Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 14:29, nemantis napisał:

pozdr
nemantis


Ja się z Tobą zgadzam.
Niemniej jednak nie znamy faktów - to najgorsza rzecz, bo powstają mity i legendy, które jeszcze bardziej mogą nakręcać sprawę.
Równie dobrze mogło być tak, że wszystko zostało zrobione, ale okazało się, iż zostało zrobione źle.
Tak czy siak gram.pl nieźle musi być wkurzone. Oni zdają sobie sprawę z tego co się stało i wiedzą, że to jest kompletna wpadka.
Teraz są w pozycji, gdzie ludzie się burzą i mają o co, a oni muszą jeszcze załatwiać sprawę ze zleceniobiorcą(cami).

Fakt jest faktem - wyszło źle.

P.S. Swoją drogą inne firmy mogłyby zwyczajnie przesunąć premierę :D bez podawania powodów (co już nie raz miało miejsce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 14:33, myszkiness napisał:


Tylko, że drugą cześć(dodatki) będą rozsyłać dopiero od 30.10

Cytat z przypiętego posta:
Kiedy dostane dodatki z EK Wiedzmina?
Dodatki beda rozsylane sukcesywnie, poczawszy od najblizszego wtorku.

jak dla mnie najbliższy wtorek jest to 23 nie 30 i tak to właśnie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:37, Mychaa napisał:


>
> Tylko, że drugą cześć(dodatki) będą rozsyłać dopiero od 30.10
>
Cytat z przypiętego posta:
Kiedy dostane dodatki z EK Wiedzmina?
Dodatki beda rozsylane sukcesywnie, poczawszy od najblizszego wtorku.

jak dla mnie najbliższy wtorek jest to 23 nie 30 i tak to właśnie rozumiem


Parę stron wcześniej już się pisało na ten temat:

Dnia 21.10.2007 o 14:37, Mychaa napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez heyboy

Dnia 21.10.2007 o 14:37, Mychaa napisał:

> No wiadomo, że chodzi o wtorek 30.10 inaczej nie było by to nazywane opóżnieniem.

W przypiętym poście jest, że od najbliższego wtorku. Jakby nie patrzeć, to najbliższy wtorek
jest 23.



No tak niby racja, najbliższy wtorek to 23.10 ale to pewnie pomyłka z powodu tego całego zamieszania, biorąc to na logikę to musi być 30.10(bo tak jak napisali w mailu: "Gra będzie zgodnie z zapewnieniami, na 2 dni przed premierą, zaś wszystkie elementy dodatkowe doślemy na nasz koszt tuż po premierze razem z obiecaną gratyfikacją przy starcie pre-ordera".)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:37, Mychaa napisał:

Cytat z przypiętego posta:
Kiedy dostane dodatki z EK Wiedzmina?
Dodatki beda rozsylane sukcesywnie, poczawszy od najblizszego wtorku.

jak dla mnie najbliższy wtorek jest to 23 nie 30 i tak to właśnie rozumiem

Problem w tym, że Wojman "najbliższego" wziął sobie z powietrza. Nikt z Ekipy CDP/Gram (co sprowadza się do Tudda, bo tylko On z tej grupy się wypowiedział w tym temacie) nie powiedział, o który konkretnie dzień chodzi. Było tylko wtorek, ale nie wiadomo który.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:23, YarpenZirgin napisał:

Nie rozśmieszaj mnie. dla mnie liczy się to ze nie dostanę tego co zamawiałem i w d* mam to
dlaczego. Zamawiałem w sklepi i to sklep jest dla mnie winny.


Jak to nie dostaniesz? Przecież będą wysyłali, lecz później. Ale i tak tydzień to nie jest dużo w porównaniu do kilku miesięcy, lat oczekiwań tej gry.
I tak samo jak powiedział RobeN, masz szczęście, że chociaż dostaniesz grę, przed premierą, niż czekać jeszcze z tydzień na tą grę po przesunięciu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony, jestem zadowolony, że nie muszę czekać jeszcze dodatkowego tygodnia, półtorej tygodnia na samą grę - z drugiej, mam poważne obawy co do dostarczenia pudełka (skoro będzie puste), no i zniknie gdzieś ten klimat otwierania całego pudła. Mówi się trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej coś mi się nie zgadza.... przeciesz miał być jeszcze plakat i naklejka (chyba naklejka;)) do każdej wysyłki a na tych zdięciach nic takiego nie widać.... prosze o odpowiedź kogoś z CDP bo w sumie wiadomość o tych dodatkowych gadżetach było ostatnim impulsem do kupna gry XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej jednakże strony nic nie stało by na przeszkodzie żeby zaczęli wysyłać od poniedziałku jeśliby chodziło o poniedziałek 29.10. Myślę, więc że chodzi jednak o ten najbliższy wtorek. Wszystkiego jednak dowiemy się najpewniej jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę słów ode mnie.

Nie pierwsza to wpadka cdprojektu w sprawie "Wiedzmina". Opozniona premiera. Problemy z zamawianiem edycji kolekcjonerskiej. Sporo tego... A robią z tej gry normalnie ósmy cud świata! Niestety będzie to średnia gra i tyle...

Wracając do EK i akcji z dodatkami. Był kiedyś taki przypadek, że mojemu szefowi kontrahenci nie zapłacili za zrobioną robotę. Tym sposobem ja również miałem nie dostać wypłaty. Mój szef powiedział jednak "Co Ciebie mają obchodzić moje problemy, nie? Zrobiłeś co miałeś i oczekujesz zapłaty, więc ją dostaniesz." No i dostałem... Tak się załatwia sprawy na profesjonalnym poziomie! Ludzie! Mieliście w cholerę czasu na to, aby wszystko dopiąć jak należy! Wczoraj zamawialiście artbooki czy naszyjnik Wiedźmina? Zawsze się bierze na wszystko zapas czasu, co nie? Jeżeli zleceniobiorca mówi, że zrobi Wam robotę w miesiąc, to normalnym jest, że należy dodać do tego z pół miesiąca bezpieczeństwa! Jeżeli tak robicie biznes, to aż dziw bierze, że tę grę w ogóle udało się Wam wydać!

Jak dla mnie jesteście niepoważni! A styl w jakim przekazujecie te informacje? Perfidna kryptoreklama (już wymiotować się chce tym wiedźminem na gram.pl) z maleńkim zdaniem na końcu, że... informacja poszła na maila. Dlatego staram się nie korzystać z usług Waszego sklepu. Droga wysyłka, totalny bajzel - generalnie wielki minus. Wolę "Merlina", "Amazon.com" czy nawet pobliskie Tesco. Wiedźmin EK, to ostatni zakup w Waszym sklepie i będę Was odradzał wszem i wobec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:46, Leori napisał:

ej coś mi się nie zgadza.... przeciesz miał być jeszcze plakat i naklejka (chyba naklejka;))
do każdej wysyłki a na tych zdięciach nic takiego nie widać.... prosze o odpowiedź kogoś z
CDP bo w sumie wiadomość o tych dodatkowych gadżetach było ostatnim impulsem do kupna gry XD.

Miał być ale do zamówień z któregośtam czerwca. I nie wiem czy dodadzą to tylko do EK czy też do EP. Nie ma na zdjęciach bo nie każdy dostanie.
Tu trochę o tym pisze - http://www.gram.pl/news_9wTeHe3_Michal_Kicinski_dyrektor_generalny_CD_Projekt_przeprasza_za_problemy_w_korzystaniu_z_s%2 0erwisu_gram_pl_i_sklepu_gram_pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:46, Lerten napisał:

Z jednej strony, jestem zadowolony, że nie muszę czekać jeszcze dodatkowego tygodnia, półtorej
tygodnia na samą grę - z drugiej, mam poważne obawy co do dostarczenia pudełka (skoro będzie
puste), no i zniknie gdzieś ten klimat otwierania całego pudła. Mówi się trudno...


Eeee tam. Co do pudełka to dla mnie najważniejsze jest to, że będzie można się czymś chwalić, że się je ma i oczywiście, gdzieś trzeba te wszystkie skarby przechowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 14:41, Taschon napisał:

Problem w tym, że Wojman "najbliższego" wziął sobie z powietrza. Nikt z Ekipy CDP/Gram (co
sprowadza się do Tudda, bo tylko On z tej grupy się wypowiedział w tym temacie) nie powiedział,
o który konkretnie dzień chodzi. Było tylko wtorek, ale nie wiadomo który.

No i zgasł promyk nadziei :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:54, Lord Ariel napisał:

A wie ktoś w czym przyślą te dodatki.W tym pudełku z EK tyle, że będzie tam wszystko prócz
gry, którą dostanę wcześnie czy może inaczej. Proszę o jakąś informację.


Tak grę dostaniesz 24 października (o ile zamówiłeś kurierem) a dodatki (czyli też te pudełko) do EK dostaniesz po premierze(czyli po 26.10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o tą naklejkę i plakat to będzie przysłane razem z dodatkami. W ogóle mógłby ktoś potwierdzić,
kto te 2 bonusy dostanie.Jakąś listę ogłosić czy jak. Proszę o komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:01, Lord Ariel napisał:

A jeśli chodzi o tą naklejkę i plakat to będzie przysłane razem z dodatkami. W ogóle mógłby
ktoś potwierdzić,
kto te 2 bonusy dostanie.Jakąś listę ogłosić czy jak. Proszę o komentarze.


Te 2 bonusy dostanie każdy, kto zamówił wiedźmina w pre-orderze. Nie ma w tym żadnego haczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:03, Piotrbov napisał:

> A jeśli chodzi o tą naklejkę i plakat to będzie przysłane razem z dodatkami. W ogóle mógłby

> ktoś potwierdzić,
> kto te 2 bonusy dostanie.Jakąś listę ogłosić czy jak. Proszę o komentarze.

Te 2 bonusy dostanie każdy, kto zamówił wiedźmina w pre-orderze. Nie ma w tym żadnego haczyka.


Nawet ci którzy zamówili edycję podstawową? Jak tak to bardzo miło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować