru GW. Podobno GW prowadzi sprzedaż numerów archiwalnych. Sam o tym myślę tylko zastanawiam się czy gra jest warta świeczki. FlatOut 2 mam z biedronki, ale Giants: Obywatel Kabuto trochę jednak szkoda zwłaszcza, że dziś tego w sklepie kupić sie już nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 08:22, tomoliop napisał:

A przez jaki czas ta seria będzie wydawana? I kiedy nowe wydania w styczniu?


Ostatni numer został wydany 27 grudnia i póki co nic nie wiadomo na temat ewentualnej kontynuacji serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 08:53, Klimos napisał:

Ostatni numer został wydany 27 grudnia i póki co nic nie wiadomo na temat ewentualnej kontynuacji
serii.


No dobrze, ale na stronie 17 tego tematu jest post informujący o serii 8 płyt - ba nawet link do GW podany. Ludzie dlatego pytają, bo w sumie dziwne, że zakończono tę akcje przed uzupełnieniem serii o 3 płyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 23:00, Uspatente napisał:

No dobrze, ale na stronie 17 tego tematu jest post informujący o serii 8 płyt - ba nawet link
do GW podany. Ludzie dlatego pytają, bo w sumie dziwne, że zakończono tę akcje przed uzupełnieniem
serii o 3 płyty :)


Ale od dłuższego czasu na stronie Gazety Wyborczej jest informacja, że kolekcja będzie liczyła 5 płyt. Dlaczego tak się stało, to już pewnie lepiej u Agory spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógł by mi ktoś poradzić na następującego buga?
Chodzi o to że kiedy klikam żeby gra się instalowała nic się nie dzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz może jakiegoś firewalla? Jeśli tak, to czy nie jest to przypadkiem Kerio w wersji 4.3.268?
Jeśli odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi tak, to wyłącz (lub w skrajnym wypadku - odinstaluj) go na czas instalacji gry. Jeśli na drugie pytanie odpowiedź również brzmi tak, to niezwłocznie odinstaluj tego syfa i zainstaluj jakąkolwiek inną wersję (nawet starszą) lub w ogóle innego firewalla (Zone Alarm, Comodo Firewall Pro).

PS Napisz też, jakiej gry dotyczy problem i skrobnij coś o konfigu swojego blaszaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:39, Buhahahahaha napisał:

Gdzie się znajduje kod do spellforca?

na pudełku, a dokładniej rzecz biorąc z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:39, Buhahahahaha napisał:

Gdzie się znajduje kod do spellforca?


Kod znajduje się z tyłu pudełka. To jeśli chodzi o tryb single. Jeśli chcesz grać w multi musisz wejść na stronę:

www.cdprojekt.pl/spellforceZE

i następnie podać swój adres e-mail. Po jakimś czasie(nie pisze po jakim:P) klucz zostanie przesłany na Twój adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...news nie do końca związany z tematem. GW rozpoczyna nową serię Encyklopedia Sportów Świata. do każdego numeru ma być dołączana gra komputerowa. Do pierwszego tomu Xpand Rally, a dalej... zobaczcie zresztą sami:

http://www.dodatkidogazet.pl/ksiazki/rid,2870,dd,encykl-sportow-swiata-tom- 1-a-bi.html

...chyba sama kaszanka :) Istnieje szansa na dalsze tomy Kolekcji z bardziej dopracowanymi tytułami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 19:06, Uspatente napisał:

Hm...news nie do końca związany z tematem. GW rozpoczyna nową serię Encyklopedia Sportów
Świata. do każdego numeru ma być dołączana gra komputerowa. Do pierwszego tomu Xpand
Rally, a dalej... zobaczcie zresztą sami:

http://www.dodatkidogazet.pl/ksiazki/rid,2870,dd,encykl-sportow-swiata-tom- 1-a-bi.html

...chyba sama kaszanka :) Istnieje szansa na dalsze tomy Kolekcji z bardziej dopracowanymi
tytułami?

Jak dopracowanymi?Przecież są dopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najbardziej obfita w dobre tytuły była płyta 3. Cała saga Fallouta i do tego Spellforce Złota Edycja to tytuły na pewno warte uwagi dla każdego kto ceni klasykę gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 19:14, Lukas Unspoken napisał:

Według mnie najbardziej obfita w dobre tytuły była płyta 3. Cała saga Fallouta i do tego
Spellforce Złota Edycja to tytuły na pewno warte uwagi dla każdego kto ceni klasykę gier


mi w 3 płycie najbardziej podobała się gra Spellforce Złota Edycja dobra była też płyta 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 19:06, Uspatente napisał:

Hm...news nie do końca związany z tematem. GW rozpoczyna nową serię Encyklopedia Sportów
Świata. do każdego numeru ma być dołączana gra komputerowa. Do pierwszego tomu Xpand
Rally, a dalej... zobaczcie zresztą sami:

http://www.dodatkidogazet.pl/ksiazki/rid,2870,dd,encykl-sportow-swiata-tom- 1-a-bi.html

...chyba sama kaszanka :) Istnieje szansa na dalsze tomy Kolekcji z bardziej dopracowanymi
tytułami?


Hmm, ciekawe czy to Winter Sports to ta sama gra, co niedawno wydała Cenega. Bo jeśli tak to pewnie kupię Wyborczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było w zeszłym roku :). Z drugiej strony, ukazało się pięć płyt (pomijając płytę, powiedzmy, "zerową", na której był m. in. Worms3D i Sąsiedzi z piekła rodem 1 i 2), a pierwotnie miało być ich osiem, więc jest nadzieja, że kiedyś pojawią się kolejne DVD z grami :)(choć na ponowne wydanie tych już wymienionych bym nie liczył).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie wczoraj kupiłem grę spellforce 2 złota edycja kod instalacyjny nie chce mi wejść

[M - K]

JUŻ WSZYSTKIE KOMBINACJE PRÓBOWAŁEM NAPISZCIE CO JEST ŹLE CZEKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować