Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny gameplay z Wiedźmina już w sieci!

283 postów w tym temacie

Darkstar181 ekhmmmm gry jeszcze nie ma a ty juz psizesz o dominacji na amerykanskich forach . jzu wiele razy bylo slychac krzyki "shit" potem "wow" ,a potem znow "shit" ... ;] Poczekaj na gre ,a nie jzu lozko moczysz . Pomijajac fakt ,ze jak narazie to srednio mi te filmiki przypadly . Gameplay wydaje sie jakis taki nudny ,animacja jest dziwna .Graficznie jest dobrze ale bez rewelacji . Coz co do dalszych osadow o tym czy gra jest taka SUPER UBER DUPER jak niektorzy sadza poczekam do jej wydania ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No całkiem niezły ten gameplay ;] Muza też niczego sobie. Jeszcze się okaże, że Wiedźmin będzie rzeczywiście tak dobry jak zapowiadano :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:43, Volvox napisał:

A kursor sie nie zmienia wskazuja odpowiedni czas? (tak bylo we wczesnej becie)

A wiesz, że nie zwróciłem uwagi :D. Pamiętam tylko jak mówili, że na najłatwiejszym to będzie niebieski ślad plus dźwięk, a na trudniejszych sama niebieska aura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No robi ogromne wrażenie :). Czyli już wiem na pewno że muszę zarobić na nowego PC :P. Bo jeszcze do tego dojdzie Fallout nowy... ;P. Oj się zapowiada ciekawie kolejna fala cRPG :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest bardzo dobry gameplay , to gameplay z Mass Effect jest 8 cudem świata , a gameplay z Heavenly Sword jest cudem numer 9.
Ten filmik niewiele tak naprawdę zdradza , nie rozczarowuję ani nie zachwyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nareszcie polska gra, która może skopać zachodnim gothicom itp. tyłki. jak fabuła bedzie równie dobra jak grafika to moge szczerze powiedzieć, że jestem dumny z CdProject.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie!!! miałem być dzisiaj na Polconie ( lecz zawędrowałem gdzie indziej ) tam podobno odbył sie pokaz Wiedżmina i jak wczoraj wyczytałem na gram.pl miała być możliwość zagrania weń. żałuje że nie poszedłem, ale mam na to jeszcze czas do niedzieli, więc.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować