Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

A dla tych, co nie wiedzą jakie to jest opowiadanie "Wiedźmin" to mówię, że to jest na temat strzygi.

BTW. te podzielone EK, jest to kara Geralta, za to że nie został dopuszczony do wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam pytanie zadane kilka stron temu:

Od którego wtorku rozpocznie się wysyłka dodatków, które stanowią EK? Od najbliższego (23.10) czy za tydzień (30.10)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:37, Piotrbov napisał:

A dla tych, co nie wiedzą jakie to jest opowiadanie "Wiedźmin" to mówię, że to jest na temat
strzygi.

BTW. te podzielone EK, jest to kara Geralta, za to że nie został dopuszczony do wyborów.


Dobrze że na niego nie głosowałem :P teraz bym żałował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:44, Lerten napisał:

Powtarzam pytanie zadane kilka stron temu:

Od którego wtorku rozpocznie się wysyłka dodatków, które stanowią EK? Od najbliższego (23.10)
czy za tydzień (30.10)?


No wiadomo, że chodzi o wtorek 30.10 inaczej nie było by to nazywane opóżnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:47, myszkiness napisał:

No wiadomo, że chodzi o wtorek 30.10 inaczej nie było by to nazywane opóżnieniem.


W przypiętym poście jest, że od najbliższego wtorku. Jakby nie patrzeć, to najbliższy wtorek jest 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:35, Wojman napisał:

Czy to prawda, ze w Empiku bedzie mozna kupic EK Wiedzmina?
Tak, to prawda. Bedzie jednak dostepne tylko kilka sztuk


Czyli jak mamy to rozumieć? Empik będzie miał po kilka sztuk(w zapewne każdym Empiku w Polsce), więc ważniejsze dla Was jest dotrzymanie terminu z Empikiem?? Gdyby w Empiku zabrakło tej edycji to na pewno aż tyle osób co na gram.pl nie byłoby zmartwionych i rozgoryczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Cała sprawa opóźnienia wysyłki EK jest dla mnie, podobnie jak i dla większości z Was, raczej irytująca.

Dotatkowo sytuacja ta jest dla mnie zastanawiająca za sprawą wymiany maili (którą poniżej postaram się przedstawić) między Działem Obsługi Klienta Gram.pl a moją skromną osobą.

Dnia 16.10 wysłałem do DOK maila z zapytaniem, czy aby nie można zmienić jeszcze adresu do wysyłki mojego zamówienia EK (chciałem otrzymać przesyłkę do biura ze względu na godziny pracy kuriera). Tegoż samego dnia otrzymałem odpowiedź, iż "Niestety nie ma takiej możliwości ponieważ Pana paczka przygotowana jest już do wysylki, w tym wystawiona faktura. Planowana wysyłka 23 październik." (jak możecie zobaczyć na załączonym obrazku).

Może więc ktoś mi wyjaśni:
Czy przesyłka przygotowana już 16 (lub wcześniej) jest niekompletna, jak to przeczytaliśmy we wczorajszym mailu, co by oznaczało, że o problemie Firma CDP wiedziała wcześniej?
Czy może do niektórych trafią przesyłki kompletne, tak jak te kilka egzemplarzy EK, które będzie można dostać w Empikach? Jednak informacji o tym fakcie nie znalazłem w żadnych oficjalnych ogłoszeniach ze strony CDP (może za słabo szukałem?)...

Pewnie swoją wiadomością zasieję nowe wątpliwości, ale liczę, że ktoś rzuci trochę światła na tę sprawę...

20071021124858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:46, Kafar napisał:

Dobrze że na niego nie głosowałem :P teraz bym żałował :P

Za takim ''sztabem wyborczym'' to imć Geralt z Rivi nawet na start w naszej krajowej polityce nie może liczyć. List z podpisami poparcia by nie dostarczyli, bo w ''niezależny podwykonawca'' w papierniczym nie dostarczył ryzy i ołówków do prowadzenia akcji wyborczej. Najpierw wysłaliby stronę tytułowa i połowę listy, reszta po terminie ;P

@ myszkiness

Dnia 21.10.2007 o 12:46, Kafar napisał:

Empik będzie miał po kilka sztuk(w zapewne każdym Empiku w Polsce), więc ważniejsze dla Was jest dotrzymanie
terminu z Empikiem??

Nie dla Wojmana czy innych moderatorów, ale dla CDP. Nie myl dwóch grup ludzi plz. Wojman stał murem za graczami i cały ranek dzielnie i niestrudzenie walczył o informacje, swoja EK Wiedźmina i nasz wspólny honor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:51, myszkiness napisał:

Czyli jak mamy to rozumieć? Empik będzie miał po kilka sztuk(w zapewne każdym Empiku w Polsce),
więc ważniejsze dla Was jest dotrzymanie terminu z Empikiem?? Gdyby w Empiku zabrakło tej edycji
to na pewno aż tyle osób co na gram.pl nie byłoby zmartwionych i rozgoryczonych.


Po pierwsze nie "nas". Nie jestem pracownikiem firmy CD Projekt, wiec nie odpowiadam za to czy gra sie ukaze w jakims sklepie czy nie. Po drugie sam czekam na moja EK Wiedzimna i jestem rozgoryczony faktem, ze przyjdzie w dwoch czesciach. Wrescie po trzecie Tudd juz tlumaczyl, ze te kilka sztuk dla sklepu juz jest zrobionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:51, myszkiness napisał:

Czyli jak mamy to rozumieć? Empik będzie miał po kilka sztuk(w zapewne każdym Empiku w Polsce),
więc ważniejsze dla Was jest dotrzymanie terminu z Empikiem?? Gdyby w Empiku zabrakło tej edycji
to na pewno aż tyle osób co na gram.pl nie byłoby zmartwionych i rozgoryczonych.


Ale trzeba zrozumieć jedno, ten problem z EK nie dotyczy kilku egzemplarzy ( a co do Em pików to EK będzie tylko w największych w Polsce, a nie we wszystkich ), lecz 3900 egzemplarzy, a to jest dużo różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:49, heyboy napisał:

> No wiadomo, że chodzi o wtorek 30.10 inaczej nie było by to nazywane opóżnieniem.

W przypiętym poście jest, że od najbliższego wtorku. Jakby nie patrzeć, to najbliższy wtorek
jest 23.


No tak niby racja, najbliższy wtorek to 23.10 ale to pewnie pomyłka z powodu tego całego zamieszania, biorąc to na logikę to musi być 30.10(bo tak jak napisali w mailu: "Gra będzie zgodnie z zapewnieniami, na 2 dni przed premierą, zaś wszystkie elementy dodatkowe doślemy na nasz koszt tuż po premierze razem z obiecaną gratyfikacją przy starcie pre-ordera".)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:53, Wojman napisał:

> Czyli jak mamy to rozumieć? Empik będzie miał po kilka sztuk(w zapewne każdym Empiku w
Polsce),
> więc ważniejsze dla Was jest dotrzymanie terminu z Empikiem?? Gdyby w Empiku zabrakło
tej edycji
> to na pewno aż tyle osób co na gram.pl nie byłoby zmartwionych i rozgoryczonych.

Po pierwsze nie "nas". Nie jestem pracownikiem firmy CD Projekt, wiec nie odpowiadam za to
czy gra sie ukaze w jakims sklepie czy nie. Po drugie sam czekam na moja EK Wiedzimna i jestem
rozgoryczony faktem, ze przyjdzie w dwoch czesciach. Wrescie po trzecie Tudd juz tlumaczyl,
ze te kilka sztuk dla sklepu juz jest zrobionych.


No tak sorki Wojman:) z powodu tego zamieszania zakręciłam się i zapomniałam, że jesteś tylko moderatorem i nie masz z tym wszystkim nic wspólnego, mam nadzieję, że mi wybaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:58, heyboy napisał:

Jutro się wszystko wyjaśni. Tak czy siak CDP dało ciała znowu. Niestety :/


Zdarza się każdemu, miejmy nadzieję że takich wpadek będzie coraz mnie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:00, Wolus1 napisał:

Zdarza się każdemu, miejmy nadzieję że takich wpadek będzie coraz mnie. :/


Od jakiegoś czasu jest ich coraz więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:00, SwenG napisał:

Tak swoją drogą to jaka w tym momencie jest różnica między wydaniem EK a gramowym ? Co dostanę
za te 100 zł więcej ?


koszulkę,
większe pudło,
medalion,
bestiariusz,
album o powstawaniu gry to chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować