Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2008 o 17:26, Full Wypas napisał:

Jednak bardzo wygląda to na jakiś problem z monitorem- gdy gra się wiesza widać takie
latające paski, jakbym oglądał ekran przez kamerę, jak czasami widać w wiadomościach.
Tylko, że po wymianie monitora nic się nie zmieniło. Tak więc kompletnie nie rozumiem.

dla mnie tak może wygladać przegrzewajaca sie grafa, zwłaszcza że wymiana monitora nie pomogła,
zmień rozdzielczosć w grze i sprawdz,
po drugie podaj pełny config peceta

edit:

Dnia 28.04.2008 o 17:26, Full Wypas napisał:

specjalnie na nim oszczędziłem

zasilacz 150 PLN gaśnica 15 PLN ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyłem grę. Ciekawe, co oznaczają te symbole na ścianie. Macie jakieś przypuszczenia? Ja myślę że to zaszyfrowana instrukcja obsługi Źródła Edenu, którą napisał asasyn, którego wcześniej tu przetrzymywali (przodek Al Mualima?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 18:08, Ray 14 napisał:

Właśnie zakończyłem grę. Ciekawe, co oznaczają te symbole na ścianie. Macie jakieś przypuszczenia?
Ja myślę że to zaszyfrowana instrukcja obsługi Źródła Edenu, którą napisał asasyn, którego
wcześniej tu przetrzymywali (przodek Al Mualima?).


Tu masz wyjaśnienie tych symboli: http://ja.gram.pl/Shini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 17:49, Full Wypas napisał:

Tjaaa. Zmniejszyłem grafikę z maxa na 3/4. Nie pomogło. Szlag... A zasilacz był o ile
pamiętam na 200 ;p



Oszczędziłeś na zasilaczu? Kapitalny pomysł. Składasz sprzęt za gruba kasę, a oszczędzasz na najważniejszej części komputera? No cóż, jeśli chcesz stracić kompa z powodu byle przepięcia- twoja sprawa :)

Twoje błędy wynikać mogą z wielu rzeczy. Za gorąco w obudowie ( na niej też oszczędzałeś :)?, poukładaj kable, ciepło się robi ) , za słaby zasilacz ( 550 no-name nie równa się nawet markowej 400- sprawność na poziomie 55% ? ). Generalnie takie błędy wynikają z przegrzewania się sprzętu. Nie musi nawet być podkręcony.

A co do oszczędności- zamiast 9800 gtx mogłeś kupić 8800 gts 512 - to ten sam sprzęt, a te 300 zł dołożyć do zasilacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera... Mam pewien problem.Przeszedłem już prawie całe AC(choć miałem tę grę przed premierą)ale w <SPOILER> finałowej walce z Al Mualimem <SPOILER> komputer mi się wiesza... i to za każdym razem... A przez całą grę było wszystko ok,mój komputer w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jest, jak wiele pytań, śladów i domysłów jest bez odpowiedzi. Słyszycie? To wśród graczy wrze...

Dla tych co skończyli grę: wejdźcie sobie do ostatniego wspomnienia, tylko nie urachamiajcie go. Na dole jest "załącznik", a w nim jako takie zakończenie historii Altaira.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2008 o 18:30, Lone Wolf napisał:

Oszczędziłeś na zasilaczu? Kapitalny pomysł. Składasz sprzęt za gruba kasę, a oszczędzasz
na najważniejszej części komputera? No cóż, jeśli chcesz stracić kompa z powodu
byle przepięcia- twoja sprawa :)

Twoje błędy wynikać mogą z wielu rzeczy. Za gorąco w obudowie ( na niej też oszczędzałeś
:)?, poukładaj kable, ciepło się robi ) , za słaby zasilacz ( 550 no-name nie równa się
nawet markowej 400- sprawność na poziomie 55% ? ). Generalnie takie błędy wynikają z
przegrzewania się sprzętu. Nie musi nawet być podkręcony.

A co do oszczędności- zamiast 9800 gtx mogłeś kupić 8800 gts 512 - to ten sam
sprzęt, a te 300 zł dołożyć do zasilacza.

Zasilacz jest markowy, choć nazwy już nie kojarzę. Kable postaram się uporządkować, dzięki za radę. A co do zasilacza- który byście polecali? Jakiś link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 19:11, maciekstaar napisał:

Niesamowite jest, jak wiele pytań, śladów i domysłów jest bez odpowiedzi. Słyszycie?
To wśród graczy wrze...

Dla tych co skończyli grę: wejdźcie sobie do ostatniego wspomnienia, tylko nie urachamiajcie
go. Na dole jest "załącznik", a w nim jako takie zakończenie historii Altaira.

Pozdrawiam.


O tym nie wiedziałem, ale dzięki, na pewno się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 14:55, Kraju92 napisał:

> Kilka dni mnie nie było i nie chce mi się czytać wszystkich stron, wrzucił ktoś
te filmiki
> o które prosiłem?

Nie widziałem żadnych linków do filmików. A o jakie prosiłeś?

Prosiłem żeby ktoś zrobił jakieś filmy na któych będe mógł posłuchać polskiej wersji językowej, ale jak nikt nic nie wrzucał, to szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups, nie ten temat:), ale...
Właśnie jestem w królestwie i zabiłem około 8 templariuszy - czemu przy każdym jest skrzynia:P?
Chciałem się jeszcze upewnić czy da się wracać do wcześniejszych wspomnień w celu zebrania flag itp.

20080428203021

20080428203027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 20:32, Forgotten napisał:

Ups, nie ten temat:), ale...
Właśnie jestem w królestwie i zabiłem około 8 templariuszy - czemu przy każdym jest skrzynia:P?

pewnie tej skrzyni pilnuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 20:22, Shini napisał:

Prosiłem żeby ktoś zrobił jakieś filmy na któych będe mógł posłuchać polskiej wersji
językowej, ale jak nikt nic nie wrzucał, to szkoda.


To ja jutro nagram, jeżeli jeszcze nie będziesz miał filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można czytać maile z laboratorium w którym przetrzymywany jest Desmond (lub co trzeba zrobić)?
I jeszcze jedno pytanie: jakie bonusy daje zdobycie wszystkich flag np. w Akce albo innych miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 21:45, Jacob Aaron napisał:

Gdzie można czytać maile z laboratorium w którym przetrzymywany jest Desmond (lub co
trzeba zrobić)?


Maile można czytać w komputerach, ale głównie pod koniec gry, znaczy po napisach końcowych, ale wcześniej musisz ukraść klucz doktorkowi.

Dnia 28.04.2008 o 21:45, Jacob Aaron napisał:

I jeszcze jedno pytanie: jakie bonusy daje zdobycie wszystkich flag np. w Akce albo innych
miastach?


Daje to "dodatkowe wspomnienie", ale odblokowuje się wtedy gdy znajdziemy wszystkie flagi, zabijemy wszystkich templariuszy, ocalimy wszystkich obywateli i wejdziemy na wszystkie punkty obserwacyjne. Nikt nie wie co daje to dodatkowe wspomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 21:49, Kraju92 napisał:

> Gdzie można czytać maile z laboratorium w którym przetrzymywany jest Desmond (lub
co
> trzeba zrobić)?

Maile można czytać w komputerach, ale głównie pod koniec gry, znaczy po napisach końcowych,
ale wcześniej musisz ukraść klucz doktorkowi?


Jak ukraść ten klucz?

Dnia 28.04.2008 o 21:49, Kraju92 napisał:

I jeszcze jedno pytanie: jakie bonusy daje zdobycie wszystkich flag np. w Akce albo
innych
> miastach?

Daje to "dodatkowe wspomnienie", ale odblokowuje się wtedy gdy znajdziemy wszystkie flagi,
zabijemy wszystkich templariuszy, ocalimy wszystkich obywateli i wejdziemy na wszystkie
punkty obserwacyjne. Nikt nie wie co daje to dodatkowe wspomnienie.


Czyli pewnie to taki achievement z X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 21:53, Jacob Aaron napisał:

Jak ukraść ten klucz?


W pewnym momencie nasz doktor będzie stał tyłem do nas, czyli przodem do okna, wtedy możemy mu ukraść klucz.

Dnia 28.04.2008 o 21:53, Jacob Aaron napisał:

Czyli pewnie to taki achievement z X360.


Wątpię, ale może i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 21:58, ziomal1234 napisał:

Może mi ktoś podać 3 zasady Asasynów?


1.Nie zabijaj niewinnych
2.Działaj potajemnie
3.Nie narażaj organizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować