Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2008 o 16:47, Kraju92 napisał:

A jeżeli chodzi o ten komputer to musiałbyś wcześniej w grze zabrać klucz doktorkowi.

A kiedy konkretnie? Nie chciałbym przegapić:)
Tak pogrywam sobie i... czy wszystkie czynności jak kradzież, podsłuchanie są tak banalne do wykonania? tzn usiądę-> wybiorę cel i cyk / podejdę-> okradnę i cyk;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 17:28, Forgotten napisał:

> A jeżeli chodzi o ten komputer to musiałbyś wcześniej w grze zabrać klucz doktorkowi.

A kiedy konkretnie? Nie chciałbym przegapić:)


Po każdym bloku pamięci, musimy na chwilę odpocząć, ale nie idźmy od razu do pokoju, najpierw najlepiej podejść do postaci i z nimi porozmawiać (chodzi o Lucy), po którymś bloku, nasz doktorek będzie stał odwrócony do okna czyli do nas tyłem, wtedy podchodzimy do niego tyłem i będzie że możemy wykonać akcję, wtedy najprawdopodobniej zabierzemy mu klucz.

Dnia 27.04.2008 o 17:28, Forgotten napisał:

Tak pogrywam sobie i... czy wszystkie czynności jak kradzież, podsłuchanie są tak banalne
do wykonania? tzn usiądę-> wybiorę cel i cyk / podejdę-> okradnę i cyk;p?


Prawie tak, w niektórych musimy się wykazać większą zręcznością ni z podsłuchiwaniu np.gdy musimy zabić cele dla informatora, czy gdy mamy zebrać flagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się dobrać tylko do komputera Lucy, ale teraz będę grał drugi raz i sprubuję wszystkiego jako Desmond. A czy ktoś wie czy są jakieś korzyści ze zbierania tych flag? Oprócz satysfakcji oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 17:28, Forgotten napisał:

> A jeżeli chodzi o ten komputer to musiałbyś wcześniej w grze zabrać klucz doktorkowi.

A kiedy konkretnie? Nie chciałbym przegapić:)
Tak pogrywam sobie i... czy wszystkie czynności jak kradzież, podsłuchanie są tak banalne
do wykonania? tzn usiądę-> wybiorę cel i cyk / podejdę-> okradnę i cyk;p?

Zakładając, że znalazłeś kod pozwalający na wychodzenie z pokoju ;] i dobrałeś się do kompa Lucy, to po 3-cim zabójstwie po przespanej nocy (czy dniu), doktor będzie stał przy oknie popijając kawe, wtedy możesz podejść od tyłu i zabrać mu kod dostępu. Później dostajesz także kod do sali konferencyjnej w której znajduje się jeszcze jeden komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 17:57, maciekstaar napisał:

Mi udało się dobrać tylko do komputera Lucy, ale teraz będę grał drugi raz i sprubuję
wszystkiego jako Desmond. A czy ktoś wie czy są jakieś korzyści ze zbierania tych flag?
Oprócz satysfakcji oczywiście;)


Pisałem już to kilka krotnie, ale napisze jeszcze ten ostatni raz.
Jeżeli zbierzesz wszystkie flagi, zabijesz wszystkich templariuszy, wejdziesz na wszystkie punkty widokowe i ocalisz wszystkich obywateli to odblokuje Ci się "dodatkowe wspomnienie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:05, Kraju92 napisał:

> Mi udało się dobrać tylko do komputera Lucy, ale teraz będę grał drugi raz i sprubuję

> wszystkiego jako Desmond. A czy ktoś wie czy są jakieś korzyści ze zbierania tych
flag?
> Oprócz satysfakcji oczywiście;)

Pisałem już to kilka krotnie, ale napisze jeszcze ten ostatni raz.
Jeżeli zbierzesz wszystkie flagi, zabijesz wszystkich templariuszy, wejdziesz na wszystkie
punkty widokowe i ocalisz wszystkich obywateli to odblokuje Ci się "dodatkowe wspomnienie".


Czyli jakie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:08, NeVeN napisał:

> Pisałem już to kilka krotnie, ale napisze jeszcze ten ostatni raz.
> Jeżeli zbierzesz wszystkie flagi, zabijesz wszystkich templariuszy, wejdziesz na
wszystkie
> punkty widokowe i ocalisz wszystkich obywateli to odblokuje Ci się "dodatkowe wspomnienie".


Czyli jakie ?


Nie wiem, nie odblokowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama nadzieje, że jakieś dobre, bo trzeba jednak poświęcić sporo czasu aby zebrać te wszystkie flagi i templariuszy....no chyba, że jest jakaś mapka na której owe rzeczy są zaznaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:12, Skwarek pl napisał:

Mama nadzieje, że jakieś dobre, bo trzeba jednak poświęcić sporo czasu aby zebrać te
wszystkie flagi i templariuszy....no chyba, że jest jakaś mapka na której owe rzeczy
są zaznaczone.


Też mam taką nadzieję, bo nie chce mi się na próżno ich zbierać.
A tak się składa że posiadam stronę gdzie są mapki z flagami i templariuszami: http://assassinscreed.gry-online.pl/readarticle.php?article_id=16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:15, Kraju92 napisał:

Niezła stronka:> tylko szkoda, że nie da się zdobyć wszystkich flag od razu. Choćby w Masyaf numer 1, 2 i 6;P
Warto się zatrzymywać w królestwie, czy lepiej od razu do damaszku? Zauważyłem tam sporo nieciekawych typów, którzy zaczynają mnie atakować - jest z nimi związane jakieś zadanie czy to zwykłe mięsko do posiekania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:10, Kraju92 napisał:

> > Pisałem już to kilka krotnie, ale napisze jeszcze ten ostatni raz.
> > Jeżeli zbierzesz wszystkie flagi, zabijesz wszystkich templariuszy, wejdziesz
na
> wszystkie
> > punkty widokowe i ocalisz wszystkich obywateli to odblokuje Ci się "dodatkowe
wspomnienie".
>
>
> Czyli jakie ?

Nie wiem, nie odblokowałem.


A ktoś odblokował? Obejrzałbym na YouTube...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:31, Forgotten napisał:

> http://assassinscreed.gry-online.pl/readarticle.php?article_id=16
Niezła stronka:> tylko szkoda, że nie da się zdobyć wszystkich flag od razu. Choćby
w Masyaf numer 1, 2 i 6;P
Warto się zatrzymywać w królestwie, czy lepiej od razu do damaszku? Zauważyłem tam sporo
nieciekawych typów, którzy zaczynają mnie atakować - jest z nimi związane jakieś zadanie
czy to zwykłe mięsko do posiekania:D


I tak musisz na początku dojechać do każdego miasta, ale później to opłaca się przejeżdżać przez Królestwo tylko dla flag, zabicia templariuszy i wchodzenia na punkty obserwacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania, a właściwie kilka:
1. Czy po wykonaniu wszystkich głównych zadań da się chodzić po świecie?
2. Templariusze mają zawsze koło siebie skrzynie, czy da się je otworzyć, a jeśli tak to jak?
3. Co daje zebranie wszystkich flag, prócz satysfakcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:36, trutututu napisał:

Mam pytania, a właściwie kilka:
1. Czy po wykonaniu wszystkich głównych zadań da się chodzić po świecie?


Można wczytać tylko wybrany przez Ciebie blok pamięci.

Dnia 27.04.2008 o 18:36, trutututu napisał:

2. Templariusze mają zawsze koło siebie skrzynie, czy da się je otworzyć, a jeśli tak
to jak?


Nie da się otworzyć, ani nie da się zniszczyć.

Dnia 27.04.2008 o 18:36, trutututu napisał:

3. Co daje zebranie wszystkich flag, prócz satysfakcji?


I znowu ta samo, po raz chyba 100 to pisze.

Jeżeli zbierzesz wszystkie flagi, zabijesz wszystkich templariuszy, wejdziesz na wszystkie punkty widokowe i ocalisz wszystkich obywateli to odblokuje Ci się "dodatkowe wspomnienie".

NeVeN
Może i ktoś odblokował i może jest na youtube ale ja na razie nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odblokowuje się? Wygląda jak zwykła informacja, co zostało do zebrania. A po necie krążą mapki z flagami i templariuszami, trzeba poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak szczęśliwy jestem, że ją ukończyłem. Lucy okazała się Assassynem, Al Mualim zdrajcą, Vinic Templariuszem, a Assassin''s Creed grą za krótką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:44, NeVeN napisał:

I tak szczęśliwy jestem, że ją ukończyłem. Lucy okazała się Assassynem, Al Mualim zdrajcą,
Vinic Templariuszem, a Assassin''s Creed grą za krótką :P


Jak ładnie to ująłeś. Miejmy nadzieję że wątek Lucy i asasynów będzie bardziej pociągnięty w drugiej części, bo skoro jest asasynem to dlaczego pracuje dla templariuszy. Chyba że ona też była eksperymentem, ale żeby zachować życie zgodziła się pracować dla templariuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2008 o 18:39, Kraju92 napisał:

Jeżeli zbierzesz wszystkie flagi, zabijesz wszystkich templariuszy, wejdziesz na wszystkie
punkty widokowe i ocalisz wszystkich obywateli to odblokuje Ci się "dodatkowe wspomnienie".


darn, a ja mam dopiero 18 Templarów na koncie ;( musze sie za to wziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:21, seles napisał:


> Jeżeli zbierzesz wszystkie flagi, zabijesz wszystkich templariuszy, wejdziesz na
wszystkie
> punkty widokowe i ocalisz wszystkich obywateli to odblokuje Ci się "dodatkowe wspomnienie".


darn, a ja mam dopiero 18 Templarów na koncie ;( musze sie za to wziać


Trzeba będzie, ja przez całą grę zabiłem chyba z pięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować