Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 18:11, Vuko Drakkainen napisał:

niech sobie ludzie popierają PiS ale żeby pozytywnie oceniać polityków LPR?! to już jest nad
to dziwne!.

Niech sobie ludzie nie głosują na LPR, ale żeby uważać ich za neonazistów...?

Dnia 22.10.2007 o 18:11, Vuko Drakkainen napisał:

Człowieku gdzie ty masz tolernacje do innych ludzi?!

Tam gdzie być powinna. Niedługo w ramach tolerancji do innych ludzi zaczniemy pozwalać pederastom na adoptowanie dzieci.

Dnia 22.10.2007 o 18:11, Vuko Drakkainen napisał:

jeśli ktoś ma przekonania
homoseksualne niech je ma i żaden Wierzejski czy Kaczyński nie może im tego zabronić.

To może wreszcie zainteresuj się tematem zamiast powtarzać jakieś bzdury nie wiadomo skąd.
"Jak dalece należy tolerować otwarte zachowania homoseksualistów? Czy homoseksualizm należy traktować jak dewiację seksualną?
-Jest to swoista dewiacja seksualna, czyli zgodnie z definicją: odstępstwo od normy. Co to znaczy: "otwarte zachowania"? Każdy jest wolny w swoich wyborach, ale jeśli publicznie demoralizuje, prowokuje, czy gorszy, powinien być przywołany do porządku."
/W. Wierzejski.

Dnia 22.10.2007 o 18:11, Vuko Drakkainen napisał:

Rozumiem
że przez homoseksualizm i aborcje zmniejsza sie populacja ale żyjemy w czasach gdy pewnych
rzeczy ludzią zabronić nie można.

Eh, akurat nie mam na uwadze zmniejszania się populacji... Może powinienem być im wdzięczny, bo przez nich mam mniejszą konkurencję?

Dnia 22.10.2007 o 18:11, Vuko Drakkainen napisał:

Może nie jestem inteligentem ale w przeciwięstwie do ciebie
nie jestem ślepy na ludzi i na życie i wiem że najważniejszą podstawą w życiu jest tolerancja
czego żadnen polityk LPR nie ma! a napewno twój idol.

Jesteś ślepy, bo sam nie wiesz jaki stosunek do ww. zjawiska ma Wierzejski. Poza tym, tolerancja, owszem, ale w rozsądnych granicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:18, Rosomk napisał:

> > Prawie wszyscy piszą, że nie wierzą PO. Czyli prawie wszyscy wierzą PIS. To czemu
PIS
> przegrało??
> > Ja jestem za PO.
>
> Ja także jestem za PO jak prawie każdy na tym forum.
>
Jasne zawsze latwiej trzymać z zwyciezcami.Ale za cztery lata albo juz niedługo inaczej bedziesz
śpiewala.


Ty, ale wiesz, że za cztery lata Polska będzie mistrzem świata?! :D Jeszcze nic nie wiadomo, do tej pory może się jeszcze dużo zmienić. Ja to wiem, nie wiem skąd ale wiem raczej z mojej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:21, Grochola napisał:

> > > Prawie wszyscy piszą, że nie wierzą PO. Czyli prawie wszyscy wierzą PIS. To
czemu
> PIS
> > przegrało??
> > > Ja jestem za PO.
> > > > > Ja także jestem za PO jak prawie każdy na tym forum.
> > > > Jasne zawsze latwiej trzymać z zwyciezcami.Ale za cztery lata albo juz niedługo inaczej
bedziesz
> śpiewala.

Ty, ale wiesz, że za cztery lata Polska będzie mistrzem świata?! :D Jeszcze nic nie wiadomo,
do tej pory może się jeszcze dużo zmienić. Ja to wiem, nie wiem skąd ale wiem raczej z mojej
przyszłości.

Wszystkie rządzące partie cały czas podczas swojej władzy tracą poparcie.Chociażby PiS
i SLD.Tusk roztoczył piękna i niemożliwa do zrealizowania wizje z której nie ma szns się wywiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:15, Rosomk napisał:

> Wyniki wyborów mnie cieszą kartę, jaka postawiłem na PO była słuszna, choć martwi mnie
taka
> mała frekwencja, bo połowie polaków w ogóle nie obchodzi przyszłość Polski. Ale jak już
PO
> wygrało to trzeba się cieszyć, choć może w końcu będzie lepiej w kraju bez "brotherhood''u"

> Kaczyńskich.
Skąd wiesz ,że była sluszna?


Bo po oglądaniu debat przekonałem sie do idei i obietnic Tuska i zaciekawiła mnie ta zmiana, choć może to jest taka pokerowa twarz mam wierze w to, że PO może się coś w końcu z tym Euro 2012 drogami gospodarką itp udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:24, Rosomk napisał:

> > > > Prawie wszyscy piszą, że nie wierzą PO. Czyli prawie wszyscy wierzą PIS.
To
> czemu
> > PIS
> > > przegrało??
> > > > Ja jestem za PO.
> > > > > > Ja także jestem za PO jak prawie każdy na tym forum.
> > > > > Jasne zawsze latwiej trzymać z zwyciezcami.Ale za cztery lata albo
juz niedługo inaczej
> bedziesz
> > śpiewala.
>
> Ty, ale wiesz, że za cztery lata Polska będzie mistrzem świata?! :D Jeszcze nic nie wiadomo,

> do tej pory może się jeszcze dużo zmienić. Ja to wiem, nie wiem skąd ale wiem raczej z
mojej
> przyszłości.
Wszystkie rządzące partie cały czas podczas swojej władzy tracą poparcie.Chociażby PiS
i SLD.Tusk roztoczył piękna i niemożliwa do zrealizowania wizje z której nie ma szns się wywiązać.


Możliwe, bardzo możliwe. Mi wybory się podobały, a wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:24, Hacket napisał:

> > Wyniki wyborów mnie cieszą kartę, jaka postawiłem na PO była słuszna, choć martwi
mnie
> taka
> > mała frekwencja, bo połowie polaków w ogóle nie obchodzi przyszłość Polski. Ale jak
już
> PO
> > wygrało to trzeba się cieszyć, choć może w końcu będzie lepiej w kraju bez "brotherhood''u"

> > > > Kaczyńskich.
> Skąd wiesz ,że była sluszna?

Bo po oglądaniu debat przekonałem sie do idei i obietnic Tuska i zaciekawiła mnie ta zmiana,
choć może to jest taka pokerowa twarz mam wierze w to, że PO może się coś w końcu z tym Euro
2012 drogami gospodarką itp udać.

Widze ,zę nie jesteś jeszcze stracony.Przeciez w rzadzeniu nie chodzi żąglowanie pieknymi słowami tylko o działanie.Niedlugo przekonamy się w czym Tusk jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie Fakty TVN i dowiedziałem się, że głosy oddane przez naszych rodaków przebywających m.in. w Wielkiej Brytanii mogą się zmarnować. Szkoda, bo trochę się w kolejkach nastali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:37, Treant napisał:

Obejrzałem właśnie Fakty TVN i dowiedziałem się, że głosy oddane przez naszych rodaków przebywających
m.in. w Wielkiej Brytanii mogą się zmarnować. Szkoda, bo trochę się w kolejkach nastali..

Takie coś, to były skandal na miarę Trybunału Stanu. Szybciej byłoby zapłacić za przesyłki dyplomatyczne samolotami, nawet kupując bilety na ostatnią chwilę. No, ale ktoś chyba nie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:27, Rosomk napisał:

> > > Wyniki wyborów mnie cieszą kartę, jaka postawiłem na PO była słuszna, choć martwi

> mnie
> > taka
> > > mała frekwencja, bo połowie polaków w ogóle nie obchodzi przyszłość Polski.
Ale jak
> już
> > PO
> > > wygrało to trzeba się cieszyć, choć może w końcu będzie lepiej w kraju bez "brotherhood''u"

>
> > > > > Kaczyńskich.
> > Skąd wiesz ,że była sluszna?
>
> Bo po oglądaniu debat przekonałem sie do idei i obietnic Tuska i zaciekawiła mnie ta zmiana,

> choć może to jest taka pokerowa twarz mam wierze w to, że PO może się coś w końcu z tym
Euro
> 2012 drogami gospodarką itp udać.
>
Widze ,zę nie jesteś jeszcze stracony.Przeciez w rzadzeniu nie chodzi żąglowanie pieknymi
słowami tylko o działanie.Niedlugo przekonamy się w czym Tusk jest lepszy.


Jeśli chodzi o politykę to trzeźwo myślę, choć sam jestem niepełnoletni to za 2 lata będę już mógł głosować mam dosyć tego robienia z naszego kraju cyrku, w którym żądzą jakieś kartofle, które w ogolę nie patrzą, co z obywatelami się dzieje tylko na własne zachcianki czas wypełniają. Mam nadzieje, że to początek końca tego zhańbionego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie masz racji- elektorat LPR i SO przejał właśnie PiS, PO ma lepszy wynik, bo ludzie popierający PO w poprzednich wyborach nie poszli głosować. A teraz już ruszyli tyłki. Stąd wieksza frekwencja, stąd więcej głosów na PO, stąd młodzież przy urnach, stąd różnice sondażach i wynikach wyborów dwa lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:41, Olamagato napisał:

Takie coś, to były skandal na miarę Trybunału Stanu. Szybciej byłoby zapłacić za przesyłki
dyplomatyczne samolotami, nawet kupując bilety na ostatnią chwilę. No, ale ktoś chyba nie myśli.

Oby tylko to, bo pojawiła się także sugestia, że nieuwzględnienie tych głosów jest pewnym środowiskom na rękę. Obawiam się jednak czego innego - wzbudzenia w emigrantach poczucia, że skoro są poza krajem, to ich zdanie jest zbywane machnięciem ręki. A to niedobra rzecz co najmniej dla frekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PO wygrało wybory.Teraz są różne kierunki rozwoju obecnej sytuacji.

-Premier(Wszak niekoniecznie Tusk)Zrobi w Polsce porządek(Jak człowiek chce,to mu się uda)
-Nic nie zrobi,bo będzie się gryzł z Lechem
-Bardziej zgnoi kraj
-Zrobi kolejne pośmiewisko

Mam nadzieję,że będzie ta 1 droga(Oby nie było prywatyzacji...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:28, szweider napisał:

Mam nadzieję,że będzie ta 1 droga(Oby nie było prywatyzacji...)

Oby była masowa prywatyzacja. Szczególnie TVP. Telewizję trzeba zabrać każdemu rządowi. Tylko wtedy czwarta władza będzie władzą, a nie propagandą. I tak a marginesie - prywatyzacja cały czas się dokonuje przez upadłość firm państwowych. A pewnie nie wiesz, że jest to absolutnie najgorsza forma prywatyzacji bo posiada wszystkie możliwe negatywne cechy i tylko jedną pozytywną - zmianę własności z państwowej na prywatną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:28, szweider napisał:

PO wygrało wybory.Teraz są różne kierunki rozwoju obecnej sytuacji.

-Premier(Wszak niekoniecznie Tusk)Zrobi w Polsce porządek(Jak człowiek chce,to mu się uda)
-Nic nie zrobi,bo będzie się gryzł z Lechem
-Bardziej zgnoi kraj
-Zrobi kolejne pośmiewisko

Mam nadzieję,że będzie ta 1 droga(Oby nie było prywatyzacji...)

Jak zmienią przepisy na te Irlandzkie, to nie wiem co będzie albo się wszystko uda albo wszyscy wyjedziemy do Irlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:39, Olamagato napisał:

> Mam nadzieję,że będzie ta 1 droga(Oby nie było prywatyzacji...)
Oby była masowa prywatyzacja. Szczególnie TVP. Telewizję trzeba zabrać każdemu rządowi. Tylko
wtedy czwarta władza będzie władzą, a nie propagandą. I tak a marginesie - prywatyzacja cały
czas się dokonuje przez upadłość firm państwowych. A pewnie nie wiesz, że jest to absolutnie
najgorsza forma prywatyzacji bo posiada wszystkie możliwe negatywne cechy i tylko jedną pozytywną
- zmianę własności z państwowej na prywatną.

I jeszcze jeden plus - brak podatku radiowo-telewizyjnego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:28, szweider napisał:

Mam nadzieję,że będzie ta 1 droga(Oby nie było prywatyzacji...)

A ja natomiast liczę na prywatyzację, bo zarządzanie państwowe zazwyczaj jest jednym z najgorszych i najmniej skutecznych, można zatrudniać kompletnie niekompetentnych ludzi na kierownicze stanowiska, a gdy narobią burdelu to pracownicy wyciągają ręce w stronę państwa, a kierownicy również spoglądają na państwo, a jak nie to zaczynają się protesty i strajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tata jęczy,że Tusk chce prywatyzacji lasów,bo nie będzie mógł chodzić na grzyby bla bla...A dziadkowie"Tusk sprywatyzuje szpitale,będziesz leżał i jęczał i zobaczysz jak będzie fajnie.A kaczory bla bla..."Więc słyszę jedynie,że prywatyzacja to dzieło szatana...Gdy odwiedzałem kuzyna,to na temat prywatyzacji powiedział"A co to?Komuna?Wszystko własnością państwa?" i się z tym zgadzam ALE NIE!Ciągle słyszę,że prywatyzacja bla bla.


W jednym papierku z posłem PiS-u było napisane,że Jarek i jego rząd odrzucił postkomunizm...jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:07, szweider napisał:

Tata jęczy,że Tusk chce prywatyzacji lasów,bo nie będzie mógł chodzić na grzyby bla bla...A
dziadkowie"Tusk sprywatyzuje szpitale,będziesz leżał i jęczał i zobaczysz jak będzie fajnie.A
kaczory bla bla..."Więc słyszę jedynie,że prywatyzacja to dzieło szatana...Gdy odwiedzałem
kuzyna,to na temat prywatyzacji powiedział"A co to?Komuna?Wszystko własnością państwa?" i się
z tym zgadzam ALE NIE!Ciągle słyszę,że prywatyzacja bla bla.


W jednym papierku z posłem PiS-u było napisane,że Jarek i jego rząd odrzucił postkomunizm...jasne.

Oczywiscie skoro TY się z tym zgadzasz to znaczy ,że to prawda.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:20, Rosomk napisał:

Oczywiscie skoro TY się z tym zgadzasz to znaczy ,że to prawda.



Niekoniecznie-ja nie uważam,że mam zawsze rację,ale po prostu byłem w rozterce-komuny nie ma,ale słyszę wiecznie,że prywatyzacja zniszczy kraj,służba zdrowia wyśle pomoc,kiedy będzie chciała itd. i postawiłem,że nie pomoże,ale okazuje się,że to nieprawda,choć niekoniecznie(Jezu,czasem nie rozumiem samego siebie).Pożyjemy,zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować